Шість зодіакальних пар з тісним емоційним зв’язком

Терези і Скорпіон

Для початку з Терезів і Скорпіона вийшли б дійсно хороші друзі. Ці два знаки Зодіаку завжди зберігають зовнішній спокій і зосередженість, але всередині вони буквально згорають від пристрасті й напруги. Терези і Скорпіон обожнюють з’являтися на людях, хоча у всьому, що стосується суспільних зв’язків, Терези значно перевершують свого партнера. Їм подобається бути коханими і відчувати турботу, в той час, як Скорпіону більше по душі заповнювати існуючу порожнечу в соціальному житті людей. Тому вони відмінно поєднуються один з одним. І, до речі, Терези – відмінні консультанти. Вони знають, як дати слушну пораду Скорпіонові, який майже постійно відчуває себе розгубленим.

Рак і Риби

Побачивши цю пару, ви можете автоматично припустити, що їхні відносини створюють величезну емоційну нестабільність і хаос. Рак і Риби є найбільш емоційними знаками у всьому зодіакальному сузір’ї. А причина цього полягає в їхній емоційності – вони чудово розуміють, як впоратися один з одним. Ці особи дуже чутливі до відчуттів партнера.

Раків і Риб об’єднує їхня чуйність. Вони обидва невпинно працюють над задоволенням потреб партнера на самому інтимному рівні. А ще через свою схожість у них не виникає проблем з порозумінням. Рак і Риби створюють стійку рівновагу між своєю емоційною глибиною почуттів і глибиною почуттів партнера.

Овен і Стрілець

Обидва знаки є найбільш заповзятливими і сміливими. Тому будьте впевнені – якщо вони зійдуться разом, вийде щось неймовірне і непередбачуване. Овен і Стрілець обожнюють виходити зі своєї зони комфорту. Вони цікаві від природи і завжди прагнуть задовольнити цю цікавість. Амбітний Овен любить ризиковані авантюри і знає, що без ризику успіху в житті не досягти. У Стрільця ж більш гнучке і менш розплановане життя, що дозволяє йому займатися багатьма іншими речами. Саме цим вони і доповнюють один одного. Народжені під даними сузір’ями однакові і водночас різні. І вони обидва знають, що їхні стосунки ніколи не набриднуть.

Близнюки і Водолій

Це класичний випадок, коли протилежності притягуються. Водолії і Близнюки добре працюють у парі, тому що їхні найбільші відмінності відмінно компенсуються якостями партнера. Близнюки дуже гнучкі і товариські, у той час, як Водолії організовані та зібрані. Вони добре доповнюють один одного, тому що кожен з них гарний у тій сфері життя, де у партнера виникає найбільше труднощів.

Телець і Діва

Якщо між Тельцем і Дівою зав’язуються романтичні стосунки, то це майже безпрограшний варіант. Через свої високі стандарти і очікування Діва є дуже ідеалістичним знаком Зодіаку. Але ці її ідеали не стосуються Тельця. Телець любить, коли речі робляться за певним шаблоном. Він ненавидить непередбачуваність і мінливість, і знає, що про подібні речі йому не доведеться переживати, перебуваючи поруч з Дівою. Ці два знаки є завзятими планувальниками. Їм подобається організоване і структуроване життя, і не подобається надовго залишати свою зону комфорту. А їхні схожі риси допомагають їм просто насолоджуватися товариством один одного.

Рак і Терези

Коли справа стосується спорідненості душ, зв’язок і повну сумісність між Раком і Терезами складно заперечувати. Рак дуже емоційний і чутливий знак Зодіаку, в той час, як Терези великодушні і свідомі. Рака дуже легко образити, але у відносинах з Терезами йому нічого боятися. Терези – це той тип людини, який завжди знає, як ставитися до оточуючих тактовно і з повагою. Такі особистості розуміють важливість рівноваги і гармонії у відносинах. І це відмінно поєднується з незмінною потребою Рака в комфорті. Найкраще народжені під цими знаками Зодіаку підходять один одному в тому, що стосується питань любові і турботи. Терези люблять увагу і захоплення з боку партнера, а Рак – це як раз той турботливий знак, який ніколи не гребує вираженням своїх емоцій.

Оригінал