Гороскоп на 14 листопада

Овен ♈

Вам є що сказати? Значить говоріть, адже у Вас є безцінний досвід, яким Ви просто зобов’язані поділитися. Утім, Ви маєте ретельно фільтрувати інформацію і виключити можливість повторення помилок, яких Ви могли припуститися в минулому. Таким чином, Ви зробите найкращий внесок, який тільки можете.

Телець ♉

Можливо, було б розумно утриматися від з’ясування будь-чого, якщо щось у Ваших стосунках із кимось має дуже вже хиткий вигляд. Зараз Вам слід ретельно все обмірковувати і в жодному разі не допускати різного роду експромтів. Краще підготуватися до розмови. Багато часу це не займе, а результат буде вражаючим.

Близнюки ♊

Можливо, Ви вже вловили подих успіху в певній галузі. Але може виявитися так, що Вам доведеться зіткнутися з певними затримками, які завадять Вам зробити вирішальний крок до своєї мети. Це поза Вашим контролем, а тому постарайтеся поставитися до цього філософськи, особливо якщо йдеться про відсутність допомоги з боку когось з оточуючих. На Вас у будь-якому разі чекає успіх.

Рак ♋

Сьогодні можливостей буде вдосталь. Ви будете точно у своїй стихії, коли Місяць почне подорож по Вашому знаку. Але оскільки він пов’язаний з Юпітером, який заохочує до пригод і навчання, Ви, ймовірно, відкинете розважливу обережність. Незвичайні шляхи будуть вабити Вас, і це нормально. Тож ловіть фортуну, поки вона перебуває поруч із Вами.

Лев ♌

Іноді щоденні списки справ перетворюються на міражі. Щойно Ви думаєте, що кінець порядку денного близький, як він відходить від Вас усе далі й далі. Втім, сьогодні Ви зможете наздогнати міраж і таки розібратися зі своїми справами. Це стосується абсолютно всіх сфер вашого життя, зокрема, фінансової. Ваші зусилля, схоже, окупляться. У буквальному сенсі цього слова.

Діва ♍

Сьогодні Місяць з’єднається з Юпітером, вплинувши на Ваше соціальне життя і дружні стосунки, тому вам буде легко привернути на свій бік людей, які готові кинутися разом із вами назустріч пригодам. Якщо у Вас є оригінальні ідеї щодо того, як можна розважитися, сміливо висловлюйте їх. Вашій компанії вони здадуться справжнім відкриттям.

Терези ♎

Спокійна умиротворена і злегка самітницька атмосфера може проникнути у Ваш світ, викликаючи у Вас бажання провести весь день під пуховою ковдрою наодинці з хорошим фільмом або в компанії коханої людини. Але якщо Вам не дає спокою список домашніх справ, можливо, варто його переглянути і викреслити його найважливіші пункти. А вже після цього гарненько розслабитися.

Скорпіон ♏

Сьогодні ніщо не зможе перешкодити Вашому прогресу. Ви будете сповнені енергії та оптимізму, а Ваша пружна хода випромінюватиме впевненість. Те, що раніше здавалося Вам занадто складним, сьогодні впаде під Вашими ударами. Тримайтеся на гребені цієї хвилі і робіть те, що повинні. У Вас усе вийде.

Стрілець ♐

Сьогодні Ви без проблем зможете дати дуже чітку і точну відповідь на будь-яке поставлене Вам запитання. Вся справа буде у Вашому вродженому таланті долати двозначність і добиратися до суті проблеми. Ймовірно, саме тому до Вас тягнутимуться люди. Не соромтеся цього. Сяйте своєю здатністю бачити невидиме для інших і купайтеся в променях слави. Ваші дивовижні здібності сьогодні буде видно за кілометр.

Козоріг ♑

Деякі люди дійсно є професіоналами у своїй галузі. Однак є й такі, яким просто про це сказали, і вони невиправдано повірили у свою перевагу. Справжній фахівець знає, що, незважаючи на всі свої вміння, необхідно постійно вдосконалюватися, щоб зберегти свої позиції. Займіться саморозвитком – це чудовий внесок у Ваше майбутнє.

Водолій ♒

На будівництві бригадири зазвичай не працюють нарівні з іншими робітниками. Замість цього вони тримаються на відстані і спостерігають за процесом. Чому? Тому що ті, хто копають, можуть не помітити кабелю або труби під лопатою. Точно так само і Ви можете бути надто близькі до якоїсь проблеми, і тому просто не можете її розгледіти. Натомість хтось, хто не є безпосереднім учасником ситуації, міг би побачити те, що вислизає від Ваших очей.

Риби ♓

Ви знаєте, якого прогресу Ви хочете і можете досягти в певній галузі. Проте в оточуючих може бути інша думка щодо того, що Вам слід робити. У якийсь момент ці люди можуть подумати, що мають право впливати на Ваші рішення і вчинки. Чи зобов’язані Ви дотримуватися їхніх рекомендацій? Пам’ятайте, що мати свою думку можуть усі, але ось нав’язувати її комусь ніхто не має права.