Як знаки Зодіаку оберігають своє серце від болю

Серце — не камінь…

Овен

Ви поводитеся так, як ніби інші люди вас не цікавлять. Ви вважаєте, що можете захистити своє серце, надівши маску безсердечної людини.

Телець

Ви не скажете людині, що любите її, поки не отримаєте доказів взаємності ваших почуттів.

Близнюки

Потрапити у ваше коло спілкування досить складно. Варто комусь переступити межу, і ви тут же розірвете з ним зв’язки.

Рак

Ваші стосунки розвиваються дуже неспішно. Спочатку вам необхідно впевнитися, що людина стоїть всіх ваших поневірянь, а вже потім ви впустите її у своє серце.

Лев

Між відносинами і роботою ви вибираєте друге, вдаючи, ніби вам все одно, що буде з вашим особистим життям.

Діва

У вас складений цілий перелік речей, які ви не збираєтеся терпіти у відносинах. Враховуючи ваші завищені стандарти, ви не будете зустрічатися з людиною, чий світогляд не збігається з вашим.

Терези

Немає такої людини, яка б мала над вами владу, адже ви звикли закохуватися в кожного зустрічного. Якщо один з них зробив вам боляче, ви тут же перейдете до наступного в списку.

Скорпіон

Жарти – ось, що допомагає вам ховати свої справжні почуття. Не дивно, що на тему любові поговорити відверто з вами не вийде.

Стрілець

Навряд чи хтось бачив ваше справжнє «я». Спочатку ви повинні переконатися, що людині можна довіряти, а вже потім вийдете із-за своїх неприступних стін.

Козоріг

Ви вдаєте, що вам добре бути самотніми, не визнаючи, як насправді важко це вам дається.

Водолій

Ви вважаєте за краще не говорити про свої емоції, спрямовуючи їх у мистецтво. Ваш біль є джерелом вашого творчого натхнення.

Риби

Про ваші справжні почуття не знає ніхто. Ваша думка: якщо не говорити про них вголос, то їх немає.

Оригінал