Що потрібно кожному знаку Зодіаку, щоб відчути себе щасливим

«Звичайна логіка стверджує: якщо ти нещасливий, значить, у тебе немає щастя. А раз його у тебе немає, то йди і шукай. Парадоксальна логіка говорить: якщо ти підеш шукати щастя, то ти його втратиш! Просто сядь і зрозумій, що воно в тебе є», — Сократ.

Овен

Пригоди. Якщо життя стає надто рутинним і одноманітною, вам стає нудно. Ви відчуваєте себе нещасними, якщо не пробуєте щось нове.

Телець

Сталість. Ви не хочете опинитися захопленими зненацька. Ви мрієте про комфортне життя серед людей, які вам дорогі.

Близнюки

Дружба. Ви — дитя суспільства, а тому не переносите самотність. Вам потрібна компанія, з якою можна повеселитися на вихідних, інакше ви зійдете з розуму.

Рак

Пристрасть. Ви жадаєте близькості. І не має значення, чи зустрічаєтеся ви з любов’ю всього життя чи просто проводите час з найближчими родичами. Ви не можете без любові.

Лев

Увага. Ви терпіти не можете, коли вас відсувають на задній план. Вам хочеться завжди бути в центрі уваги.

Діва

Визнання. Ви хочете, щоб люди захоплювалися тим, яку непросту роботу ви виконали. А ще вам потрібні привітання під дружнє поплескування по спині.

Терези

Гроші. Вам хочеться вести розкішне життя, наповнену красою. Прозвучить матеріалістична, але саме речі роблять вас щасливими.

Скорпіон

Безпека. Ви не хочете постійно жити в очікуванні наступної зарплати. Вам потрібно забезпечити безпечне, стабільне життя для себе і своїх близьких.

Стрілець

Свобода. Ви не хочете бути пов’язаними і слідувати чужим вказівкам. Вам потрібна можливість самостійно приймати рішення і бути вільними. Навіть коли ви знайдете свою другу половинку.

Козоріг

Успіх. Ви хочете реалізувати свої кар’єрні амбіції і зробити собі ім’я. Вас більше турбує ваше професійне, а не особисте життя. На сьогоднішній день.

Водолій

Кордони. Ви не хочете, щоб люди об вас витирали ноги. Вам хочеться доброти і поваги. А щоб не дати іншим заподіяти вам біль, ви відчуваєте необхідність встановити межі.

Риби

Прийняття. Ви просто хочете оточити себе людьми, які вас приймають, мотивують і дозволяють бути собою.

Оригінал