Гороскоп на 3 квітня 2023 року

Овен ♈

Сьогодні вам буде потрібно чітко організувати свій вільний час. Ваші вільні години “розкидані” впродовж дня, але якщо ви виділите кілька хвилин на те, щоб звести їх воєдино, то у вас з’явиться доволі солідна кількість часу, який ви зможете присвятити тим розвагам, про які ви так давно мріяли. Намагайтеся, однак, не скасовувати заради цього зустрічі і не відгороджуватися від інших людей. Якщо Ви будете в останню хвилину вносити якісь зміни до своїх соціальних планів, то це може всерйоз нашкодити Вашій репутації, над створенням якої Ви так довго і наполегливо працювали.

Телець ♉

Сьогодні правильний вибір моменту відіграватиме ключову роль у Вашому житті. Якщо Ви будете занадто поспішати, то в підсумку ризикуєте схопитися за якесь серйозне починання раніше, ніж дійсно будете до цього готові. Якщо ж Ви надто зволікатимете, то можете втратити якусь дуже важливу можливість. Просто зменште трохи оберти – і ви зумієте відчути найбільш слушний для дій момент. Уважно стежте за змінами настроїв людей, які вас оточують, – і це допоможе вам зрозуміти, що і коли вам слід робити. Більше слухайте і менше говоріть, і займіть вичікувальну позицію, замість того щоб стрімголов мчати вперед.

Близнюки ♊

Звичайно, дуже здорово, що у Вас завжди є безліч яскравих соціальних планів, але вся ця метушня може призвести до того, що Ви геть забудете про самого себе. Чи приділяєте Ви своїм потребам і потребам стільки ж енергії, скільки Ви приділяєте її своїм друзям? Це дуже непросте питання, оскільки воно тісно пов’язане з поняттями альтруїзму і великодушності. Але Ви маєте бути чесними перед самим собою і людьми, які про Вас турбуються. І якщо Вам потрібно зробити щось для самого себе, забувши при цьому на деякий час про їхні проблеми і турботи, то зробіть це. Вони обов’язково Вас зрозуміють.

Рак ♋

Сьогодні рівень Вашої енергії буде вкрай непередбачуваним, тому з Вашого боку було б нерозумно брати на себе будь-які важливі й відповідальні справи. Ви будете далеко не такою надійною людиною, як зазвичай, і в підсумку ризикуєте підвести в чомусь своїх друзів. Запас Ваших сил може різко вичерпатися саме в той момент, коли вони будуть потрібні Вам найбільше! Тому краще перестрахуйтеся і відкладіть усі свої справи на кілька днів. Присвятіть краще свій час тим заняттям, які допомогли б Вам розслабитися і випустити пару.

Лев ♌

Зараз час Вас безумовно підтискає, і у Вас немає можливості чекати, поки оточуючі Вас люди самі дізнаються про Ваші чудові ідеї. Прийшла пора активно зайнятися саморекламою! Якщо сьогодні Вам на очі трапиться якась важлива і впливова людина, рішуче підійдіть до неї і попросіть її Вас вислухати – у якомога делікатнішій і ввічливішій формі, зрозуміло. І не намагайтеся при цьому в чому б то не було переконувати цю людину. Краще постарайтеся допомогти їй зрозуміти, що у Вас справді є відповіді на ті запитання, які її турбують.

Діва ♍

Імовірно, Вам не надто подобається витрачати свій час і сили на аналіз та осмислення тих складних рішень і питань, які зараз перед Вами стоять, але ж Вам точно не хотілося б помилитися й зробити необачний вибір, який згодом дорого Вам обійдеться, чи не так? Тому виділіть сьогодні час на те, щоб краще зрозуміти ситуацію, що склалася у Вашому житті, і доступні Вам альтернативи. Більше читайте й активно шукайте потрібну Вам інформацію в Інтернеті. Звичайно, Ви могли б просто покластися на свою інтуїцію, але навіщо ризикувати? Зараз занадто багато стоїть на кону, тому намагайтеся діяти напевно.

Терези ♎

Ви досить розумні, щоб тверезо оцінювати межі своїх можливостей, тому якщо Ви відчуєте, що небезпечно до них наблизилися, то зупиніться! Озирніться навколо і попросіть про допомогу. Адже якщо Ви продовжуватимете вперто битися головою об стіну, намагаючись переконувати себе в тому, що Ви “впораєтеся”, то тим самим Ви наражатимете себе на серйозний ризик. Тому будьте обережні. Звичайно, Ваша цілеспрямованість і бажання домогтися свого гідні найвищих похвал, але з Вашого боку було б просто нерозумно надто далеко і надто поспішно забігати вперед.

Скорпіон ♏

Сьогодні вранці Вашу силу волі буде піддано серйозному випробуванню, але Ви без зусиль його подолаєте! Ви прекрасно усвідомлюєте те, що зараз з Вами відбувається, і розумієте, наскільки високі ставки, тому Ви безумовно не станете жертвою імпульсів і спокус, які опановують Вас. Ті одномоментні вигоди, які Ви можете отримати сьогодні, – ніщо в порівнянні з тим, чого Ви можете досягти в майбутньому. Тому сконцентруйтеся на цілях, що стоять перед вами, і не відволікайтеся на всі боки.

Стрілець ♐

Часом упертість і прямота можуть бути дуже привабливими рисами. Все-таки людям подобаються ті, хто вміє говорити відверто, не витрачаючи часу на порожні компліменти та розпливчасті зауваження. Тому проявіть прямолінійність і відкритість у спілкуванні з оточуючими! При цьому Ви зумієте зберегти належну дещицю дипломатичності, яка, тим не менш, не спотворить змісту Ваших слів. Одним словом, Ви зумієте вказати своїм співрозмовникам на їхні помилки, ні в чому їм при цьому не дорікаючи і не звинувачуючи.

Козоріг ♑

Сьогодні рівень Вашої енергії спочатку буде катастрофічно низьким, але не переживайте! У потрібний момент Ви неодмінно відчуєте такий необхідний Вам приплив сил. Тому якщо ви братимете участь у будь-якому змаганні або випробуванні, яке вимагатиме від вас фізичної витривалості або вправності, то ви прекрасно з ним упораєтеся. Оточуючим може здаватися, що Ви їм не суперник, але зрештою Ваш виступ справить на них настільки глибоке враження, що в них просто відніметься дар мови. І це стане останнім разом, коли хто б то не було Вас недооцінив!

Водолій ♒

Далеко не завжди корисно знати відповіді на всі запитання. Подібне всезнання тільки заважатиме вам насолоджуватися життям, так само як і заважатиме дивитися на речі в новому світлі. Крім того, якщо ви надто глибоко копатиметеся в якихось таємницях цього дня, то тільки посилите їхню владу над собою. Тож прибережіть сили й не намагайтеся осягати, чому у Вашому житті відбуваються ті чи інші події – відповіді на ці запитання все одно Вас не задовольнять. Тому просто приймайте їх такими, якими вони є.

Риби ♓

Ви будете сповнені неймовірною енергією і завзяттям у всіх своїх починаннях та ініціативах. І ця позитивна енергія передаватиметься абсолютно всім людям, які оточують вас. Тому навіть не усвідомлюючи того, Ви можете стати для них лідером. Ви зумієте переконати їх у тому, що бути щасливим дуже просто. І це матиме циклічний ефект – Ви робитимете щасливими їх, а вони робитимуть щасливими Вас.