Гороскоп на 7 червня

Овен ♈

Не вимагайте, а просіть. Місяць впливає на засуджування інших і готовність здійснювати його. Ви готові відповісти за свої слова, але можете робити це в дуже агресивній формі. Між тим, рішучість і відданість справі можна показати, нікого при цьому не дратуючи.

Телець ♉

Навіть якщо у Вас немає мети зміцнити своє фінансове становище, підвищена імпульсивність спонукає йти на ризик. На жаль, не все золото, що блищить. Пробачити себе за невдале вкладення коштів – не проблема. Але ситуація може ускладнитися через вигадані Вами завищені очікування.

Близнюки ♊

Місяць виведе на перший план дім і сім’ю, але Вам хочеться просто відпочити. Втім, це не означає, що Ви просто відкладете справи до нових віників. Достатньо передати кермо правління в інші руки і тимчасово відійти на другі ролі. Якщо Ви вирішите так вчинити, будьте впевнені – Вас зрозуміють.

Рак ♋

Сьогодні Ваші слова таять у собі особливу силу. Але пам’ятайте: Ви можете бути готові до серйозної розмови на складні теми, а інші – ні. Вас дуже приваблює можливість досконально розібратися в питанні. Але Ви повинні показати, що прагнете до командної роботи, інакше дійшлість буде сприйнята як прискіпливість.

Лев ♌

При невеликій підтримці з боку друзів Ви зможете попрощатися з зоною комфорту. Ініціатива належить Вам, але добрі поради допоможуть упоратися зі справою успішніше. Пам’ятайте, однак, що друзі не можуть зробити Вашу роботу за Вас. Тільки Вам вирішувати, куди Ви підете далі.

Діва ♍

Зараз як ніколи важлива співпраця. Цілком очевидно, що досягнення поставленої мети потребує участі союзників. Дуже може бути, що спільні плани є, і зараз настав час оголосити про них. Не соромтеся сказати своїм однодумцям, що не впоралися б без них.

Терези ♎

Нерідко впевнений тон і гучний голос створюють враження, що ми маємо справу зі знавцем. Чужий ентузіазм заразливий. Але завжди корисно притримати коней і тверезо оцінити те, що нам говорять. Гучність і впевненість – ще не показник того, що той, хто говорить, правий.

Скорпіон ♏

Вам протягнуть руку допомоги або Ви попросите про це, але так чи інакше, підтримка не завадить. І готовність прийняти її – зовсім не знак слабкості. Якщо мова йде про важливу особисту мету, чужий приклад може багато чому навчити – а активна участь іншого у Ваших справах дуже допоможе.

Стрілець ♐

Трохи легковажності і позитиву – ось що потрібно, щоб розвіяти чорну хмару серйозності і напруги. Важливо зрозуміти, що навіть не дуже приємні зміни останніх днів лежать в полі Вашого контролю. Робіть те, що Вам по душі, але пам’ятайте, що тільки справжні зміни повернуть усмішку на Ваше обличчя.

Козоріг ♑

Тільки тепер Ви починаєте усвідомлювати, наскільки багато всього досягли в обраній сфері. Часом ми так захоплюємося роботою, що просто не помічаємо результатів, які вона приносить. Багато хто в такій ситуації здається, але Ви зліплені з іншого тіста. Усвідомте, наскільки вигідне Ваше поточне положення, і відчуєте законну гордість.

Водолій ♒

“Хто каші наварив, той мусить і з’їсти”. Пам’ятайте про це, коли намагаєтеся утримати нетерпіння у вузді, а язик за зубами. Важливо розуміти, що розбиратися з наслідками своїх поспішних дій і необдуманих слів доведеться Вам.

Риби ♓

Пора позбавити оточуючих від деяких укорінених ілюзій. Особливо – від ілюзії, ніби Ви з будь-якою справою впораєтеся самостійно (коли Вам потрібна допомога). Якщо досі Ви не просили про підтримку, то зараз, мабуть, настав час це зробити.