Ось твій головний ворог по знаку Зодіаку. Щось в цьому точно є!

Чи думали ви коли-небудь про те, який Знак Зодіаку є для вас найлютішим ворогом? Астрологи виявили закономірність, за якою відразу зрозуміло, від кого слід триматися подалі та по можливості навіть не заводити розмову.

Овен

Представники цього знака просто ненавидять нудних людей. Овен за гороскопом сповнений енергії та життєрадісності. Цей знак Зодіаку не може налагодити спілкування з млявими, пасивними та ледачими людьми.

Через це Овни постійно сваряться з Близнюками. Їхня ворожість заснована на депресивній схильності Близнюків.

Телець

Тельці — дуже серйозні, безкомпромісні та відповідальні особи, які на диво терпіти не можуть подібних їм людей. Тельцям подобаються в людях чуйність, доброзичливість і здатність підтримати.

Цей знак Зодіаку на дух не переносить Козорогів. Все тому, що у них на першому місці гроші, а жадібність затьмарює їхні очі, змушуючи йти по головах.

Близнюки

Близнюки — життєрадісні, неспокійні та метушливі люди, внаслідок чого легко можуть впасти в депресивний стан. Представники цього знака намагаються уникати нудних людей. Типовим Близнюкам дуже важко ужитися з нудними та іноді навіть похмурими Рибами.

Рак

Раки надмірно незворушні та часом відчужені люди. Їм по душі тихе проведення часу і монотонний ритм життя. Вони нікуди не поспішають. Для них ворог номер один — Скорпіони. Метушливі, живі, повні драми. Раки не люблять надто активних особистостей.

Лев

Леви сповнені впевненості в собі. Вони вільні, відважні й хоробрі люди та на дух не переносять таких самих, як вони. Їхнім головним ворогом є Діва, така ж самовпевнена і зарозуміла. Але Лев вважає, що існує лише один Цар, і це — він сам.

Діва

У Дів завжди все має бути на своїх місцях. Це стосується всього. Найбільше вони бояться хаосу — як в речі, так і в думках. Цей Знак Зодіаку намагається уникати будь-якого безладу, щоб не виявитися на грані нервового зриву, депресії або взагалі душевного розладу. Тому Діва найбільше ненавидить Водоліїв, які сіють скрізь безлад і метушню.

Терези

Терези випромінюють спокій і гармонію. Вони добродушні та миролюбні особистості. Представники цього Знака не переносять тих, хто намагається командувати ними. А найбільше вони ненавидять, коли на них кричать.

Саме тому Терези не дружать з Овнами. Овен — дуже владний і імпульсивний знак, який своїм напором нагадує танк, а Терези цього не переносять.

Скорпіон

До пори до часу цей знак Зодіаку здається дуже тихим і спокійним. Але насправді його представники — нещадні, мстиві та підступні персони. Скорпіони ненавидять мрійників-Водоліїв. Вони для них безглузді, нудні та взагалі не від світу цього. Скорпіон ніколи не стане дружити з Водолієм — і крапка.

Стрілець

Стрільці сповнені впевненості, енергії та бадьорості. Ці люди очолюють список найбільш успішних особистостей. Стрільці — нешкідливі вороги. Вони не можуть довго злитися на тих, хто їх ображає.

В особистому житті у них завжди все складається найкращим чином, і на роботі на них чекає успіх. Взагалі Стрільці серед зодіакального кола досить поважна персона, і ворогів, як таких у них немає.

Козоріг

Козороги невтомні та майже ніколи не відчувають втоми. Вони ніколи не стоять на одному місці, завжди йдуть тільки вперед. І тому ненавидять занудливих людей, які не люблять активне життя і вважають за краще сидіти вдома. Ворог для Козорога — Рак.

Водолій

Водоліям властива мінливість. Вони дуже допитливі, люблять пізнавати все нове. Вони ненавидять людей «старої закалки», які звикли до всього старого і дотримуються строго консерватизму.

Водолій починає панікувати, коли у когось все чітко заплановано. Ворогом номер один для Водолія є Тілець.

Риби

Це надто вразливий, спокійний і, найголовніше, творчий знак Зодіаку. Вони на дух не переносять непосидючих, галасливих і повних бадьорості Стрільців. Риби, дивлячись на Стрільців, трохи заздрять.

Адже їм важко познайомитися з новою людиною, вони бояться, що порушать свій тихий і затишний світ.

Оригінал