Яким жінкам важко догодити за знаком Зодіаку

П’ять знаків Зодіаку, з якими чоловікам важко впоратися та чиї очікування складно виправдати.

Риби

Це найскладніші, найвибагливіші та найбільш «недисципліновані» серед усіх жінок. Вони холодні, розважливі, самозакохані та трохи позаземні створіння. Тому чоловікам доводиться завойовувати їх, але як це робити – невідомо нікому. Здивовані?

Якщо Риба зацікавилася чоловіком, то обов’язково піде з ним на побачення, але є величезна ймовірність того, що там вона раптом «змахне хвостом і зникне в океані». Рибам подобається грати зі своїми залицяльниками, як кішка грає з мишкою. Це їхнє улюблене заняття.

Терези

Завоювати жінку, народжену під знаком Терезів, неможливо, якщо ви не володієте рядом базових якостей: освіченістю, хорошими фізичними даними, розвиненим почуттям прекрасного та харизмою. Крім того, чоловікові, який бажає зачарувати Терези, потрібно відрізнятися від усіх її попередніх партнерів. У ньому має бути щось особливе.

Претенденту на серці цієї красуні потрібно стояти в неї під балконом, чекаючи, поки вона скаже йому свій вердикт. Але для початку йому необхідно проаналізувати помилки свого попередника, який помер на цьому ж місці від старості.

Близнюки

Нервовим Близнюкам дістається бронза. Ця жінка готова до серйозних стосунків лише у тому випадку, якщо справді захопилася чоловіком. А зачарувати її можна розмовами на цікаві теми. Їй потрібен красномовний залицяльник, який не гидує у своїх історіях сарказмом, цинізмом та чорним гумором. Тільки так він може показати цій жінці, що досить добрий для неї.

Водолій

Ці дами дійсно люблять ходити на побачення, до театрів, гуляти та сміятися з жартів. І все це абсолютно щиро без найменшого натяку на брехню. Однак вони нізащо не будуть спати з чоловіком, поки він не завоює їхню довіру.

Козоріг

Навіть якщо ви принесете їй голову дракона на блюдечку, ця принцеса все одно не одразу простягне вам свою руку. Їй потрібні серйозні стосунки на кшталт «жили вони довго і щасливо і померли в один день».

Оригінал