Ваші екстрасенсорні здібності за знаком Зодіаку

У всіх нас є здібності до екстрасенсорики, навіть якщо ми про них зовсім не підозрюємо. Коли у вас виникає відчуття дежавю або ви відчуваєте щось дивне, то будьте впевнені – це саме ваші внутрішні приховані задатки. Їхня наявність може бути лякаючою, як усе невідоме і незрозуміле. Як і з будь-яким талантом, що більше ви налаштовані на свої здібності, то краще ви зможете їх розвивати та використовувати. Кожна людина, народжена під певним знаком зодіаку, має якийсь свій особливий дар, і розуміння цього може істотно вам допомогти.

Овен

Ви завжди інстинктивно відчуваєте прийдешні події. Якби ви вміли використовувати цю здатність на повну силу, ви б давно збагатилися. Ви справді вмієте відчувати, що станеться з тією чи іншою людиною або ж що трапиться надалі. Це вроджена якість, і вам не варто її боятися. Іншими словами, ви передбачаєте речі ще до того, як вони стають мейнстримом.

Телець

Ви чудово розбираєтеся в межах людей як фізично, так і емоційно. Коли хтось потребує особистого простору, їм не потрібно говорити вам про це – ви це вже знаєте. Ви ніколи не стоїте надто близько до когось в черзі і не вторгаєтеся в чужу зону комфорту. Ви також знаєте, де люди проводять лінію, про що не прийнято і не потрібно говорити. Ви природжений дипломат і можете без особливих зусиль дотримуватися звичаїв і традицій.

Близнюки

Ви завжди знаєте, як і що правильно говорити, незалежно від ситуації. Ви можете думати, що це не такий уже й величезний талант, але повірте, якби у вас його не було, ви могли б запросто створювати і провокувати деякі неприємні та незручні моменти. Коли ви знаєте, як ефективно озвучувати свої думки, то це величезна перевага і здатність впливати на оточуючих.

Рак

Ви емпат, що означає, що ви відчуваєте те, що відчувають інші люди. Усе ваше життя вам говорили, що ви надто чутливі або надто жалісливі і що вам потрібно дистанціюватися емоційно від оточуючих, але ви не можете, не вмієте і не хочете. Сприйнятливість – це те, що у вас від природи, і незалежно від того, наскільки ви намагаєтеся уникнути чужого болю, для вас це просто неможливо.

Лев

Ваші екстрасенсорні здібності пов’язані з часом. Вам не потрібно встановлювати будильник, тому що ви підсвідомо прокинетеся в потрібний вам час. Вам не потрібно перевіряти таймер, тому що ви відчуваєте всі терміни, і ви перша людина, яка нагадує людям про будь-які тимчасові зобов’язання. Ваш внутрішній годинник бездоганний, тому ви ніколи не пропускаєте жодних великих подій.

Діва

У вас є внутрішнє відчуття неприємностей, що насуваються, і якихось можливостей. Ви можете буквально відчувати “запах” землетрусу або урагану. Коли ваше шосте чуття підказує вам не сідати в літак, обов’язково прислухайтеся. Крім того, ви вмієте бачити загальну картину будь-якої ситуації і раціонально користуватися обставинами, тому з Дів зазвичай виходять дуже успішні бізнесмени та інвестори.

Терези

Ви вмієте відчувати людей і підсвідомо знаєте заздалегідь, що вони собою являють. Ви розумієте, що робить їх особливими, які їхні мрії і що ними рухає. Ви могли б стати чудовим розвідником або геніальним письменником, якби використовували свій дар. Але, коли йдеться особисто про вас, ви абсолютно втрачаєте цю здатність.

Скорпіон

У вас усередині “вмонтовано” спеціальний пристрій, який реагує на нещирість. Ви можете одразу визначити, коли хтось бреше вам, яким би досвідченим брехуном ця людина не була. Вас складно обдурити, провести або розіграти, оскільки голос у вашій голові відразу ж підказує вам, коли щось не так. Ви віддаєте перевагу прямоті та відвертості, навіть якщо це та інформація, яку ви не бажаєте чути.

Стрілець

Ви вмієте матеріалізувати свої внутрішні потреби, мрії та бажання. Коли ви справді концентруєтеся на тому, що хочете, у дев’яти з десяти разів це реально спрацьовує. Це може бути ваша сила волі або, можливо, це напрямок дії вашої екстрасенсорної сили. Біда в тому, що ви не повністю вірите у свою силу, тому не завжди до неї вдаєтеся.

Козоріг

Ви профі у всіх матеріальних і фінансових питаннях. Річ не просто в тому, що ви займаєтеся дослідженнями й аналітикою, ви просто це відчуваєте. Ви могли б стати інвестиційним або біржовим генієм, якби повною мірою розвивали й залучали ваші природні здібності.

Водолій

Ви інстинктивно знаєте, що людям потрібно або що вони хочуть, і робите це. Ви можете, звичайно, трохи гратися і бути не зовсім щирим, але ви користуєтеся цією природною здатністю. Ні, ви не завдаєте шкоди і не забираєте щось, ви просто хочете бути корисним, отримуючи щось для себе натомість.

Риби

Ваш знак – найздібніший у плані екстрасенсорики. Ви інтуїтивні і знаєте, що відчувають інші люди; ви знаєте, коли насувається катастрофа, і ви, схоже, зможете телепатично спілкуватися з усіма істотами, включно з тваринами. Що більше ви концентруєтеся на своїх талантах, то більше у вас можливостей правильно їх використовувати.

Оригінал