Що приховують люди різних знаків Зодіаку

Навіть якщо людина на перший погляд здається вам відкритою і зрозумілою, у неї все одно є скелети в шафі, про які оточуючі навряд чи здогадуються. Що дивно, у людей певних знаків зодіаку ці скелети нерідко схожі між собою. Що ж приховують від сторонніх очей люди різних знаків?

Овен

Типовий представник знака Овен зазвичай справляє враження відважного і незалежного сміливця. І тільки той, хто добре знає Овна, розуміє, що він катастрофічно боїться поразки. Бути другим або третім для Овна – це втратити свою силу й авторитет, який значить для нього дуже багато.

Телець

Будучи натурою впертою, Телець найбільше на світі боїться, що хтось може виявитися більш правим, ніж він. Тому, навіть якщо Телець розуміє, що в чомусь некомпетентний, він однаково буде вперто гнути свою лінію, доводячи всім, що правий саме він.

Близнюки

Найчастіше Близнюки – це приголомшливі актори, які завжди намагаються справити гарне враження на оточуючих. Насправді така поведінка нерідко спонукає їх приховувати від сторонніх своє справжнє ставлення до них.

Рак

Сприйнятливі від природи Раки приховують від сторонніх усе, що їм по-справжньому дороге. Сюди відносяться як професійні та грошові успіхи, так і сімейний добробут, цінні придбання. Раки не люблять хвалитися направо і наліво, щоб випадково не злякати своє щастя.

Лев

Найбільше на світі представник знака зодіаку Лев боїться втратити своє обличчя і статус. Ба більше, ця людина пестить і плекає свою репутацію, тому завжди приховує від інших свій страх не впоратися з відповідальністю або зазнати невдачі в задуманій справі.

Діва

Діви, які звикли жити за чітким сценарієм, приховують від інших свій страх змін і помилок. Вони настільки звикли розраховувати все до дрібниць, що найменші зміни в планах навівають на них неймовірний жах. До того ж Діва не звикла демонструвати свої почуття напоказ, тому, закохавшись, вона до останнього не зізнається про це своїй пасії.

Терези

Для представників знака зодіаку Терези дуже важливою є думка оточуючих. Саме тому вони завжди ретельно намагаються приховати від сторонніх свої недоліки, пристрасті, невдачі. А також негативну думку про будь-кого.

Скорпіон

Зрозуміти справжні наміри і бажання Скорпіона досить складно, оскільки він сам по собі людина потайлива і загадкова. Може здатися, що ви знаєте цю людину досить добре. Але насправді вона є зовсім не тим, ким її бачать оточуючі. Тому простіше розповісти про те, що Скорпіони не приховують. Але ніяк не навпаки.

Стрілець

Типовий Стрілець належить до тієї категорії людей, які не звикли що-небудь приховувати. Його внутрішній світ легко можна вивчити, поспілкувавшись із ним кілька хвилин. Але є один момент, про який Стрілець навряд чи вам розповість, – він страшенно боїться своєї нереалізованості. Залишитися непоміченим і прожити сіре нікчемне життя – його найбільший страх.

Козоріг

Володар знака Козоріг може приховувати від оточуючих багато чого. За натурою він людина небагатослівна й обережна, тому завжди стежить за тим, що говорити і де краще промовчати. Його лякає безгрошів’я і залежність від будь-кого. Що цікаво, Козороги завжди вміло приховують свої доходи. За ними дуже складно зрозуміти, бідують вони чи сидять на мішку з купюрами.

Водолій

Як правило, Водолії – це природжені психологи, які говорять людям те, що від них хочуть почути. У бесіді з Водолієм може здатися, що ця людина розуміє з півслова. Але насправді вона таким способом просто намагається привернути до себе співрозмовника. Водолії рідко зациклюються на чужих проблемах. Їхні думки зайняті більш глобальними питаннями. Але про це вони точно нікому не розкажуть.

Риби

Люди знака Риби здебільшого схильні до емоційних переживань і фобій. До того ж у них чимало страхів, пов’язаних із близькими людьми, самореалізацією і майбутнім. Невідомість і неминучі зміни завжди змушують їх відчувати неабияке хвилювання.

Оригінал