Як люблять різні знаки Зодіаку, і наскільки сильні їхні почуття

Любов – прекрасне почуття, що робить нас кращими і добрішими. Воно притаманне всім людям. І в цьому пікантному питанні всі свої почуття проявляють по-різному. Хочете дізнатися, як люблять знаки зодіаку?

Одна людина не знає сором’язливості й легко заводить нові знайомства, інша місяцями ходить із думкою про зустріч, не наважуючись підійти. Хтось готовий заради коханого змінюватися і пристосовуватися, а комусь гордість не дозволяє відступати від своїх принципів. Чому? Насправді на це чинять тиск характерні риси, дані нам зірками при народженні, які невід’ємно супроводжують нас усе життя.

Овен

Пристрасний та імпульсивний Овен відданий своєму партнеру. Він робить коханих центральною фігурою свого життя, і сам намагається зайняти важливе місце в житті обранця. Овен немов надійна стіна. Він завжди готовий закрити собою своїх коханих.

Завойовник за своєю природою, Овен не з тих, хто відступиться від любові просто так. Він здатний багаторазово стукати у ворота, вірячи, що одного разу вони відчиняться. Чоловіка не зупинить наявність у жінки дитини і навіть чоловіка. У дівчини своя тактика, але вона теж отримує, чого хоче.

І хлопці, і дівчата шукають постійних стосунків. У них не завжди це виходить, але вони вміють працювати над стосунками.

Телець

Це найвірніший і найнадійніший знак, який майже ніколи не бере участі у швидкоплинних інтрижках. Телець дуже щирий з коханими. Перша стадія прояву почуттів часто буває поверхневою, може виглядати нерозумно або смішно. Але це тому, що Тельцю потрібен час для розкріпачення.

Кохає пристрасно, палко, відрізняючись рідкісною відданістю. Тельці часто бувають однолюбами зі стажем. Якщо Тельцю пощастить пов’язати своє життя з першим коханням – це буде щасливий союз, найімовірніше, на все життя.

Близнюки

Сумно відомі своєю суперечливою природою, Близнюки можуть підносити сюрпризи своїм обранцям. Але не варто боятися – сюрпризи часто бувають приємними. Близнюки віддаються коханню повністю. Це вразливі, чуттєві, іноді сентиментальні люди. Саме про таких кажуть: “У вир з головою”.

Якості, яких у Близнюків занадто багато, роблять їх чудовими коханцями. Інакше кажучи, ці знаки зодіаку люблять із душею, вони чудові партнери. Люди цього знака вірні друзі та супутники по життю. До всього іншого, понад усе в їхньому житті стоять сімейні цінності.

Рак

Чуттєві надійні раки завжди намагаються зрозуміти свого партнера. Вони люблять, коли їм виявляють знаки уваги, але й самі намагаються догодити коханому. Тим, кому пощастить зустрічатися з Раком, жити з ним або створювати сім’ю, зроблять правильний вибір. Рак – справжнє втілення ідеального кохання. Це відданий знак, готовий на самопожертву.

Лев

Незалежний, трохи самозакоханий Лев до свого партнера ставиться як до власності. Однак у цьому є свої плюси і мінуси. Добре те, що Лев оберігає, прикрашає, балує свою другу половинку. Чоловік завжди є хорошим залицяльником, жінка – шикарною кокеткою. До речі, життя коханців Лева суцільна інтрига.

Погано, що така позитивна якість, як упевненість, надає Леву віру у власну досконалість. Він не боїться втратити партнера, твердо знаючи, що він кращий за всіх. Але, як би сильно Лев не любив свого обранця, у разі розлучення він швидко втішиться новими стосунками.

Діва

Найнезалежніший і найсамодостатніший знак. Ці люди аналізують стосунки об’єктивно, ніби дивляться на себе збоку. Дають неупереджену оцінку потенційному партнеру. Можуть зусиллям волі заглушити багаття закоханості, що розгорається, якщо вважатимуть, що можливий альянс небажаний.

Але якщо Діва вирішила відкритися, вона стає неповторною як друга половинка. Поверхневий флірт швидко зміниться глибиною душевних якостей, милими залицяннями, бажанням догодити. Діви не схильні до дрібних інтрижок. Ці знаки зодіаку люблять по-справжньому і розглядають партнера як імовірного супутника, можливо, на все життя.

Терези

Миролюбні, терплячі Терези покликані нести мир і щастя. Лагідні й поступливі у звичайному житті від кохання вони хочуть отримати все й одразу. Нерідко у Терезів змінюються шанувальники, немов рукавички на руках дворянина. Але це непогано.

Коли Терези знаходять “свою” людину, вони повністю розчиняються в ній. Готові жертвувати комфортом, часом, достатком, аби перебувати поруч зі своєю половинкою. Терези можуть слугувати прикладом відданого кохання. А якщо у них і трапляються інтрижки, то це несерйозно.

Скорпіон

Насправді рішучість Скорпіона обеззброює всіх. Його природна сексуальність і вміння фліртувати з легкістю дозволяють завоювати не одне серце. Немов магнітом ці знаки зодіаку люблять притягувати до себе протилежну стать.

Вибирає Скорпіон серцем, а зробивши вибір, не скупиться на емоції. Ба більше, він із радістю ділиться своїм почуттям, готовий виконати будь-яку забаганку свого обранця. Однак натомість захоче мати гарантії відданості.

Будь-які сумніви в обранцеві викликають у Скорпіона бурю обурення і можуть бути дуже виснажливими для партнера. Якщо не вистачить здорового глузду, така нестабільність призведе до розпаду.

Стрілець

Спонтанна та імпульсивна природа Стрільця робить його цікавим у коханні. Просто плисти за течією не для Стрільців. Ці знаки зодіаку люблять нові враження. І якщо партнер не супроводжуватиме їх у пошуку пригод, розчарування не змусить довго чекати.

Ще більше ускладнює становище створення сім’ї. Монотонність і щоденна рутина тиснуть на Стрільця з підвищеним навантаженням, з яким справляються не всі. Це все не тому, що Стрілець не може кохати, просто йому, як нікому іншому, потрібна “своя” людина.

Козоріг

Це реалісти, більше покладаються на розум, ніж на серце. До речі, наполегливість і практичність, що роблять їх ідеальними співробітниками на роботі, допомагають і в особистому житті. Козоріг одразу не розкриває обіймів, а уважно придивляється до об’єкта, який його зацікавив.

До всього іншого, він намагається зіставити образ, уже намальований у підсвідомості, з реальною картинкою. Ніби шукає збіги і відмінності. Якщо збігів буде більше, ніж відмінностей, можна вважати, що Козоріг “поплив”. А приборканий Козоріг – це надійний партнер.

Водолій

Тихі, злегка відчужені люди, яким важко відкритися незнайомцям. Ба більше, вони з більшістю оточуючих підтримують поверхневі стосунки, не секретничають і тим більше не пліткують. Щоб закохатися, Водолію потрібна людина, здатна йти на компроміси, так само любити свободу, як він сам, і мати безліч різних інтересів.

Водолій повільно розкривається у своїх почуттях, немов розтягуючи задоволення. Розкріпачення приходить поступово, і це щоразу прекрасно. Важливо знати, що як би не любив Водолій, він не потерпить обмеження, контролю, перевірок і оглядів. Він просто піде без докорів та істерик.

Риби

Жодне почуття не пройде повз Рибу – вона все пропускає через себе. Проте може плисти річкою кохання, як сторонній спостерігач, не виявляючи особливого інтересу до протилежної статі.

Пристрасть Риби проявляють тільки в період закоханості. Ці знаки зодіаку так щиро люблять і показують свою прихильність, що здатні підкорити будь-яке серце. Однак, якщо зіткнуться з нерозділеною холодністю, боротися не стануть і швидко заспокояться. У стосунках, що склалися, підуть за коханим на край світу.

Оригінал