Яких жінок обирають чоловіки різних знаків Зодіаку

Астрологи стверджують, що у багатьох представників того чи іншого знака Зодіаку існує свій ідеальний образ жінки.

Не біда, якщо ваш об’єкт симпатії вибирає жінок, не схожих на вас. Довідавшись про його переваги за знаком Зодіаку, у вас з’являться всі шанси завоювати його серце, ставши жінкою його мрії.

Отже, які ж жінки подобаються сильним представникам знаків Зодіаку?

Овен

Овнам подобаються активні та цілеспрямовані жінки. Навряд чи вони звернуть уваги на сіру мишку. Жінка їхньої мрії повинна завжди мати гарний вигляд, бути у відмінному настрої і слідувати своїй меті. Вона повинна випромінювати впевненість, позитив і енергію.

Телець

Тельці віддають перевагу розумним і раціональним жінкам. Легковажність і дурість вони не оцінять. Представники цього знака хочуть бачити поруч із собою активну жінку, яка проявить себе і як добра господиня, і як віддана однодумниця. Тельці люблять у жінках надійність, розум і сміливість.

Близнюки

Близнюки люблять самі завойовувати і розгадувати жінок. У представниць слабкої статі їм важлива таємничість і недомовленість. Їх чіпляє те, коли вони не до кінця впевнені в тому, чи любить вона чи ні. Їм сподобається жінка, яка дасть їм можливість поміркувати і проявити фантазію.

Рак

Раки люблять вольових жінок, лідерів, які зможуть допомогти їм у вирішенні їхніх проблем. Вони цінують хазяйновитість, красу і духовний світ жінки. Раки будуть захоплюватися тією, яка стане для них поводирем у житті, буде спрямовувати і давати поради.

Лев

Леви люблять жінок, які чимось виділяються з натовпу. Зовнішньому вигляду своєї обраниці вони, як правило, не надають особливого значення. Їм набагато важливіша сама особистість жінки і те, як вона підносить себе. Представників цього знаку може зачепити те, що для інших не буде основним фактором при виборі супутниці життя.

Діва

Дівам подобаються жінки-кар’єристки. Романтичні і чутливі натури будуть їм не по душі. У жінок вони цінують їхню ділову хватку, амбіційність і силу волі. Поруч з собою вони хотіли б бачити практичну жінку, яка б займала важливу посаду і користувалася авторитетом у суспільстві.

Терези

Терези люблять жінок товариських і комунікабельних. Для них дуже важлива думка близьких людей, особливо друзів. Так що жінка мрії повинна їм сподобатися. Крім того, ідеальна жінка чоловіка-Терезів повинна мати відмінні зовнішні дані, бути розумною, освіченою і мати багато інтересів.

Скорпіон

Скорпіони вибирають витончених, стильних, розумних і сильних жінок. Вони люблять жінок-лідерів, однак у відносинах намагаються придушити її лідерські якості. Представники цього знака люблять щирість і різноманітність. Ідеальна жінка Скорпіона ніколи не повинна змушувати його нудьгувати. Вона повинна тривалий час тримати його на певній дистанції, щоб закохати в себе.

Стрілець

Стрільці люблять красивих доглянутих жінок. Їх ідеал – акуратна, приваблива і легка на підйом жінка. Їй не обов’язково бути розумною, Стрільці не терплять, коли їм говорять, що робити, тому і вибирають собі простакуватих і трохи неосвічених жінок. Представники цього знака цінують у представниць слабкої статі відданість, легкий норов і дитячу безпосередність.

Козоріг

Козороги хочуть бачити поруч із собою жінку з сильним характером. Добре, якщо вона вже займає високий соціальний статус. Якщо тільки прагне до цього – теж непогано. Для представників цього знака в жінці важлива її манера триматися в суспільстві, її розум, практичність, раціональність, впевненість і непохитність.

Водолій

Водолії мріють про ту, яка буде розділяти з ними всі їхні інтереси, погляди на життя. Однак досить складно знайти. Не всі жінки вирушать разом з ними на підкорення Евересту або спокійно відреагують на відсутність свого обранця вдома цілу добу. Водолії цінують лояльне ставлення до них, жіночність і активність.

Риби

Риби вибирають спокійних і романтичних дам. Жінка їхньої мрії – красива, чутлива, довірлива і господарська. Вона обов’язково повинна прислухатися до його думки і у всьому йому довіряти. Риб приверне ще й та, яка буде захоплюватися ним і постійно робити компліменти.

Оригінал