Топ найсильніших знаків Зодіаку

Харизматичний, із твердим характером, життєстійкий і такий, що не пасує перед труднощами – який найсильніший знак зодіаку? Відповідь на це запитання не така очевидна. Ми вирішили дізнатися, хто на світі всіх сильніший. За гороскопом. Цікаво, хто в трійці лідерів? Читай наш астрологічний рейтинг найсильніших знаків зодіаку!

12 місце – Близнюки

Художника образити може кожен! Так, саме так, Близнюки – найслабший знак зодіаку, не здатний тримати удар. Тож у Близнюків у принципі були б усі шанси стати зодіакальними хлопчиками для биття, якщо, звісно, серед усіх інших знаків знайшовся б хоч один ідіот, якому спало б на думку вийти зі своєю силою богатирською проти Близнюків. Проти Близнюків і їхньої єзуїтської хитрості та видатної підступності. Отже, топ найсильніших знаків зодіаку і Близнюки на почесному останньому місці.

11 місце – Рак

Рак точно не найсильніший знак зодіаку на думку астрологів, але сила йому не особливо й потрібна – він все одно в будиночку. У своєму красивому, затишному будиночку-бункері, в якому абсолютно спокійно можна пережити ядерну війну і зомбі-апокаліпсис. Тож єдиний випадок, коли Рак потребує сили, – це бунт рідних. Але на цей випадок у Рака є гостро заточена метафорична клешня – називається “і не соромно тобі?!”.

10 місце – Терези

Маленький, слабенький і ніжний котик, що випадає в астрал за найменших ознак агресії, спрямованих у його бік. Треба зауважити, що тактика “У будь-якій незрозумілій ситуації прикидайся мертвим” чудово замінює Терезам відсутню силу, тому вони не дуже без цієї самої сили страждають. Ну хіба що в тій ситуації, коли Терезам самим хочеться бути агресивними. Втім, викручуються вони елементарно – просто нацьковують на ворога свого ручного Овна. А Овни якщо не найсильніші характером знаки зодіаку, то десь поруч.

9 місце – Діва

Діви точно не енергетично найсильніший знак зодіаку, і, на відміну від інших зодіакальних слабаків, дуже страждають з приводу своєї слабосилості. “Чому ж, ну чому Всесвіт не відсипав мені силоньок побільше?” – зітхає Діва, а всі інші знаки крадькома підносять дорогому Всесвіту хвалу за цей вчинок. Страшно уявити, що могла б накоїти Діва, якби їй на додачу до розуму ще й сил видали б.

8 місце – Риби

Не найсильніший знак зодіаку, Риби водночас не такі слабкі, як хочуть здаватися. І тільки наша Магічна куля знає, що свої слабкі сили Рибки вміють накопичувати в очікуванні потрібного моменту, а очікувати вони можуть майже вічно, не видаючи себе нічим. Тож удар Риб’ячим хвостом злі вороги завжди отримують раптово. Іноді смертельний.

7 місце – Лев

У питанні, хто найсильніший знак зодіаку, чомусь саме Леви абсолютно щиро уявляють себе всемогутніми зодіакальними Самсонами. Вони вірять, що сила їхня: 1) сильніша за всі інші сили; 2) безмежна; 3) вічна. Ситуації, в яких противник виявився сильнішим, грізні Леви воліють негайно забувати: не пам’ятаю – значить, не було! Але, втім, ситуації ці трапляються з Левами нечасто: ну який дурень наважиться перевірити, чи такий Лев насправді сильний, як каже? Ну його.

6 місце – Водолій

Сила Водолія воістину безмежна, цього в них не відняти. Але ось мощі в ній часом не вистачає. Тобто Водолії могли б свою силу розвинути й отримати золоту медаль у цьому рейтингу, але їм це зовсім не потрібно. Ну от сенс який у тій силі – воювати, чи що? Сам Водолій воювати ні з ким не хоче, а ті, хто хоче воювати з ним, швидко розчаровуються. У складній ситуації Водолій зовсім не найсильніший серед знаків зодіаку, він відкриває в собі талант до мутацій і перетворюється на калюжу пружної рідини. Вельми смердючої, зауважимо, рідини: раз вдариш – усе життя не відмиєшся.

5 місце – Скорпіон

Скорпіони, на думку всіх інших знаків, мають абсолютно неймовірну силу, можливо, навіть містичну. То що ж, Скорпіон найсильніший знак зодіаку? Несподівано, але це зовсім не так. Не те щоб Скорпіони якісь там слабаки, просто їхня сила – ніщо, як порівняти з їхніми ж іншими видатними якостями: хитрістю та підступністю. Тож власне силою Скорпіони користуються рідко. Ну а який сенс вибивати двері з розбігу, якщо ти вмієш замки зламувати, так?

4 місце – Овен

У четвірку найсильніших знаків зодіаку виходять Овни, які являють собою класичний випадок “Сила є – розуму не треба”. Причому “не треба” не означає “нема”. Просто у внутрішній прошивці Овнів є загадкова і невиліковна помилка, що відключає функцію розуму під час увімкнення функції сили. І, як не дивно, саме ця помилка і робить Овнів майже непереможними: сперечатися з розлюченим Овном абсолютно марно, тому що він ані чорта не розуміє, а воювати безглуздо, тому що він все одно сильніший. Профіт!

3 місце – Телець

Замикає трійку лідерів двожильний Телець, на якому, як відомо, орати можна в режимі 24/7. Слід, щоправда, враховувати, що Телець, який чомусь не хоче орати, впирається з тією самою силою, з якою зазвичай оре, і зрушити його з місця абсолютно неможливо. Але це, може, й на краще, тому що Тельці, найсильніші духом знаки зодіаку, взагалі до всього прикладають свою могутню міць. І поки Телець потужно нічого не робить, можна спокійно жити. Рівно доти, доки Телець не вирішить, що ось тепер пора поорати в режимі 24/7. Усім. Так-так, і вам зокрема, нероби! Опір, звісно, марний.

2 місце – Стрілець

Відчайдушний боєць і енергетично найсильніший знак зодіаку. Дорогий всесвіт відсипав Стрільцям неймовірну кількість богатирської сили, а ось де її застосовувати – не пояснив. Тому Стрільці, як правило, витрачають її на зупинку коней на ходу, яких самі ж і змусили галопувати. Спостерігати за цим процесом можна нескінченно, оскільки виглядає це і справді чудово. Якщо вас, звісно, цього разу не призначили конем.

1 місце – Козоріг

Найсильніший знак зодіаку – Козоріг. Причому він не просто сильний. Козоріг – це людина-акумулятор, що черпає силу з якогось загадкового внутрішнього джерела, а потім роздає її тим, хто її потребує, безплатно без sms. Хай буде з тобою сила, ти, як там тебе?! Що значить “не треба”? Як Козоріг скаже, так і буде. У будь-якому разі, так.

Оригінал