Сокровенні таємниці жінок за знаком Зодіаку

Астрологи часто говорять про те, що сумісність по знаках Зодіаку не гарантує ідеальний союз. Адже справжній гороскоп людини включає багато аспектів. Тому, здавалося б, два несумісних знаки живуть душа в душу, а “бездоганна пара” розпадається через тиждень.

Мабуть, коли ми любимо, нас мало цікавить чиясь думка про збіг. А ось дізнатися секрети коханої людини просто не терпиться. І тому чоловіки і жінки поспішають заглянути в зодіакальний гороскоп.

Овен

Любов жінки-Овна палка. Ніяких півтонів — все по-справжньому. Коли вони закохані, то почуття у них завжди на першому місці. Вони готові присвятити цьому все своє життя.

У жінок, народжених під цим вогняним знаком, відносини розвиваються до пари їхній стихії. Але бурхливі стосунки можливі тільки з коханою людиною. Волелюбні Овни згодні тільки на найкращий варіант. Якщо його немає, вони віддадуть перевагу насолоджуватися одиночним плаванням.

Овни беруть відповідальність на себе, але при цьому їм подобаються сильні партнери. Вони шукають того, хто не посягне на їхню свободу, але при цьому не буде “пластиліном”. Таке ось протиріччя. Крім цього, Овни іноді стають заручниками власної гордості, диких ревнощів і впертості. Це навіть призводить до агресії. Але всі знають, що Овни — невиправні оптимісти. І за бурею завжди слідує сонячна погода.

Жінка-Овен обожнює, коли нею захоплюються. А вдалий комплімент може їй підняти настрій на цілий тиждень! Овни так хочуть, щоб їх любили і пишались ними, що готові гори звернути, тільки б знову почути: “Кращої за тебе немає!”

Представники цього знака дуже заповзятливі. Працювати, працювати і ще раз працювати! Їм просто необхідно проявити себе в професійній області. І деякі навіть віддадуть перевагу сімейним клопотам замість роботи. Але пристрасні і вірні Овни не покинуть коханих в критичній ситуації.

Телець

Тельці врівноважені і реалістично налаштовані. Вони не схильні демонструвати сильні емоції. Тому ваш комплімент, призначений іншій жінці, не викличе скандалу. Але це, звичайно, за умови, що вона впевнена у вашій любові. В іншому випадку ви ризикуєте пізнати силу гніву. А вона у людей цього знака рідкісна, але воістину руйнівна.

Про елегантність Жінок-Тельців ходять легенди. Вони вміють проявити жіночність! При цьому Тельці люблять, коли одягу на тілі трохи. Їм вдається зробити акцент на колір, адже в душі кожен представник цього знаку трохи стиліст. Вони насолоджуються життям в різних його проявах. Гарний одяг, вишукані напої, смачна їжа, красиві картини і тільки найкраща музика!

Ті, хто закоханий у Тельця, цінують їхню ніжність і відданість, але при цьому важливо не давати розвитку їхнім песимістичним настроям. Не варто з ними лаятися, інакше ви відчуєте на собі їхню “важку” зброю — байдужість і холодність.

Тельці скептично ставляться до фантазій. Цим матеріалістам мрію потрібно побачити і “помацати”. Вони не схильні ризикувати, але якщо вони прийшли до висновку, що справа варта, можуть навіть поїхати у далеку експедицію.

Красиві і сильні жінки-Тельці у важкий момент не будуть плакатися і пиляти свого чоловіка. Без метушні і паніки вони знайдуть роботу самі.

Близнюки

Близнюки — калейдоскоп, що вміщує кілька особистостей. Тому будувати з ними відносини досить складно. І якщо з однією “особистістю” ви домовилися, то друга завтра просто вирішить не йти з вами на побачення.

Близнюки впевнені, що життя — це великий експеримент. З ними ви назавжди забудете про монотонні будні! Вони миттєво закохуються і швидко остигають. При цьому вони схильні сумніватися. Таку жінку завоює чоловік, який переконає її в тому, що він кращий.

Для Близнюків секс і любов — однакові поняття. Креативність і непередбачуваність у цій сфері у людей цього знака воістину безмежна. Темперамент немов вітер, що гуляє біля моря. Вони то лагідні, то повні бурхливих поривів. І не потрібно витрачати час на осягнення їхньої логіки — краще зрадити кохання.

Ті, хто вже живе якийсь час з Близнюками, навчилися приймати їхню подвійність, яка проявляється і у відносинах, і в побуті. Сьогодні вони чарівні та веселі, а завтра різкі і нестерпні. Але заради вас жінка-Близнюки готова відправитися навіть на край світу, розділивши порівну всі тяготи і радості.

І ніколи не забувайте придумувати красиві компліменти, якщо хочете, щоб ваш “хамелеончик” перебував в райдужному настрої.

Рак

Жінка-Рак — це апогей романтики і комфорту для коханої людини. Поцілунки і обійми, обійми і поцілунки… А ще борщі, котлетки, печеньки і добрі слова підтримки у важку хвилину.

Від вас вони теж чекають всеохопної турботи. Хоча говорити про це не поспішають. Втім, не варто чекати їхньої критики, адже вона дуже боляче ранить. Але якщо ви заслужили любов і глибоку довіру Раків — в їхньому серці буде генеруватися потік почуттів, якого вистачить на десятьох.

В особистості Раків простежуються, як кажуть, дві сторони Місяця. Вранці ви могли їх бачити ніжними і делікатними. А повернувшись ввечері, раптом застаєте рішучу і гарячу натуру. І якщо є причина, то в такому настрої Раки можуть поставити вам “по п’яте число”. Хоча потім вони будуть самі картати себе, що поранили вас своїми словами.

Жінки-Раки вміють зберігати секрети. З ними приємно ділитися життєвими історіями. Але не забувайте, що вони дуже ревниві. Це власники в чистому вигляді! І в день вашої зради любов миттєво перетворитися на глибоку ненависть. Якщо Рак перестав вам довіряти, можете забути про яскраву і ласкаву казку любові.

Жінки-Раки — справжні амазонки, які не бояться випробувань. Але не забувайте, що у них бувають моменти слабкості, коли їм необхідна підтримка. А від любові вони так кращають, що чоловікам починає здаватися, що з ними — богиня!

Лев

Жінки-Леви — дорогоцінні творіння, які потребують любові і поваги. А якщо вам не по плечу харизматична особистість, тоді не варто й намагатися. Представники цього знака люблять проводити час в оточенні друзів. Будьте готові до того, що у вашої Левиці вже були відносини і не намагайтеся встановити над нею “опіку”.

Леви просто фізично не переносять зовнішній контроль у будь-якому прояві. А увагу протилежної статі приймають як щось зрозуміле. Якщо ви комплексуєте — вона це помітить. Вам варто вірити в себе, адже таку людину Левиця полюбить пристрасно і щиро.

Леви можуть бути щедрими і розуміючими. Але їм не до вподоби прояв любові в “автоматичному” режимі. Вони цінують усвідомлені компліменти, а не стандартні промови. Леви не люблять кліше і шаблони. Ви хочете підкорити серце цієї королеви? Тоді навчіться підходити до всього творчо!

Левиці зовсім не егоїсти, вони не холодні, але і не женуться за увагою. Ці вимогливі жінки знають, що гідні кращого. Їм подобається витрачати гроші на прикраси і одяг. Дайте їм таку можливість. А смак у багатьох Левів просто відмінний!

Жінки цього знаку вміють виявляти хороші манери, але це ніяк не пов’язано з покірністю. Як тільки ви її подразните — “гарчання” і “пазурів” вам не минути. Разом з тим вам потрібно в певні моменти вміти домінувати над нею.

Доведіть, що на вас можна покластися. А якщо ви хороший коханець, Левиця не зможе встояти. Адже секс для неї — кульмінація любові. Комусь ви, може, і будете здаватися снобами, але один з одним ви будете багато сміятися, планувати подорожі, і любити, і ще раз любити один одного по ночах!

Амбітні і впевнені в собі Левиці випромінюють магнетизм. Ревнощі вони вважають марною тратою часу. А заради коханої людини здатні піти багато на що, щоб його врятувати.

Діва

Діва — жінка, яка може кинути все заради серйозних почуттів. При цьому вона може не звернути увагу на думку ззовні. Для неї важливо бути чесним насамперед перед собою.

Жінка-Діва знаходиться або в пошуку або щасливо закохана. У побуті вони — особливі матеріалісти, але у відносинах — це “останні романтики”. Їхній вишуканий смак проявляється в усьому: в одязі, в оформленні інтер’єру, в подачі страв. Вони — справжні перфекціоністи.

Діви так дбайливі! Ви можете покластися на них у всіх сферах. Вони не заспокояться, поки все не владнають. Діви ненавидять критику. Про недоліки скажіть краще тактовно віч-на-віч, щоб зберегти відносини. Діви сильніше за інших страждають від усвідомлення недосконалості. Вони рідко виявляють вразливість на людях. Але в якийсь момент вони можуть просто піти.

Представники цього знака досить рішучі, вони керуються логікою. Але є серед них і мрійники. Хоча всі вони уникають драм і колізій. Непередбачуваність їх лякає. Подаруйте Діві гармонію та впевненість у завтрашньому дні. Але занадто бурхливих пристрастей краще уникати. Жінки, народжені під цим знаком, цінують ніжну любов.

Любов чарівних Дів дивно проявляється в дрібницях. І якщо відносини сповнені довіри, Діва стане найкращою дружиною для чоловіка, який оцінить її красу, розум і практичність.

Терези

Жінка-Терези — це море чарівності! Вони, немов маленькі світила, осяватимуть ваш день і ніч.

Добрі, дипломатичні, трохи вперті і нерішучі. Як же вони жіночні! Але ви несподівано можете побачити, як вони при необхідності легко виконують чоловічу роботу.

Жінка-Терези з’явиться на вулиці тільки в доглянутому вигляді. Ці інтелектуальні леді знають, що все має значення. Вони вміють аналізувати і обожнюють розмовляти з різними людьми. Навіть похмурі мовчуни на них реагують і починають брати участь у розмові. А мета Терезів — загальна гармонія. Вони одразу вираховують, хто її порушує.

Жінкам-Терезам важливо знати, що ви потребуєте в її думках і порадах з будь-якого приводу. Якщо можете, потримайте її, коли вона захоче переселитися, почати нову справу або змінити коло спілкування. Терези люблять компанії, танці і веселощі, але при цьому вміють контролювати себе.

При всій чарівності представники цього знака бувають досить владними. Вони непомітно, але дуже впевнено будуть вести вас до своєї думки. Але при прийнятті рішення вони врахують і розум, і почуття. Адже для них так важливий баланс!

Терези найбільше цінують красу, чистоту і щирість! І будуть шукати це у своєму обранцеві. У прекрасних жінок-Терезів слабким місцем є нерішучість. Вони часто відкладають прийняття складних рішень. Їм треба допомогти!

Скорпіон

Жінки-Скорпіони — таємничі і прекрасні. Податися чарам їх легко, але розгадати їх дано не кожному.

Чоловіки як метелики кружляють біля цих мальовничих дам. Але ви не залучите її банальними компліментами. Про те, що ви їй небайдужі може повідати її пронизливий погляд.

Скорпіони пишаються своєю силою і талантами, якими їх сповна наділила природа. А якщо в якийсь момент вони здалися вам тихонями — це ілюзія. Вони дуже емоційні, просто вулкан не завжди вивергається.

Жінки-Скорпіони — цариці і богині, прекрасні дружини і подруги! Вони люблять і ненавидять до кінця. Ніяких півтонів! Якщо ви торкнулися глибини серця Скорпіона, то забудьте про вашу закоханості. Або все, або нічого — без варіантів!

Скорпіони ревниві. При цьому вони не збираються приховувати. Вони повинні сказати останнє слово, вони мають рацію і т.д. Якщо ця жінка образилася, вас чекають випробування. Але прагнучи домінувати, вони готові пробачити коханим людям будь-які гріхи.

Всі Скорпіони лояльні, віддані і вірні в любові і дружбі. Вони дарують радість і пристрасть своїм близьким людям. Жінки цінують у чоловіках силу, рішучість та прагнення до перемоги. Інших жінок Скорпіони не вважають суперницями, оскільки впевнені у своєму магнетизмі.

Скорпіонів часто називають фатальними обранцями серця. Але в разі щасливого кохання, про краще ви не зможете і мріяти!

Стрілець

Жінки-Стрільці — унікальні, щирі і безпосередні. Їхні одкровення часом заводять у глухий кут. Зате як Стрільці вміють надихати в скрутну хвилину!

Стрільці відверті, тому з ними вам не варто видавати себе за когось, ким ви не є. Вони незалежні, і будь-які маніпуляції, у тому числі гіпноз і службові зв’язки, з ними не пройдуть. Вони зневажають “задавак”. Любов до свободи нерідко буває причиною їхньої самотності.

Але якщо жінка-Стрілець знайшла “свою людину”, вона знайде самого надійного супутника на все життя. Вона завжди буде на вашому боці, навіть якщо від вас відвернуться всі близькі та друзі.

Жінки-Стрільці — імпозантні й упевнені в собі жінки, які знають всі секрети стилю. Вони щедрі і терплячі, але у гніві їх краще не бачити. У любові вони дуже романтичні. Представники цього знаку можуть пам’ятати ваш перший погляд, перший дотик, пісню, яка звучала під час поцілунку… Але це їхній секрет. Якщо вони розлучилися з коханим, то всім своїм виглядом будуть показувати, що все в порядку. І ви не зможете зрозуміти, наскільки розбите серце.

Ці незвичайні жінки завжди молоді душею, і до віку це не має відношення. Вони дуже пристрасні в любові, дотепні і не бояться відкрити свої почуття. Можливо, таких солодких поцілунків вам ще ніколи не доводилося отримувати… Ця любов захопить вас!

Козоріг

Жінка-Козоріг сама планує своє життя і не боїться труднощів. Їх тягне успіх. До нього вони йдуть, роблячи свою кар’єру. Якщо це вас теж цікавить, вони можуть дати добру пораду.

Ці небагатослівні люди ніколи не здаються. Їх неможливо зламати, Козороги йдуть вперед і пам’ятають всі свої досягнення. Їх амбіції обґрунтовані, вони знають що їм це під силу.

Тривалі переговори — не їхня стихія. Або зробіть їм гарну пропозицію або не морочте голову. Але при цьому вони вміють вести діалог і аргументувати. А романтичними словами для цих леді буде не визнання в любові, а фраза: “Ти сама розумна і практична жінка на світі!”.

Ці жінки вміють створити бездоганний образ, створити затишний і красивий інтер’єр, вибрати кращу прикрасу. Вони люблять цікавий відпочинок і мелодійну музику, а співрозмовників їм багато не потрібно. Досить одного, але найкращого.

Підтримка Козорогам потрібна, хоча вони не покажуть вам це. Але коли ви почнете частіше хвалити їх, ви побачите, як жінка змінюється. Її душа просто співає в такі миті.

Якщо комусь здалося, що Козорогам невідомі ніжність і пристрасть, то це абсолютна помилка. За знятою маскою стриманості ви знайдете надзвичайно палку коханку і дбайливого супутника життя. І ви зрозумієте, то кращого партнера для щасливого довгого життя просто не існує!

Водолій

Водолії — влюбливі і незалежні. Представників цього знаку тягнуть експерименти. Їм потрібні нові горизонти, вони кожну хвилину готові розширювати свій світогляд.

Не забувайте, що під цим знаком народилися найбільша кількість людей, що змінили світ. Якщо у них заберуть свободу їхній внутрішній вогник згасне.

Ці щирі й пристрасні люди не зазнають несправедливості. Вони по суті добрі і спокійні, але обожнюють кидати виклик громадській думці. Їх тягнуть незвичайні люди і події.

Жінка-Водолій миттєво зрозуміє суть ваших слів, а вам здасться, що вона зараз десь не з вами. Але це говорить лише про те, що їй вже все зрозуміло і вона занудьгувала. Люди цього знаку не люблять стояти на місці.

Роман з Водолієм назавжди змінить ваше життя. Ці люди — і логіки, і романтики, і прагматики, і ідеалісти. Але вони не люблять коли хтось марно згущує фарби і драматизує, як кажуть, на рівному місці.

Жінкам-Водоліям подобається цукерково-букетний період, але якщо відносини зайшли в глухий кут, непомітно зникне з вашого життя. Водолії — індивідуалісти, але їхнє коло спілкування дуже широке.

Вам сподобається таємничість і одночасно відкритість цієї неймовірної жінки, просто даруйте їй любов. І ваше життя здасться вам нескінченним і прекрасною подорожжю!

Риби

Риби-жінки — неймовірно жіночні, чарівні і чуйні. Вони люблять, коли їхній партнер оточує їх турботою, говорить компліменти, нехай навіть самі звичайні. Адже, головне, щирість.

Ви будете спілкуватися з ними на першому побаченні, а вам буде здаватися, що ви їх знаєте все життя. Вони такі люблячі і чутливі. Вони не зачеплять вас словами. Їм відомо, як це буває.

Вимовлена вами на світанку фраза “Я люблю тебе” — найкращий початок дня для них. Ніякі діаманти не замінять їм радість від справжніх почуттів.

Жінки-Риби дипломатичні і невимушено поводяться в незнайомій компанії. Але якщо хтось раптом вирішить образити Риб, він зробить помилку. Ці проникливі люди вже помітили ваші слабкості, тому знайдуть спосіб гідно відповісти.

Риби люблять комфорт і задоволення. Не можна сказати, що вони прагнуть нажити багатство, але гарні речі і чуттєві насолоди їх надихають. Вони живуть в тривогах про завтрашній день. Їх більше турбує “зараз”. А потім… потім все буде добре!

Всім Рибам час від часу потрібно усамітнення. У своєму чудовому світі вони очистяться від стресів і страхів. Але вразливість вони показують тільки близькими людям, а в зовнішньому світі вони поводяться впевнено і незалежно. І зраджувати Риб або порушувати їх інтереси не слід, цього вони не пробачать.

Риби чутливі і життєрадісні, але їхнє серце так просто не відкриється. Якщо ж вам вдалося, то доля подарує вам саму бажану і вірну дружину!

А що ви думаєте з приводу цього всього?

Оригінал