Яка ти подруга за знаком Зодіаку? У розвідку чи в бар

Овен

Несподіваний поворот! Овен – ніжна подруга. Все прощає, все розуміє, приймає подруг з усіма їхніми недоліками. Але важливо розуміти, що і у відповідь вона чекає того ж. Тож коли о третій годині ночі в барі тобі видадуть безтурботно сопучу Овечку, загорнуту в скатертину, – зціпи зуби і мовчки неси її в таксі. І не здумай потім дорікати! Докори – це не по-дружньому, а хто не друг – той ворог. І тому Овен ніяка не ніжна овечка, а Сама-Знаєш-Хто.

Телець

Подруга-планувальник: обожнює планувати життя, особливо чуже. Тож якщо тобі треба схуднути, вийти заміж або вкопати кілька яблунь на дачі, яку ти поки що не купила, – сміливо звертайся до Тельця: вона по пунктах розпише, що робити, і навчить, як саме робити. І не відчепиться, поки ти не пред’явиш їй результат.

З іншого боку, категорично не рекомендуємо скиглити щодо того, що результат якось туго досягається: скиглення Телець не виносить, тож поридати, втупившись у тепле теляче вим’я, у тебе точно не вийде. Точніше, вийде, але на цей випадок у Тельця є план “Б”, тож краще йди поридай у Водолія: план “Б” Телець зазвичай будує від противного. Від чого-небудь настільки противного, що простіше померти (але Телець тобі не дасть).

Близнюки

Універсальна подруга. Близнюки завжди за “будь-який кіпіш”, окрім голодування, хоча й голодування зійде, якщо воно не сухе, в сенсі – винце буде. Водночас із Близнюками завжди можна поговорити відверто – слухати вони вміють так само добре, як говорити, а говорити Близнюки вміють так, що їхні промови часом сприймають за пряму радіотрансляцію з Небесної Канцелярії. При цьому природна балакучість Близнюків на дружні таємниці не поширюється: те, що подруга розповість Близнюкам, при Близнюках і залишиться.

І в чому тут підступ? Відповідаємо: Близнюки настільки комунікабельні, що їхньою найкращою подругою вважає себе будь-яка діва, яку Близнюки взяли із собою в алкоголічний п’ятничний тріп. Ха, наївні! У справжні подруги Близнюки записують тільки обраних. І не те щоб цим обраним так вже пощастило: хтонічні безодні Близнюкової душі їм, як ти розумієш, часто відкриваються. Не для слабкодухих цей експірієнс, ось що.

Рак

Вірна подруга. Дружба з Раком – це дружба на все життя, навіть якщо ви подружилися в пісочниці. Її дім для тебе завжди відкритий, так само як її душа, її гаманець і її холодильник. Раку можна сміливо довіряти найпотаємніше, можна сякатися їй у панцир, можна навіть зрадити Рака – вона надовго образиться, потім пробачить, перевірено. Єдине, чого з подругою-Раком зробити не можна, – це пояснити їй, що ти вже велика дівчинка і сама знаєш, як тобі жити. Рак знає краще! От казала ж тобі вона не зустрічатися з тим муфлоном? То-то ж! На, молочка випий. Та знає вона, що тебе й так нудить, – корисно, кажуть тобі, значить, пий!

Лев

Подруга-королева. З Левицями хочуть дружити всі, тому що це не дружба, а справжній феєрверк: Левиця ніколи не вішає на подругу свої проблеми, вкрай рідко просить про допомогу, але зате завжди її пропонує, не забуває тішити подругу подарунками (шикарними, зауважимо) та розвагами (феєричними, звісно). Крім того, вроджене благородство не дозволяє Левиці хоч краєм ока хижо подивитись на те, що належить подрузі, тож твої браві кавалери залишаться при тобі (а хто тебе образить – тому Левиця витонченим рухом лапи пів черепа під три чорти знесе і з’їсть свіжий мозок). Але все це за однієї умови: ти згодна на роль фаворитки при Її Величності. Конкуренції Левиця не терпить, а спроби зламати існуючу ієрархію чує задовго до того, як ти взагалі про це подумаєш. Чує – і заздалегідь м’ясоїдно облизується.

Діва

Мудра подруга. До неї можна прийти з будь-якою проблемою, і вона миттю розчленує її на складові і збере назад – уже разом із готовим рішенням. Діві можна зателефонувати серед ночі, і вона буде до ранку слухати твої утробні ридання. Діві можна на місяць всучити твоїх котів, собак, немовлят і зарості фаленопсисів – вона про всіх подбає краще за рідну матір.

Проблема тільки в тому, що з Дівою неможливо не бути до кінця відвертою: вона вміє слухати, як досвідчений психоаналітик, і всі твої потаємні секретики посиплються з язика, як під сироваткою правди. А Діва – запам’ятає. Щоправда, на твоє щастя, за своєю ініціативою Діва ніколи не свариться з подругами. А хто хоче посваритися з Дівою – ну той сам собі Буратіно, який добровільно і з піснею сходить на вогнище.

Терези

Падуча подруга. Щойно що, – хлоп! – і в непритомність: життя – біль, кругом безвихідь і тлін, ми всі помремо, а наш прах втопчуть у землю копита коней зловісних вершників апокаліпсиса… Зачиталася, так? Ось саме так воно і буде: навіть коли Терезів наздоганяє падуча (в середньому 8 разів на добу), вони примудряються панікувати красиво. Крім того, тих, хто готовий підставити їм плече в жилетці для вбирання сліз, Терези цінують, люблять, пестять і плекають. А оскільки самих Терезів теж усі люблять, цінують тощо, дружити з ними не тільки легко і приємно, а й вигідно. Ну, якщо у вас міцні нерви, звісно.

Скорпіон

Небезпечна подруга. Усе, що тобі справді дороге, потрібно ховати від Скорпіона в яйці, а яйце – в качці, а качку – в зайці, а зайця краще заслати в червоний куточок при колишньому піонерському таборі “Чукотський робітник”. Інакше це саме, що тобі дорого, Скорпіон ретельно вивчить і в зручний момент використає проти тебе. Тобто тобі здасться, що проти тебе, а тому ти її проклянеш і розірвеш усі стосунки. Насправді ж Скорпіон, як справжня маніпуляторка, просто жалом зачула: твоє життя треба міняти, мерщій, поки не почалося!

Стрілець

Жорстока подруга. Тобто це всі інші знаки зодіаку думають, що Стрілець жорстока, а вона насправді просто ніколи не бреше тим, кого любить. А друзів своїх вона любить щирою і лютою любов’ю. Тож коли чуєш від Стрільця: “Це не сукня повнить, це тобі жерти менше треба” або “І ось це – твій принц? Упир-упирем, а з достоїнств – член та кеди”, – це вона не зі зла. Це вона від великої до тебе любові говорить. І, до речі, говорить чисту правду. Прислухайся.

Козоріг

Козоріг обирає собі в подруги винятково ту панянку, хто поділяє її ідеали, а потім, протягом усього життя, залізною рукою заганяє подругу до щастя. І Козорога простіше пристрелити, ніж пояснити, що вона не права. Утім, вона має рацію: подруга в Козорога завжди тільки одна, і це найчастіше такий самий Козоріг. Або Діва. Або Скорпіон.

Водолій

Ідеальна подруга: хоч напитися разом, хоч у розвідку піти, хоч по платтячка, хоч цього муфлона обговорити – Водолій завжди відкритий до спілкування, завжди готовий допомогти порадою, підставити плече, позичити грошей і зганяти за вином. Загалом, дружити з Водолієм – найприємніше на світі заняття, якщо не забувати про головне: у неї таких, як ти (найкращих подруг, у сенсі), ще приблизно 45 штук.

Риби

Вразлива подруга. Вгадати, де ти віддавила Рибці плавник, абсолютно неможливо, тому що найчастіше сварки Рибки з подругами відбуваються за принципом “Сама придумала, сама образилася”. Вимолювати вибачення необов’язково: насправді Рибки сваряться з подругами просто для того, щоб мати можливість залягти на дно на самоті, – від занадто тісного спілкування вони втомлюються. А ось дружити на відстані, зустрічаючись кілька разів на рік, – те, що їм потрібно. І, до речі, Рибці можна довірити будь-яку таємницю: вона її закопає в придонний мул і для надійності затонулою каравелою зверху прикриє. Навічно.

Оригінал