Що приховують жінки різних знаків Зодіаку

У всіх є секрети, але у представниць кількох знаків зодіаку їх занадто багато. Деякі приховують якісь банальні речі, а комусь доводиться жити із секретами, гідними звання найсуворіших.

Найчастіше жінкам просто не хочеться знаходити вихід зі складної життєвої ситуації. Разом цього вони ховають черговий скелет у своїй шафі, де він зберігатиметься роками або десятиліттями. Комусь навіть вдається приховувати свої таємниці протягом усього життя.

Овен

Дами, народжені під знаком Овна, приховують від людей свої справжні риси характеру і слабкості. Цим жінкам здається жахливим світ, у якому їхні недоліки, чутливість і страх опинитися на самоті видно всім навколо. Саме це їм доводиться приховувати найчастіше. Вони люблять поставати перед усіма такими собі непохитними леді з сильним характером, але насправді такими не є. Щойно вони знаходять людину, якій можна відкрити свою душу і показати своє справжнє обличчя, то закохуються без пам’яті.

Телець

Тельцям доводиться приховувати свою істеричну натуру. Коли вони спілкуються з людьми, то прагнуть здатися врівноваженими, спокійними, сильними і незалежними. Насправді ж це дуже далеко від істини. Ставати щасливішими їм допомагає той факт, що вони усвідомлюють свою імпульсивність. Виправити це вони не можуть, але приховувати намагаються щосили. Коли все йде не так, як вони хочуть, усередині них вирує ураган негативу.

Близнюки

Близнюки приховують від людей той факт, що їм завжди всього мало. Ці дівчата завжди хочуть більшого. Навіть якщо у них є справжнє кохання, вони все одно не припиняють пошуки. З одного боку, це добре, але тільки у сфері фінансів. Близнюки завжди прикидаються, що їх усе влаштовує, але тільки вони самі знають, що це не так, адже найкращий сценарій долі – життя на всю котушку, нескінченна сума грошей і прекрасне здоров’я до старості. Мрія про яскраве життя і відсутність обмежень і є їхньою головною таємницею, яку вони зберігають навіть від найближчих людей. Цей секрет щастя для них актуальний завжди, але на практиці недосяжний.

Рак

Раки жіночої статі – це хитрі дами, які за будь-якими своїми діями приховують пошук вигоди. Так, вони щирі та приємні, і це аж ніяк не награно. Ці якості заважають їм досягати успіху, тому що однією добротою ситий не будеш. Раки приховують свою пристрасть до грошей, багатства і розкоші, хоча всіляко намагаються показати своїм близьким, що отримують задоволення від спокою і душевної рівноваги. Статус для Раків важливий не менше, а іноді навіть більше, ніж для якихось Левів або Козорогів.

Лев

У більшості випадків Левиці не приховують якихось проблем, але якщо це стосується чогось дуже значущого для них, то цілком можуть приховати причину того чи іншого вибору в житті. У Левів багато секретів, але всі вони доволі зрозумілі, бо ці жінки та дівчата вважають, що світові немає сенсу знати, чому вони розійшлися з чоловіком або перестали спілкуватися з подругами. Вони як ніхто інший розуміють, наскільки близько підбираються проблеми і нещастя через зайву відвертість.

Діва

Діви краще за всіх на світі приховують свої ревнощі. Вони дуже хочуть володіти не тільки своїм чоловіком, а й подругами. Ці жінки ревнують стримано, але дуже сильно. Це один із найбільш ревнивих знаків Зодіаку. Ще представниці цього знака обожнюють пліткувати, хоча самі цього ніколи не визнають. У Дів безліч секретів: вони дуже мстиві, дріб’язкові й люблять, коли їх жаліють, хоча всім виглядом показують, що ненавидять бути в ролі жертви.

Терези

Терези хочуть здаватися самостійними і сильними дамами, що в них, до речі, досить непогано виходить. Насправді вони просто не вміють справлятися з проблемами і приховують це. Чоловікам і найкращій подрузі Терезів відома ще одна таємна слабкість – схильність до флірту. З усіх дівчат, які люблять “динамити” чоловіків, Терези є найбільш витонченими і неймовірно професійними в цій справі. Щасливе заміжжя? – ні, дякую. Терезам потрібні ігри.

Скорпіон

Спокусити чоловіка жінці-Скорпіону – раз плюнути. Після знайомства й успішних побачень починається низка випробувань. Чоловіки думають, що Скорпіони – це виплодки пекла. Скорпіони самі люблять, коли інші так думають, але їхній секрет є секретом навіть для багатьох із них – вони справжні дбайливі душки. Звісно, для того, щоб жінка-Скорпіон такою стала, потрібно пройти чимало випробувань, але воно буде того варте. Це навіть не секрет, а такий собі прихований бонус.

Стрілець

Дівчата та жінки, народжені під знаком Стрільця, прикидаються людьми, яким потрібне кохання, щасливе заміжжя, сім’я, спокій. Насправді їм потрібна влада, та побільше. Їм хочеться сяяти, як зірка на небі, щоб ними милувалися, щоб їх вихваляли. Вони створюють враження самодостатніх дам, але всередині глибоко вразливі й чуттєві. Пробити цей панцир дуже-дуже складно. Жінка-Стрілець ніколи не зізнається в тому, що її мета – завжди і в усьому бути першою.

Козоріг

Козороги відлякують чоловіків своєю неприступністю, непокірністю і скритністю. Козороги вперті й отруйні. У цьому і полягає їхній основний секрет. Вони показують себе людям тільки дипломатичними і добрими, але люблять пліткувати і навмисно розпускати чутки про своїх суперниць. Козороги намагаються виглядати трохи легковажними, щоб присипляти в людях пильність. Ще вони приховують своє подвійне життя, друге “я”, яке близьким людям може не сподобатися.

Водолій

Водолії не приховують тільки своє справжнє почуття гумору. Все інше завжди має бути під питанням. Зрозуміти, чому вони такі потайливі і чому вони люблять надягати маски, буває дуже складно. Секрет Водоліїв полягає ще в тому, що вони постають перед більшістю людей добродушними і смішними, а насправді є неймовірно вправними психологами, яким не важко розкусити кого завгодно. Ці жінки завжди мають у запасі кілька страшних секретів, якими ні з ким не діляться, причому секрети ці не тільки їхні. З ними часто відверто спілкуються інші люди, тому вони знають дуже багато цікавого.

Риби

Життєві принципи Риб не дозволяють їм розповідати багато про себе. Головний секрет цих жінок – любов до жалості. Їм подобається, коли їх жаліють і вважають жертвами. Насправді вони можуть бути дуже стійкими, але їм це абсолютно не потрібно. Якщо вони покажуть свою силу, то втратять деякі привілеї. Риби мають слабкість до легкого життя, тому один із їхніх найстрашніших секретів – любов до забезпечених чоловіків. Риби кажуть усім, що це не так, але приховувати це виходить не завжди, інакше б ми про це не дізналися.

Оригінал