5 знаків Зодіаку, які люблять смачно поїсти

Хто не любить ситно поїсти? Смачна їжа завжди супроводжує дружні посиденьки, перегляди фільмів або серіалів. Поки одні люди знають міру в частуваннях, інші метуть усе, що попадеться під руку. А як на любов до смачної їжі впливає гороскоп?

Телець

Телець – гурман за покликанням. Він цінує в їжі все, починаючи від смаку і закінчуючи красивою подачею. Телець може довго сидіти і пережовувати їжу, розтягуючи момент і насолоджуючись чудовим післясмаком. Телець вважає, що головним у їжі має бути різноманітність, тому через кілька днів однакового меню сніданків у готелі починає неабияк вертіти ніс. Можна сміливо сказати, що їжу земляний знак любить так само сильно, як і вона його: Телець відомий своїми високими кулінарними талантами.

Лев

Голодний Лев – злий Лев: це правило варто засвоїти тим, хто планує пов’язати зі знаком своє життя. Апетит у Левів воістину царський, як і їхні смакові вподобання. Леви люблять, щоб усе було дорого і розкішно, тому не відмовлять собі в задоволенні побалуватися ситним делікатесом або відмінним десертом від шеф-кухаря. Вогняний знак часто стає завсідником ресторанів, офіціанти яких з посмішкою запитають у Лева: “Вам як зазвичай?”

Овен

В Овнах дивовижним чином поєднуються любов до незвичайної їжі з дитячою прихильністю до фастфуду. Овни люблять смачно поїсти, водночас неважливо, що саме: вогняний знак цінує гастрономічні експерименти, тому із задоволенням вирушить до ресторану тестувати екзотичні продукти, а наступного дня з’їсть кілька звичайних гамбургерів, запиваючи газованою водою. Овни люблять, щоб їжі було багато тут і зараз, але при цьому часто залишаються худими через свою незгасиму енергію.

Близнюки

Близнюки часто люблять очима, тому захоплено завмирають перед стравою з оригінальною подачею. Їжа, яка зуміла підкорити серце Близнюків ще до проби, все одно буде з’їдена, тому що залишати без уваги такі естетичні старання знак не має права. У плані смакових уподобань Близнюки невибагливі: багато і часто перекушують усім, що опиняється під рукою. Повітряний знак не любить готувати, тому часто тішить сервіси доставки новими замовленнями.

Терези

Терези мають відмінний апетит, і складається враження, що знак готовий їсти в будь-який час дня і ночі. Терези – справжні відьми: поглинаючи величезну кількість їжі, часто залишаються стрункими і з гарною фігурою. У їжі повітряний знак абсолютно невибагливий і непередбачуваний, тому за день здатний перейти від суворих бутербродів до делікатесів у найближчому ресторані.

Оригінал