Які знаки зодіаку здатні несвідомо наврочити

Потужна енергетика цих знаків може спричинити для інших серйозні проблеми: невдачі в житті, хвороби та непереборну тугу. Астрологи виявили чотири знаки зодіаку, які можуть наврочити і не помітити, тому з ними краще весь час тримати вухо гостро.

Рак

Цей знак зодіаку звик ретельно приховувати свої емоції, тому оточуючі не одразу розпізнають небезпеку, що виходить від Раків. Вони до останнього приховуватимуть свою злість і заздрість під маскою дружелюбності.

Зазвичай Раки ніколи не показують оточенню свій темний бік і переживання, тому той біль, ревнощі та гнів можуть легко наврочити неприємну Ракам людину, та так, що вони самі цього не помітять.

Телець

Доведений до ручки Телець – явище вкрай рідкісне. Цей знак славиться своєю незворушністю. Однак якщо представник цього знака зодіаку все-таки розпечений до межі, він може накоїти чимало лиха – від великої бійки до неприємного пристріту.

Телець може сказати щось моторошне, проте він не завжди усвідомлює, що слово не горобець, тому близькі цього знака можуть часто стикатися з неприємностями і хворобами після емоційної сварки з ним.

Близнюки

Цей знак – щасливчик серед інших. Доля так часто виконує його забаганки і бажання, що він майже всевладний. Це стосується не тільки позитивних речей, а й пристріту. Слово, сказане навіть жартома, може цілком легко втілитися в життя і завдати шкоди не тільки його адресату, а й самим Близнюкам. Адже в житті все повертається бумерангом.

Козоріг

Сам по собі відсторонений і холодний знак зодіаку глибоко всередині є мстивим і озлобленим. Тому переходити їм дорогу не варто в жодному разі. Якщо він не зможе помститися своїми руками, то обов’язково прокляне свого злостивця, та з такими сильними емоціями, що тому мало не здасться.

Козорогам варто бути трішки стриманішими і більш доброзичливими. Можливо, що в такому разі кількість ваших ворогів значно зменшиться і вам не доведеться витрачати свою енергію на непродуктивні дії.

Оригінал