6 знаків Зодіаку, які усе відкладають на потім

Ці знаки зодіаку за природою своєю автоматично люблять все відкладати на потім. Вони вважають за краще плисти за течією, заплющувати очі на проблеми, ховати голову в пісок і чекати кращих часів.

Можна сказати, що їхній девіз: “Навіщо відкладати на завтра те, що можна відкласти на тиждень, на місяць або на рік?” Ні, вони не витрачають час даремно, вони просто не вважають за потрібне розв’язувати завдання і проблеми моментально. До речі, це не найкраща якість у житті, на жаль.

Телець

Оскільки Телець не хоче оперативно закінчувати будь-яку роботу, він вважає за краще вдаватися до прокрастинації, тобто до зволікання. Звичайно, Тельці все зроблять… але не швидко, а коли-небудь потім. Їм нікуди поспішати. І якщо вони відчувають тиск, то сповільнюються ще більше, практично до стану ліні, застою і сплячки. Телець – це той знак, який нікуди не біжить, він діє спокійно, розмірено і до жаху уповільнено.

Діва

Діва – це перфекціоніст і прокрастинатор в одному флаконі. Цей знак довго думає, прораховує і планує. Між мрією та її втіленням у Діви може пройти ціле життя. Справжня робота для неї – це маса дій і зусиль… А результат може бути і пізніше.

Головне, щоб цей результат був ідеальний. Коли справа доходить до виконання складного проєкту, Діва працюватиме над ним вічно, сподіваючись домогтися досконалості. Вона воліє плисти за течією життя, чекаючи якихось знаків згори.

Терези

Ви можете подумати, що Терези – це втілення гармонії і балансу. Але, на жаль, Терези завжди і неминуче працюють тільки на свій розсуд. Вони самі собі визначають графік, часові рамки і кінцеві дедлайни. Якщо Терезам не хочеться ворушитися, то вони зроблять перерву – і нехай весь світ на них почекає. Їм байдуже, тому що вони живуть за принципом власної мотивації та стимулів. Терези існують у своєму світі і рухаються вперед дуже повільними темпами.

Стрілець

Стрілець захоплений своїми великими задумами, але далі планів та ідей він не заходить. Питання реалізації цілей і устремлінь для людей цього знака виглядає складним і навіть дещо напружує. Так, Стрільцю хочеться вибитися на перші місця, перестати плисти за течією. Але лінь і зона комфорту сильніші за нього. На нього складно покластися, оскільки Стрілець обов’язково підведе, оскільки йому хочеться виспатися, відпочити або просто зайнятися якимись приємними йому справами.

Водолій

Водолії геніальні й просунуті, але проблема в тому, що вони настільки сповнені невпевненості в собі, що лякаються, ідуть на поводу власних страхів і заздалегідь прогнозують собі провал, фіаско й невдачу. За їхніх феноменальних здібностей вони можуть перевернути гори. Але Водолії настільки шалено бояться гіпотетичної поразки, що сповільнюються, зупиняються і відкладають свої проривні ідеї на майбутнє… Доки не стає надто пізно.

Риби

Риби просто хочуть догодити оточуючим. І це бажання в них настільки велике, що вони знаходять будь-яке виправдання тому, щоб пасивно плисти за течією і нічого не робити. Риби навіть щасливі, коли все відкладають і відмовляються від будь-якого прогресу.

Їм простіше і легше з усім погоджуватися і намагатися відповідати очікуванням суспільства, а не намагатися бути собою. Рибам потрібне визнання і схвалення. А різкі рухи і доленосні рішення – це явно не для них.

Оригінал