Наскільки ви зверхні, згідно зі знаком Зодіаку

Для цілісності картини будемо оцінювати ступінь зарозумілості знаків Зодіаку по 10-бальній системі. Як часто вам доводиться стикатися з зарозумілістю? Часом нове цікаве знайомство приносить суцільне розчарування, коли після пари фраз з’ясовується, що ваш співрозмовник – людина зарозуміла, пихата і зневажлива стосовно оточуючих. Дійсно, з такою людиною навіть нормального спілкування домогтися проблематично, не кажучи вже про дружбу і відносини.

А може і у вас є частка зарозумілості? Адже ми звикли бачити скалку в чужому оці, а у своєму і колоди не помічаємо! Давайте розберемося, наскільки ми зарозумілі і зневажливі до оточуючих. Робити це найкраще за допомогою впливу планет, а значить, за допомогою гороскопу.

Овен (ступінь зарозумілості – 3 бали)

Представників даного знака навряд чи можна звинуватити в зарозумілості. Ця людина буває жорсткою, прямолінійною і навіть грубою, але точно не зарозумілою. Овен легко сходиться з людьми, не роблячи особливих зусиль для того, щоб сподобатися або увійти в довіру. Оточуючі відчувають силу підопічного Марса і самі прагнуть контактувати з ним, бачачи в Овні захисника, «таран» здатний привести будь-яку компанію до перемоги, та і просто добру, щиру людину. Життя показує, що представник цього знака ставиться до інших людей так, як вони ставляться до Овна.

Телець (ступінь зарозумілості – 7 балів)

Підопічні Венери намагаються не показувати цього оточуючим, але всередині вони дуже зарозумілі. Телець вважає себе практиком, який в цьому житті спробував все, і тому вважає себе незаперечним експертом в будь-якому питанні. З цією людиною абсолютно неможливо сперечатися, адже Телець не бажає слухати аргументи. До того ж цю людину не хвилюють проблеми оточуючих. Без власної вигоди підопічний Венери навряд чи прийде вам на допомогу, а все тому, що користолюбства в цій людині ще більше, ніж зарозумілості.

Близнюки (ступінь зарозумілості – 4 бали)

Близнюків не можна назвати зарозумілими особистостями. Це контактні і досить добродушні люди, які бажають просте, ненав’язливе спілкування без показу власного «Я». Правда, коли волею доль Близнюк займає керівну посаду або виграє велику суму в лотерею, він може стати трохи зарозумілим. Але це, швидше, спосіб, бажання подуріти і приміряти на себе черговий образ. Легкий натяк близьких людей і Близнюк знову стає тією самою і добродушною людиною, яка не має бажання підійматися над оточуючими.

Рак (ступінь зарозумілості 2 бали)

Рак – останній з зодіакальної плеяди, кого можна назвати зарозумілим. Це добродушна людина, в серці якої зарозумілість відсутня як така. Представники даного знака мріяли б жити у світі, де всі люди рівні, але розуміють, що це неможливо, і дуже ображаються, коли нахабні і безпринципні особи втручаються в їхнє життя і травмують психіку Раків. В той самий час образливість у цих людей розвинена до неймовірних розмірів, і найчастіше діти Місяця ображаються саме на тих, хто ставиться до них з погордою.

Лев (ступінь зарозумілості – 10 балів)

Самі зарозумілі особистості народжуються під знаком Лева. Нехай ці люди не завжди демонструють своє справжнє обличчя, в душі вони виражені егоїсти, які вважають себе центром Всесвіту, навколо яких повинні крутитися всі інші. Поспілкувавшись з Левом, ви помітите, що ця людина – егоїст до мозку кісток. Він погоджується тільки на найкраще, і при цьому Лева абсолютно не цікаво, що дістанеться вам, і що ви думаєте з цього приводу. До речі, звички цієї людини і його манера спілкування явно дають зрозуміти, що перед вами королівська персона, яка вимагає особливого ставлення.

Діва (ступінь зарозумілості – 6 балів)

Діви також досягли успіху в зарозумілості, хоч їм і далеко до Левів. Ці люди виражені ідеалісти, які вважають себе розумнішими, точнішими, витриманим, пунктуальнішими і акуратнішими за всіх навколо. Себе вони вважають досконалістю, а тому ставляться до оточуючих з помітною зневагою. Правда, люди, які добре знають Діву, з часом просто перестають сприймати цю людину, і не звертають уваги на її марнославство. Ігнорування – найкращі «ліки» для таких зарозумілих особистостей. Коли їх перестають сприймати, вони розуміють свої помилки і стають кращими.

Терези (ступінь зарозумілості – 3 бали)

Терези гуманісти, філантропи і альтруїсти. Цих людей не можна запідозрити в зарозумілості, адже це практично єдині представники людського роду, які мріють жити в суспільстві, де немає воєн, де всі люди рівні, поважають і люблять один одного. Особистості даного знака намагаються стримати свою гордість і поступитися іншій людині, щоб не спровокувати конфлікт.

Єдиний випадок, коли ви можете спостерігати зарозумілість цієї людини – сильна образа, в якій постраждало самолюбство Терезів. У цьому стані підопічний Венери дійсно починає зневажати винну людину, але тільки за конкретний проступок.

Скорпіон (ступінь зарозумілості – 7 балів)

Скорпіони дійсно вважають себе кращими, розумнішими і хитрішими за інших. Але природна обачність не дозволяє їм демонструвати свої почуття на загальний огляд. На ділі ж Скорпіони поважають лише тих людей, які сильніші, багатші і успішніші ніж вони самі. Тих же, хто слабший і біднішими, підопічні суворого Марса просто не сприймають як особистостей, ставлячись до них з часткою зневаги. Для цих людей основний критерій – вигода. Якщо людина може принести вигоду Скорпіону, представник цього знака буде ставитися до неї з повагою, а якщо ні – стане поводитися з нею зарозуміло. Загалом, лицемірства у Скорпіонів хоч відбавляй.

Стрілець (ступінь зарозумілості – 6 балів)

Всі знають, що Стрільці – відомі правдоруби, які ніколи не стануть терпіти непристойної поведінки інших людей. Правда, і самі Стрільці, часом, поводяться не дуже коректно, особливо в процесі спілкування. Ці люди жахливо балакучі, але ще гірше, під час спілкування вони так і норовлять перебити свого співрозмовника, намагаються привернути увагу до власної персони, абсолютно не замислюючись про те, як це виглядає з боку. Дана поведінка явно вказує на те, що Стрільці вважають себе розумнішими за інших і нехтують почуттями оточуючих заради уваги до власної персони.

Козоріг (ступінь зарозумілості – 8 балів)

Козороги – потайливі особистості, які в спілкуванні поводяться цілком чемно. Однак спостерігаючи за цими людьми в різних життєвих ситуаціях, особливо під час конкуренції за керівну посаду, стає явно помітна зневага і поблажливість, з якою Козороги ставляться до своїх суперників і колегам по роботі. Але, що характерно, підопічні Сатурна з часткою зарозумілості відносяться буквально до всіх, навіть до сильних особистостей. І цей факт позбавляє Козорогів можливості просити допомоги в оточуючих, помітно послаблюючи їх у боротьбі за керівні посади.

Водолій (ступінь зарозумілості – 9 балів)

Всі знають, наскільки зарозумілим може бути Водолій. Ця людина – яскраво виражений індивідуаліст, який плює на думку більшості, вважаючи натовп – стадом, а себе – особистістю. Водолій йде своїм шляхом, а в супутники вибирає тільки тих людей, які можуть зацікавити його своїм нестандартним поглядом на життя, своєю харизмою та неординарним мисленням.

Всіх інших Водолій просто не сприймає, вважаючи нижчими за себе і абсолютно нецікавими для спілкування. До речі, саме тому ставлення оточуючих до Водолія залишає бажати кращого.

Риби (ступінь зарозумілості – 4 бали)

Риб можна назвати людьми, які «задирають ніс перед оточуючими. Представники даного знака злегка невпевнені в собі особистості, що просто не дозволяє вважати себе вищими за інших і демонструвати це оточуючим. Риби взагалі миролюбні особистості, які тягнуться до людей і дорожать дружбою.

Але якщо ті показують свою зневагу, і намагаються дивитися на Риб зверхньо, підопічні Нептуна просто обривають з ними всяке спілкування, починаючи відчувати до таких людей справжнє презирство. Можна говорити що завгодно, але гордість цієї людини зачіпати не рекомендується нікому.

Оригінал