Як знаки Зодіаку вчаться кохати

Уміння любити – це особистий і дуже інтимний процес, що вимагає часу і терпіння. У вас не завжди може все виходити, але для вас це розуміння нових емоцій і навчання взаємодії з коханою людиною. Як ви вчитеся кохати, згідно з вашим зодіакальним знаком?

Овен

Ви вчитеся любити за допомогою вчинків і одержуваного досвіду. Ви чітко усвідомлюєте свої емоції і нерідко дієте під їхнім впливом. Для вас кохання завжди є активним і дуже цікавим почуттям, яке варто випробувати.

Телець

Тельці вчаться кохати за допомогою спільних моментів і особистих секретів, оскільки ви високо цінуєте свою конфіденційність і власний простір. Навчитися кохати для вас – це впустити когось нового у ваш внутрішній світ.

Близнюки

Ви вчитеся любити, переглядаючи свої пріоритети і виробляючи нові стандарти. Також ви багато розмірковуєте, і у вас вирує божевільна енергія, яку ви намагаєтеся виплеснути назовні. Тому у стосунках ви проявляєте свою любов, спрямувавши цю енергію на одну людину, а не на мільйон інших об’єктів.

Рак

Рак вчиться любити, проходячи через спільні переживання. Ви любите неймовірно глибоко, але, як правило, досить ретельно ховаєте свої почуття. Тому ви пізнаєте науку кохання, потихеньку розкриваючись іншій людині.

Лев

Ви вчитеся любити, кидаючи виклик собі, оскільки ви надмірно незалежна особистість, і вам складно втрачати свою свободу. Кохання для вас – це перегляд власних поглядів на емоційну прихильність і рівне спілкування.

Діва

Діва, навчаючись кохати, аналізує це почуття за своєю власною схемою. Коли ви починаєте відчувати любовні емоції, то ретельно їх осмислюєте і розкладаєте по поличках свої почуття і переживання.

Терези

Ви вчитеся любити, розділяючи свій простір із вашим партнером. Ви яскрава, приваблива і чарівна особистість. Однак часом ви вважаєте за краще існувати у своєму власному світі. Для вас навчитися любити – це впустити партнера в цей простір.

Скорпіон

Для Скорпіона в навчанні коханню головне – потихеньку довіряти своєму партнеру більше і більше. Ви один з найбільш закритих і скептично налаштованих знаків, і вам спочатку важко комусь вірити. Ви приймаєте любов тоді, коли впевнені, що наміри вашого партнера чисті.

Стрілець

Ви вчитеся любити, проводячи максимум часу зі своїм партнером. Проте ви ненавидите відчуття несвободи, вважаючи за краще вислизати від зобов’язань. Любов для вас – це самостійність кожної людини в парі.

Козоріг

Козороги вчаться любити, дозволяючи вашим очікуванням стати реальністю (без тиску і примусу). Іншими словами, ваші стосунки не завжди бувають успішними, але ви стаєте набагато щасливішими, якщо не намагаєтеся все контролювати, а віддаєтеся на волю почуттів.

Водолій

Ви вчитеся любити, дозволяючи своїм емоціям брати гору над вашою раціональністю і логікою. Ваші почуття часом стають дещо некерованими, і ви потихеньку усвідомлюєте, що таке прихильність і вразливість.

Риби

Коли Риби вчаться любити, вони аналізують свої почуття з творчого погляду. Іноді вас буквально захльостують емоції, і ви намагаєтеся ними керувати. Як наслідок, ви витрачаєте час на те, щоб детально вивчити відчуття любові, яку ви відчуваєте до свого партнера.

Оригінал