Які знаки Зодіаку схильні до зрад

Як не сумно усвідомлювати, але люди зраджують тим, кого люблять, і ніхто від цього не застрахований. Визначення зради для кожного своє, і кожен сам для себе це визначає. Але що ж є головною причиною зрад? Хтось каже, що любить свою другу половинку і зраджує для різноманітності. Комусь не вистачає вогника в багаторічних стосунках. А хтось списує провину на алкоголь і клянеться, що нічого не пам’ятає.

Якою б не була причина, результат завжди один: розбите серце. Було б нерозумно вважати, що люди, народжені під знаками у верхній частині цього списку, обов’язково мають зраджувати. Вони можуть бути чудовими, люблячими та вірними партнерами, але водночас вони до цього найбільш схильні.

Овен

Овен – це дуже відданий партнер. Іноді він може здаватися нестерпним через свою запальність, але він ніколи не зрадить, навіть будучи дуже злим на вас. Вірність – це головний аспект стосунків для нього, і він очікує того ж самого від свого партнера.

Близнюки

Близнюки дуже потребують любові й уваги до себе. Якщо ви не в змозі це забезпечити за повною програмою, вони знайдуть кого-небудь, хто дасть їм усе те, чого їм так не вистачає. Тож не дивуйтеся і не робіть із цього трагедію вселенського масштабу.

Телець

Тельця повністю влаштовують стосунки зі своєю другою половиною. Йому не приносить задоволення зваблювати когось і фліртувати з усіма підряд. Якщо він уже завоював свого партнера, то зробить усе, щоб їхні стосунки були успішними та тривалими.

Рак

Сім’я для Рака – найважливіше в житті. Любов, взаємоповага та підтримка – це те, що Рак незмінно забезпечує своєму партнеру. Це людина, на яку завжди можна покластися і абсолютно не боятися зради.

Лев

Леву завжди потрібно бути центром уваги. І коли він відчуває, що ви не ставитеся до нього належним чином, він може сприйняти це як байдужість. Найімовірніше, Лев постарається спровокувати вас на емоції і піти для цього наліво.

Діва

Діві й на думку не спаде зустрічатися з кимось на стороні. Цей знак дуже дорожить стосунками і навіть у разі, якщо він нещасливий, він радше обговорить усе зі своїм партнером і постарається або налагодити стосунки, або ж розлучитися.

Терези

Терези – ті ще кокетки й любителі ходити наліво, саме тому багато хто не наважується заводити з ними сім’ю або серйозний союз. Можливо, ви подумаєте, що Терези різко перестануть фліртувати з усіма підряд, коли опиняться у стосунках, але це не так – тож будьте готові.

Скорпіон

Скорпіон – дуже відданий і велелюбний партнер, але тільки доти, доки ви аналогічно до нього ставитеся. Щойно Скорпіон дізнається, що ви були хоч трохи нечесними з ним, – усе завалиться.

Стрілець

Стрілець – людина високих моральних стандартів. Він нізащо не зробить те, що може зруйнувати його репутацію. Однак якщо раптом йому захочеться зустрічатися і з іншими людьми, він скоріше обговорить із партнером варіант вільних стосунків, ніж піде на зраду.

Козоріг

Козоріг завжди намагається витягнути зі свого партнера максимум, що можливо – підтримку, щастя, стабільність і, можливо, навіть статусність. Усе це не завжди можна знайти в одній людині, але якщо Козоріг такого не знайде, то спокійнісінько почне зраджувати.

Водолій

Водолій, найімовірніше, не піде на фізичну зраду, проте для нього не буде соромно потужно пофліртувати з ким-небудь, щоб переконатися, що він не втратив своїх навичок і харизматичної чарівності. Вважається це зрадою чи ні, але його партнер навряд чи буде радий дізнатися про це.

Риби

Чутливі та надемоційні Риби часом просто не можуть впоратися зі своїми поривами і часто їм піддаються. Але водночас вони не розірвуть стосунків навіть із людиною, з якою вони не надто щасливі, бо бояться заподіяти їй біль.

Оригінал