6 знаків Зодіаку, від яких не знаєш, чого очікувати

Людина-загадка завжди привертає до себе підвищену увагу. З одного боку, вона цікава і нетривіальна. Ніколи не знаєш, чого від неї очікувати наступної хвилини. Але є і зворотний бік медалі. Непередбачувані люди часом не на жарт лякають своїми раптовими змінами в настрої, бажаннях і поведінці. За статистикою, такі унікальні люди народжуються під певними знаками зодіаку. Під якими саме? Зараз розберемося.

Близнюки

Сьогодні вони веселі й активні, грайливі та налаштовані на великі зміни у своєму житті. Але з настанням нового дня вся їхня завзятість і життєрадісність кудись випаровуються дивовижним чином. На зміну усміхненим і запальним активістам, якими були Близнюки ще вчора, приходять суперечливі особи, яким хочеться нічого не робити і нікого не слухати.

Тож, перш ніж захоплюватися розповідями і далекосяжними планами Близнюків, поспостерігайте за ними збоку. Ці непередбачувані люди – чудові співрозмовники і природжені інтелектуали та винахідники. Але їхній мінливий настрій часто стає перешкодою на шляху до великих відкриттів.

Рак

Будучи натурою тонкою і глибоко сприйнятливою, Рак може поводитися абсолютно непередбачувано в деяких життєвих ситуаціях. Насамперед це гостро відчувається під час стресових і непередбачуваних ситуацій. Як правило, Рак обережний і навіть боягузливий.

Тому сміливих рішень і відважних кроків від нього рідко очікують. Але його непередбачуваність полягає якраз у тому, що в кризовий момент Рак несподівано для всіх може проявити небувалу сміливість, що для його оточення стає повним нонсенсом.

Скорпіон

Цей майстер маскувань і несподіваних емоційних сплесків настільки непередбачуваний, що навіть близьким людям рідко вдається вгадати хід його думок і вчинків. Можна жити разом зі Скорпіоном під одним дахом і одного чудового дня дізнатися, що він, виявляється, вже пів року відвідує уроки східних єдиноборств або займається йогою рано вранці, поки всі сплять. Від цього конспіратора можна очікувати чого завгодно. Непередбачувані люди знака Скорпіон по-справжньому дивують і навіть захоплюють людей.

Стрілець

Містер непередбачуваність – мабуть, це друге ім’я невгамовного Стрільця. Він до такої міри не переварює рутину й одноманітність, що проживати однакове життя щодня було б занадто банально для його непосидючої натури. Але на відміну від того ж Скорпіона, хід думок Стрільця хоча б можна передбачити.

Він обожнює подорожі та колективні заходи, тому з часом його раптові тижневі відлучення з дому і незаплановані поїздки в інші країни вже не так приголомшують його близьке оточення і стають звичним заняттям.

Водолій

Найнепередбачуваніші люди зачаїлися і серед унікальних Водоліїв. Вони настільки раптові, що часом самі не знають, чого очікувати від самих себе. Водолій новатор, першовідкривач та ідейний натхненник.

Йому настільки цікаво все, що його оточує, що він раз у раз намагається вивчати що-небудь нове. Пробувати те, чого ніколи не робив. Відвідувати місця, які мало хто відвідував. Жити пліч-о-пліч із Водолієм зможе лише такий самий неординарний і легкий на підйом індивід. Консерваторам поруч із ним перебувати дуже непросто.

Риби

Загадкові Риби, які тонуть у своїх мріях, звикли жити відповідно до своїх бажань і настрою. І якщо сьогодні душа вимагає поїздки за місто і відпочинку на гамаку, то немає сенсу витрачати свій дорогоцінний час на животіння в задушливому офісі. Риби – нестабільні й непередбачувані люди. Це лякає і водночас притягує до них оточуючих.

Вони, з одного боку, милосердні і податливі, а з іншого – різкі і непохитні. Про життя з ними часто кажуть “жити, як на пороховій бочці”. На це не кожен зважиться. Але той, хто все-таки наважиться на це, відчує в житті всю палітру емоцій, які здатні викликати тільки неординарні й фантастичні люди знака Риби.

Оригінал