Причини для конфліктів кожного знака Зодіаку

Кожен знак Зодіаку має свій привід для того, щоб втратити контроль над емоціями. Краще дізнатися причини для конфліктів, ніж потім налагоджувати відносини, чи не так? Любов і гармонійні відносини – це все добре. Але від з’ясувань відносин ніхто не застрахований.

Отже, знайомимося зі знаками зодіаку, і вивчаємо їхню конфліктність

Овен

Не треба радити цьому представнику зодіакального кола, що йому робити, і як. Він заведеться відразу, і поставить вас на місце. Навіть невинна фраза, якщо Овен її по-своєму зрозуміє, приведе його до сказу. Овни не люблять нав’язливості, неорганізованості, одноманітності, спогадів про минуле, сентиментальності, несправедливості.

Телець

Тельці обурюються, коли з ними не погоджуються. Вони в відкриті конфлікти не ступають, оскільки намагаються всі проблеми вирішувати мирним шляхом. Тельця не треба квапити, сперечатися з ним, тиснути на нього. Він дратується, коли хтось «плутається у нього під ногами». Представники цього знака не люблять «ніжностей» і неохайних людей.

Близнюки

Близнюки впевнені, що вони – зірки. А якщо хтось намагається поставити їх на місце – скандалу не уникнути. Близнюки не люблять неспішності, чужої неповаги, стереотипів і рамок, затягнутих історій, коли хвалять не їх, слабких людей, таємничості.

Рак

За маскою ханжі Рак приховує свою вразливу душу. Якщо з Раком посваритися, він запам’ятає це на все життя. Раки не люблять: хвастощів, бардаку в будинку, відвертих розмов, демонстрації любовних почуттів на людях, невиконання обіцянок, безвідповідальності і лицемірства. Не можна грубо поводитися з Раком.

Лев

Ці люди завжди намагаються бути головними скрізь і в усьому. Якщо не намагатися стати в будинку головнішим за Лева, з ним можна жити без конфліктів. Лев не буде терпіти: коли його прилюдно принизили, хамство, незрозумілого йому гумору, коли когось хвалять, жадібності. Лев завжди поводиться, як «цар». Він переконаний, що всі люди йому «винні». У природі тварини-леви теж поводяться по-царськи…

Діва

Ці люди акуратні, як ніхто інший. Дратує Дів: неохайність (навіть в найменших проявах), зайві питання, негостинні люди, якщо у людини проблеми з зубами, волосся на гребінці або одязі, гучні звуки, несмачна і дешева їжа, різкі запахи.

Терези

На вигляд ці люди цілком доброзичливі. Але якщо їх зачепити… Щоб не роздратувати Терези, треба знати, чого вони не люблять: старомодності, занудства, неромантичнї атмосфери, жадібних і конфліктних, байдужих людей, коли доводиться вибирати (це найстрашніше для них).

Скорпіон

Що люблять Скорпіони – це сперечатися. Треба 100 раз подумати, перш ніж з ними почати з’ясовувати стосунки. Ці люди не будуть терпіти: якщо точка зору опонента не збігається з їхньою думкою, зради, порад, невіри в Бога, легковажності, мрійливості, більш сильних і успішних людей поруч з собою.

Стрілець

Ця людина – душа компанії. Уникає конфліктів, намагається з усіма підтримувати дружні відносини. Якщо хтось в компанії буде головним, а не Стрілець, він може сказитися. Увагу присутніх повинна бути прикута тільки до них. Ненавидять люди знака Стрілець: більш успішних і гарних людей поруч, тугу, поради, неестетичні місця, песимістів.

Козоріг

Якщо вступити в суперечку з Козорогом, не уникнути загострення пристрастей. Вони прислухаються до тих людей, хто багатий і везучий. Посваритися Козоріг може, якщо: людина в суспільстві займає низьке положення, не має мети, нав’язує свою думку, не має статусу, не планує своїх дій, якщо співрозмовник занадто цікавий або не хоче працювати.

Водолій

Водолії – люди настрою. Якщо справа дійшла до конфлікту, вони можуть повести себе непередбачувано. Пробачити представникам цього зодіакального сузір’я важко: жорстокість, зраду, обмеження, скептицизм, лестощі, галасливих сусідів, натяків на недоліки. Не люблять вони тварин в будинку, і коли просять у них в борг.

Риби

Риби почнуть сперечатися тільки в тому випадку, коли їх вже «дістали». Дратує Риб необов’язковість, неохайність, брехня, неуважність, невдячні і люди з шкідливими звичками.

Оригінал