Гороскоп на 27 листопада

Овен ♈

У спекотних країнах завжди дуже добре видно туристів. Річ у тім, що вони в перший же день отримують сонячні опіки, і тільки потім, з часом, вчаться ховатися від сонця. Ви, можливо, точно так само, як турист, мали справу з чимось дуже інтенсивним, імовірно, дуже швидко зможете зробити висновки про те, як поводитися наступного разу в подібній ситуації.

Телець ♉

Коли людина народжується, її мозок більше нагадує жорсткий диск комп’ютера, на якому поки що відсутні дані. Згодом пам’ять заповнюється інформацією, але проблема в тому, що багато хто так і не може усвідомити, що людина сама відповідає за свою долю. Можливо, сьогодні Ви про це згадаєте і зможете почати новий розділ у своєму житті. А мудрість, якої Ви нещодавно набули, полегшить Вам цю подорож.

Близнюки ♊

Люди, які вірять, що світ плоский, ігнорують кілька важливих деталей. Наприклад, якщо Ви почнете рух строго вперед з якоїсь однієї точки, Ви, в кінцевому підсумку, повернетеся в цю ж точку. Звісно, комусь може здатися, що подібний маршрут не має сенсу, бо фініш раптом знову стане стартом. Однак тут важливо пам’ятати про те, що під час цієї подорожі Ви отримаєте безцінний досвід і будете краще готові наступного разу.

Рак ♋

Ви можете сприймати якусь ситуацію як більш нестабільну чи небезпечнішу, ніж вона є насправді. Крім того, Вам може здатися, що прогрес у певній сфері вимагає більше енергії, ніж Ви готові дати. І замість того, щоб робити будь-які дії, які можуть погіршити ситуацію, Ви можете вирішити залишитися на місці. Але якщо Ви все ж зробите сміливий крок, Ви напевно відчуєте під ногами земну твердь, яка дасть змогу Вам міцно стояти на ногах за будь-яких обставин.

Лев ♌

Ви пам’ятаєте тасманійського диявола з мультфільму Looney Tunes? Ця огидна істота не йшла з точки А в точку Б. Замість цього вона хаотично оберталася з величезною швидкістю без видимої причини. Сьогодні Ви будете дещо схожі на цього персонажа, сповненого нестримної енергії, але такого, що не бажає проявляти терпіння стосовно інших. Подумайте, можливо, Вам варто переглянути свою життєву позицію.

Діва ♍

Ви, ймовірно, вже давно зрозуміли, що більшість речей можна зробити просто, якщо Ви знаєте, як. Також не виключено, що Ви вже призабули, якого роду досвід здавався Вам колись дуже страшним. Точно такий самий результат чекає на Вас і сьогодні, коли Ви, нарешті, вирішите якусь проблему, яка раніше здавалася Вам чимось, що не під силу людському розуму.

Терези ♎

Найчастіше буває так, що форсування подій призводить до вельми неприємних результатів. Річ у тім, що якщо корабель ще не добудований, спускати його на воду, це буде найгірша ідея з усіх можливих. Ймовірно, у Вашому житті є якась ситуація, яка нагадує те саме недобудоване судно. Тож гарненько подумайте, перш ніж бити шампанське об його борт.

Скорпіон ♏

Хотів би я тоді знати те, що знаю зараз. Ці слова можна вимовити скоріше з образою, ніж із гордістю. І вся справа тут у досвіді, який люди часто відкидають і при цьому наступають на ті самі граблі, про які їх попереджали навчені досвідом попередники. Однак у Вас, завдяки просвітленню, є шанс уникнути цієї гіркої долі й таки переступити господарський інвентар, що лежить просто перед Вами.

Стрілець ♐

Ви, напевно, не раз розмірковували про складні або розчаровуючі ситуації і задавалися питанням, якій меті вони служили. Однак зрозуміти пропонований урок дуже складно і це розуміння часто дається далеко не відразу. Проте Ви, можливо, дуже скоро почнете бачити сенс у тому, чим постійно було важко керувати, контролювати або направляти. А ще одна хороша новина в тому, що скоро все таємне набуде сенсу.

Козоріг ♑

Найчастіше розум протистоїть серцю і навпаки. Однак сьогодні всі аспекти Вашого “я” прагнутимуть працювати синхронно, доповнюючи один одного. Ваше серце може дати щось на емоційному рівні, а голова доповнить пазл, давши свою оцінку ситуації, що вплине на ухвалення вами якогось рішення. Загалом, у Вас є всі шанси вирішити будь-яку навіть найскладнішу проблему.

Водолій ♒

Сьогодні Вам, імовірно, доведеться врівноважувати інших людей, що напевно не зробить Вас щасливими. Річ у тім, що витрачені Вами зусилля і час фактично є тим ресурсом, який Ви могли б витратити на задоволення власних потреб. Та й спілкуванню з близькими людьми це на користь теж не піде. Утім, нічого особливо страшного в цьому немає, оскільки Ваша самовіддача може в підсумку привести Вас до добробуту.

Риби ♓

Свої бажання потрібно візуалізувати й повідомляти про них Всесвіту. У такому разі є шанс, що щось, чого Ви пристрасно бажаєте, таки стане реальністю. А навіть якщо цього не станеться, Ви абсолютно нічого не втрачаєте від цієї спроби. Однак якщо Ваша віра сильна, щось таки станеться.