10 речей, які вбивають жіночу енергію

Жінка може бути по-справжньому щаслива лише тоді, коли вона реалізує себе насамперед як жінка. Лише потім вона може реалізуватися як мати, як член соціуму і як професіонал на роботі. Головне в жінці, що робить її сильною і привабливою — це її енергія. Але є 10 речей, які її вбивають. Не дозволяйте вбити свою жіночність і енергію, тому що від неї залежить ваше щастя.

1. Надлишок спілкування у зовнішньому світі.

Жінка повинна спілкуватися тільки з тими, хто її любить. Вона не повинна виходити зі своєї зони комфорту. Чоловік же повинен спілкуватися з тими, хто його не любить, так він розвивається, долає труднощі. Одна з найголовніших помилок жінки — займатися тим, що їй не подобається. Це позбавляє її великої кількості енергії.

2. Відсутність догляду за тілом та фізичних навантажень.

Жінка підвищує свою енергетику тоді, коли дбати про своє здоров’я та красу. Недоглянута і хвора жінка слабка як фізично, так і енергетично.

3. Відсутність емоцій.

Багато жінок вважають, що потрібно показувати тільки позитивні емоції, думати позитивно, завжди посміхатися і сміятися. Проте негативні емоції, сльози та істерики жінка повинна показувати, тільки не всім підряд, а того, кому вона довіряє, своїй близькій людині. Поруч завжди має бути людина, з якою жінка може проявляти будь-які емоції. Емоційна замкненість позбавляє жіночої енергії.

4. Відсутність хобі.

Жінка отримує просто величезну кількість енергії і позитивних емоції від того, що їй подобається робити. У неї обов’язково повинне бути хобі, і це хобі повинен підтримувати її чоловік. Жінка повинна реалізувати себе в тому, що їй по душі, наприклад танці чи в’язання.

5. Відсутність творчості.

Якщо жінка нічого не творить, то її енергія застоюється. Все, що жінка робить руками — це творчість, наприклад прибирання, готування, клумби або створення інтер’єру. Створюючи щось прекрасне, жінка сама стає прекрасною. Якщо жінка у вільний час буде весь день лежати і нічого не робити, то незабаром вона деградує і втратить всю свою енергію.

6. Бажання керувати.

Жінка повинна надихати, а не вирішувати проблеми. Керувати — це не її природна сутність.

7. Чоловічі обов’язки.

Коли жінка виконує чоловічу роботу, вона втрачає жіночність. Спочатку жінка, яка виконує чоловічу роботу, може здаватися для когось сексуальною, незвичайною і привабливою, але з часом у неї між ніг «виростають» первинні чоловічі статеві органи.

8. Суперництво.

Жіноча енергія руйнується при наявності суперництва або конкуренції з іншою жінкою. У жінки не повинно бути прагнення боротися за щось, доводити, що вона краща, красивіша або розумніша. Вона спочатку найкраща.

9. Відсутність подруг.

Жінці потрібне спілкування з іншими жінками, це ще одне сильне джерело енергії.

10. Відсутність особистого часу.

У жінки має бути час на себе, на свої особисті справи.

Бережіть свою жіночу енергію і поповнюйте її. Не намагайтеся втекти від того, що закладене у вас природою.

Оригінал