Які жінки дратують чоловіків різних знаків Зодіаку

Чоловіки в більшості своїй досить прості і зрозумілі як в особистих відносинах, так і в побутових справах. Адже для комфортного і гармонійного життя їм потрібно не так вже й багато. Красива і розумна жінка поруч, повага і турбота з її боку і мінімум претензій. Але якщо розглядати чоловіків окремо, то виявляється, що кожен з них не сприймає певні риси характеру та якості у представниць слабкої статі. Про які саме якості йдеться, нам допоможе розібратися знак зодіаку чоловіка.

Чоловіки знака Овен завжди відкриті і прямолінійні. Вони люблять драйв і екстрим. Будь-які обмеження та правила змушують їх виходити з рівноваги. Тому жінки послідовні і раціональні однозначно будуть викликати у них неприязнь і роздратування. А спроби наставити чоловіка-Овна на шлях істинний завжди будуть провокувати його на прояв негативних емоцій.

А от чоловіки-Тельці, навпаки, справжні прихильники рівних і стабільних відносин. Тому жінки, схильні драматизувати і ускладнювати відносини, явно не припадуть до смаку чоловікам, що належать до знака зодіаку Телець. Емоційні та навіжені жінки завжди їх лякають і відштовхують.

Оскільки Близнюки славляться своєю любов’ю до спілкування, то стає ясно, що до замкнутих і байдужих жінок вони швидко втрачають інтерес. Крім цього, чоловіки знака зодіаку Близнюки найчастіше волелюбні й незалежні, тому тотальний контроль з боку жінки однозначно для них неприйнятний і викликає лише роздратування і неповагу.

Чоловіки-Раки – чуттєві і глибокі особистості. У жінках їх дратує настирливість, вульгарність і непробивність. А черстві і холодні жінки навряд чи зможуть утримати біля себе чоловіка-Рака. Оскільки чоловіки представленого знака зодіаку звикли жити емоціями, то віддача вміння вислухати для них головні складові міцних і щасливих стосунків.

Чоловіки-Леви – це справжні королі, яким потрібне щоденне підживлення компліментами і захопленням. Вони навряд чи прийдуть в захват від жінки, яка більше сконцентрована на собі і на своїх проблемах і вже точно не зв’яжуть життя з любителькою повчати і критикувати свого обранця.

Діви найчастіше високоорганізовані, відповідальні і порядні чоловіки, вірні сім’янини і надійні партнери. Вони на дух не переносять брехні, самохвальства і зіпсованості. Занадто відверті й невиховані жінки завжди потрапляють у їхній чорний список. Жінка, яка хоче зацікавити чоловіка-Діву однозначно повинна мати добрі помисли і гарне виховання.

Терези – справжні поціновувачі гармонії і стабільності. Вони не виносять чварних і надокучливих жінок, а з’ясування відносин і пусті суперечки завжди порушують їхній розмірений і спокійний ритм життя. Терези уникають настирливих і «пиляючих» жінок, а також жінок пасивних і затиснутих.

Жінка-фантазерка і лицемірка – це ворог номер один чоловіки знака Скорпіон. Володарі цього знаку зодіаку не переносять брехні і завжди намагаються докопатися до суті, щоб не залишитися обдуреними. Жінки-інтриганки і любительки прикрасити – явно не їхні супутниці життя.

Нудні і не надто активні жінки навряд чи зможуть завоювати серце чоловіка-Стрільця. Оскільки володарі цього знака самі люблять рухливий спосіб життя, соціум, веселощі і галасливий відпочинок, то й жінку вони собі шукають з подібними перевагами. Домосідки не викликають у них інтересу і їм швидко набридають.

Чоловік знака Козоріг з особливим трепетом ставиться до жінок практичних і розважливих. Для нього важливо, щоб його супутниця вміла вести побут і грамотно розпоряджатися грошима. Марнотратні жінки дратують Козорогів набагато більше, ніж емоційні або ініціативні. Хоча і другі, і треті також не є їхніми фаворитками.

Чоловіки-Водолії найчастіше волелюбні і далекі від стереотипного мислення. Вони самі легкі в спілкуванні і того ж чекають від жінок. Якщо Водолію зустрінеться послідовниця консервативних поглядів або просто принципова жінка, то, найімовірніше, вона буде дратувати його. Від раціональних і допитливих жінок Водолію завжди хочеться втекти.

Володарів знака Риби дратують себелюбні і егоїстичні жінки. Оскільки у чоловіків цього знака досить глибоке бачення цього світу, то жінок поверхневих і недалеких вони просто уникають. Жадібність, цинізм і жорстокість жінки також стануть каменем спотикання в побудові відносин з чоловіком-Риби.

Оригінал