З гумором про сумне: як страждають знаки Зодіаку

Овен

Овен страждає мовчки. Не тому, що Овни замкнуті або, наприклад, бояться публічного осуду. Овни взагалі нічого не бояться. Просто вони щиро впевнені, що: а) ви все одно не зможете допомогти, відповідно, немає сенсу стрясати повітря; б) ви просто не зрозумієте, що переживає Овен. Тому що ви – не Овен. Значить, ваш особистий досвід нічим не допоможе. Тому Овен як-небудь сам переживе, не вперше.

Телець

Телець страждає руйнівно. Ось ця ось світла печаль, тихий стогін носом в стіну – це неспортивно, а, значить, безглуздо.

Справжні страждання Тельця рідні та близькі впізнають по характерному ядерному грибу, який виростає одночасно з кількох сторін горизонту.

Близнюки

Близнюки страждають багатослівно. Якщо ви необачно запитайте: «Що трапилось?» то дізнаєтеся про справи Близнюка раз приблизно в тисячу більше, ніж хотіли. Близнюк почне з осені 1993-го року, коли був по-літньому теплий вечір, і дерева ще не підозрювали про те, що жорстока зима вже стоїть за рогом з крижаною косою і сміється над безтурботністю місцевої флори.

Ось так і я, маленький наївний Близнюк, сім років тому безтурботно сміявся над жартами головного кохання усього мого життя… Ніколи не запитуйте у Близнюка: «Що трапилося?». Він все одно розповість, але є шанс, що розповідь почнеться з поточного тисячоліття.

Рак

Раки страждають високодуховно. Ні, ну чому відразу «бухають»? Зовсім необов’язково. Рак буде зітхати, зводячи очі горі, слухати гарну музику і читати книги про самовдосконалення.

Особливо просунуті Раки будуть книги про самовдосконалення писати. А юні Раки почнуть з віршів. Приблизно ось таких: «Кров, смерть, біль. Ніч, тінь, морок. Ти пішов, але серце твоє не зі мною. Плак».

Лев

Лев страждає в хорошій компанії. Страждання в самоті Лев вважає марною тратою часу і душевного ресурсу. Погано повинно бути всім. Тому Лев втягне у свої переживання всіх нерозторопних васалів, які ще не встигли з вереском втекти пішки до Кенії.

І васали, самі не розуміючи, як це сталося, вже сприймають кривдників Лева, як своїх особистих ворогів. І йдуть воювати.

Діва

Діва страждає конструктивно. Робить ремонт і отримує другу вищу. Тому Дівам всі заздрять. Мовляв – ти така сильна, ти так тримаєшся, я б не змогла, а ти така молодець.

Діва, в принципі, абсолютно не заперечує проти таких оцінок, але в глибині душі сприймає свої страждання з вдячністю. Як дуже вчасний чарівний пендель, здатний творити справжні чудеса.

Терези

Терези намагаються врівноважити страждання чимось приємним. В залежності від статі, віку і фінансових можливостей Терези врівноважують власні страждання всім спектром розваг.

Тому з боку Терези виглядають одним з найбільш безжурних знаків Зодіаку. Але це ви просто не знаєте, чого їм варто поєднувати ці гірки з жорстоких зрад і смачних задоволень.

Скорпіон

Скорпіон страждати не вміє. Ну, тобто, він чесно намагається, але не дано.

Стрілець

Стрільці страждають комплексно. Правильний Стрілець любовно колекціонує причини для страждань і намагається підлаштувати так, щоб вони вистрілили одночасно.

Скажімо, Стрілець не може просто ревіти і пити гірку, якщо його кинув чоловік (або дружина). Стрілець намагатиметься влаштувати все так, щоб відразу після відходу чоловіка, його (Стрільця, не чоловіка) звільнили з роботи. А, в ідеалі, потрібно ще зламати ногу. От тоді добре.

Козоріг

Козоріг страждає, сміливо дивлячись вперед. Трапитися може все, що завгодно, Козоріг це знає і готовий прийняти удар долі у свій прекрасний потужний головний лоб. І приймає з надією, що все це найближчим часом як-небудь закінчиться. Вірніше, не як-небудь, а неодмінно добре закінчиться. Це не означає, що Козороги – рожевенькі оптимісти. Це означає, що Козоріг впирається рогами в паркан і читає мантру: «Паркан не вічний, паркан не вічний, падай, Козоріг – птах сильний». І паркан падає, де йому вистояти.

Водолій

Водолій страждає зарозуміло. Жалюгідні нікчемні людці не гідні того, щоб дізнатися про мої страждання. При цьому виглядає Водолій так, що жалюгідні нікчемні людці заклопотано переглядаються – може, йому «швидку» викликати? Але Водолій невблаганно відстороненим поглядом, повним вікового страждання, дивиться кудись у сузір’я імені себе. Так, мною назвали сузір’я, шепоче Водолій, а вам слабо? І, знаєте, якось відразу йому стає легше.

Риби

Риби страждають з насолодою. Не виключено, що Рибам зсередини луски здається, що страждати вони не люблять. Але це самообман. Справжня Риба зачепиться за будь-яку дрібницю, на зразок сумнівного дзвінка чоловіка ввечері від незнайомого Олега Вікторовича, який, до ворожки не ходи, баба, хоч і говорить низьким баритоном. Зачепиться, значить, і давай страждати. Та так, що очерет шумить, дерева гнуться на п’ятдесят верст в окрузі. Заридає і піде топитися. Ну а те, що Риби не тонуть – це вже деталі. Рибі важливо не втопитися, а позначити.

Оригінал