Гороскоп на 19 травня

Овен ♈

Ви точно знаєте, що хочете сказати певній людині, але все чекаєте ідеального моменту для цих слів. Але іншому потрібно знати, що Ви відчуваєте і що думаєте; видавати цю інформацію по краплі – не вихід. Сказати все й одразу – все одно що зірвати пластир з загоєної рани: неприємно, але зараз це найкращий варіант з можливих.

Телець ♉

Якщо Ви відчуваєте дисбаланс у певних відносинах, це може бути пов’язано зі складним ставленням до питань контролю. Будьте готові прямо заговорити про це, і тоді вихід буде знайдений дуже швидко. Зараз відмінний час, щоб знайти спільну мову. Зробіть перший крок. Прогрес неминучий.

Близнюки ♊

День принесе зцілення давньої душевної рани. Ви відчули біль так давно, що вже встигли забути, але рана не загоїлась. Настав час зустріти минуле лицем до лиця і зробити те, що підходить Вам, а не слідувати чужому прикладу. Це Ваша справа – і вона потребує всілякої уваги.

Рак ♋

Взяті зобов’язання можуть обмежити Вашу свободу. Виникне відчуття, що Ви потрапили в пастку, а від неможливості поспілкуватися з дорогими людьми це почуття тільки посилиться. Але правда в тому, що контролю над ситуацією у Вас більше, ніж здається. Чи точно список справ, які треба зробити, повинен бути таким довгим?

Лев ♌

Ви не звикли сумніватися у своїх талантах і відмінно себе відчуваєте в центрі уваги. Всякий раз, коли Ви відступаєте на другі ролі і поступаєтеся іншим, Ви позбавляєте світ свого унікального дару. Ось і зараз важливо прийняти виклик і витримати удар.

Діва ♍

Не турбуйтеся, якщо дружні стосунки втратили колишню близькість. Таке життя – і це не завжди погано. Ви йдете своїм шляхом, інша людина – своїм; важливо поважати вибір один одного. За такими історіями завжди стоїть більше, ніж видно на перший погляд. Вважайте розставання новим початком, а не кінцем глави.

Терези ♎

Слова не можуть поранити нас – але можуть зцілити. Зараз Ваше вміння говорити спокійно і виважено – саме те, що потрібно іншій людині. Не зашкодить і Ваше вміння тримати емоції у вузді. Будьте собою. Цього більш ніж достатньо!

Скорпіон ♏

“Адже ви цього варті”. Знайома реклама? Часто щедрість і чуйність Скорпіона приймають як належне, але все ж Ви готові докласти старання і допомогти ближньому всупереч всьому. Що ж, напевно, ця людина цього варта!

Стрілець ♐

У наш час люди дуже легко ображаються – а все тому, що соціальні мережі дозволяє висловлювати думки так яскраво і так рясно, що це і не снилося традиційним ЗМІ. Ми стали нетерпимі до ближніх і забули про те, що таке свобода слова. Ви маєте право говорити, що думаєте. Пам’ятайте, що кожен сам вирішує, ображатися на щось чи ні.

Козоріг ♑

Коли ми робимо те, чого боїмося, страх зникає. Але Ви зараз можете опинитися в цікавому положенні, коли таємний страх стане явним. Висловивши його, Ви зовсім інакше поглянете на те, що ховали навіть від себе. А ще – зрозумієте, якою величезною внутрішньою силою володієте!

Водолій ♒

Часто люди хваляться тим, як вигідно купили щось по знижці і заощадили гроші – ось тільки показати заощаджене не можуть, тому що насправді гроші були витрачені. Мораль? Будьте обережнішими у витратах, щоб гроші не витекли від Вас крізь пальці.

Риби ♓

“Молодець проти овець, а проти молодця сам вівця”. Прикро, правда? Ми справді не завжди готові отримати здачі. Але сьогодні дехто докладає якісь неймовірні старання, щоб Вас провчити. Що ж, будьте готові дати відсіч!