Яка ви стихія за знаком Зодіаку?

Не секрет, що кожен знак Зодіаку належить певній стихії. У загальному сенсі зодіакальна плеяда поділяється на чотири стихії, кожна з яких має свої характерні риси. Представники стихії Вогню – палкі й гарячі, схильні до домінування і переваги. Знаки Води – глибокі та лагідні, таємничі й загадкові. Представники стихії Вітру – рвучкі й мінливі, романтичні й оманливі. Знаки Землі – тверді, непоступливі й міцно стоять на ногах.

Кожній стихії належить три знаки Зодіаку, так звані, тригони. Що дивно, вони абсолютно різні за характером, нехай і належать одній стихії. Давайте розглянемо кожен зодіакальний знак, описавши його найбільш підходящий стан.

Стихія Вогню:

Овен – пожежа

Овен – це неприборкане полум’я, яке з’являється з одного маленького сірника і за секунду досягає катастрофічних розмірів. Овни запальні, самовпевнені та неймовірно вперті. Як до роботи, так і до кохання ці люди спалахують моментально, але також швидко остигають, отримуючи те, що хотіли. Овен ніколи не йде в обхід, тільки вперед, руйнуючи все на своєму шляху. Та й як інакше, якщо ці люди – бурхливе полум’я, які тільки в цьому стані здатні творити і проявляти свої найкращі якості.

Лев – вогонь каміна

На відміну від палаючого Овна, Леви – це умиротворений вогонь каміна, на який так приємно дивитися, сидячи в шкіряному кріслі елітного особняка. Це благородний вогонь, який ласкаво потріскує полінами. І це справді так, адже особистості цього знака обожнюють увагу до своєї персони і схильні до самозамилування. Водночас їм притаманна неймовірна привабливість і сексуальний магнетизм. Ці особистості беруть своєю чарівністю, їм для досягнення мети не потрібна агресія. Та й самі Леви вище фізичної близькості цінують душевне тепло.

Стрілець – вогонь багаття

Стрілець – це нічні посиденьки біля багаття в дружній і душевній обстановці. Це радість зустрічей, зігрівальне тепло і справжнє дружнє спілкування, якого сьогодні залишається все менше. Як до лісового багаття, до Стрільців тягнуться за позитивом і безтурботним відпочинком, адже ця людина дарує саме такі емоції. До того ж відпочинок біля багаття асоціюється з потягом до пригод і туристичних походів, а хто серед знаків Зодіаку може похвалитися таким же духом авантюризму, як Стрілець? Ця людина як лісове багаття, довго розпалюється, але якщо вчасно підкидати дрова, горітиме вами завжди!

Стихія Води:

Рак – палючий пар

Серед станів води представники знака Рак найближче до пари, як до проміжного стану між водою і повітрям. Справді, ці особистості вміють непогано пристосовуватися до обставин і легко змінюють свої переконання, коли того вимагає ситуація. Додайте сюди і вкрай мінливий настрій Раків, у яких від бурхливих веселощів до гірких сліз минає менше хвилини. Такі вони і в судженнях, то гарячаться, обпалюючи словами, але тут же остигають, забуваючи образи. До того ж, як і будь-яка пара, ці особистості можуть огорнути вас турботою і ласкою, а то й зігріти в скрутну хвилину.

Скорпіон – лід

Скорпіони – справжні айсберги, які можуть потопити ваш “Титанік”, якщо ви не розрахуєте свої сили і вирішите з наскоку взяти таку перешкоду. Скорпіонів вирізняє твердий характер і серце з льоду, розтопити яке вдається далеко не кожному. Однак в особливо наполегливих руках небезпечний і пекучий Скорпіон перетворюється на талий лід, такий ніжний, свіжий і здатний втамувати будь-яку спрагу. Зрештою, лід завжди заворожує своєю красою, в ньому відчувається незбагненна таємниця. Так само підопічний Марса, сповнений інтриг і покритих мороком таємниць, які всім так хочеться розгадати.

Риби – глибокий вир

Не кожен готовий пов’язати своє життя з представником цього знака. Риби, немов чорний вир, ваблять до себе, викликають бажання зазирнути в цю водну гладь, дізнатися всю її глибину. Однак у реальності у партнера більше шансів потонути в цьому болоті, ніж пізнати всі підводні камені представника знака Риби. І якщо, спілкуючись із веселими Рибами, ви купаєтеся в прозорій і світлій водоймі, то, перебуваючи поруч із похмурими й розлюченими підопічними Нептуна, ви просто грузнете в болоті та на собі відчуваєте всю каламутність, яка піднімається з дна. Таким особистостям необхідне регулярне самоочищення, щоб вони не загрузли у своїх страхах і помилках. Саме тому Риби так захоплені самоаналізом.

Стихія Повітря:

Близнюки – легкий бриз

Спілкування з цими людьми можна порівняти з подихом вітерця, що гуляє морським узбережжям. Справді, з цими людьми неймовірно легко і просто знаходити спільну мову, спілкуватися і дізнаватися щось нове, адже, як і морський бриз, Близнюки постійно приносять із собою щось свіже і цікаве. Ці люди перебувають у постійному русі, вони завжди кудись націлені, але водночас, як і будь-яка вітряна стихія, надто мінливі й непостійні. Насолоджуватися Близнюками можна, а ось утримати їх поруч із собою не виходить ні в кого, адже ці особистості, немов вітер, вислизають крізь пальці.

Водолій – протяг

З особистостями знака Водолій усе трохи інакше. Навколишні здебільшого не розуміють і не приймають їх, намагаючись, за можливості, відгородитися і закрити кватирку, щоб не застудитися. Водночас Водолій – це рвучка, мінлива сила, яку неможливо утримати в чотирьох стінах. Він немов вітер, живе без рамок і обмежень, вривається у ваше життя, кружляє у вихорі емоцій і відлітає, залишаючи лише спогади про себе. Та й мінливістю настрою ці особистості дуже нагадують стихійність вітру. У гарному настрої вони можуть бути бажаними й освіжаючими, а ось у поганому – остудять будь-кого.

Терези – хаотичний вітер, торнадо

Терези занадто сумбурні, а тому передбачити, про що думає ця людина і до чого прагне, рішуче неможливо. У них такий сумбур у голові, який можна порівняти хіба що з бурхливим торнадо, що затягує в себе все нові й нові предмети, а потім розкидає їх на сотні метрів. Терези імпульсивні, вони заводяться з пів обороту, а ось зупинити їх буває досить важко. До того ж це особистості, що метушаться, які не знають точно, чого хочуть від життя, і постійно змінюють свої цілі та напрямки. Впоратися з такою людиною буває вкрай непросто, а змусити її бути послідовною неможливо.

Стихія Землі:

Телець – мати Земля

Особистості цього знака – справжнісінька земля-годувальниця. Їх вирізняє працьовитість і неймовірна завзятість, ці особистості міцно стоять на ногах і завжди розраховують виключно на себе. Вони нехитрі та хлібосольні, розважливі та відповідальні. Тельці – справжні естети, вони обожнюють природну красу і самі готові прикрашати цей світ. Поруч із цими людьми спокійно і безтурботно, вони нагодують і захистять, зігріють і порадують задушевною бесідою. Щоправда, особистостей цього знака відрізняє безмірна завзятість. Але чи не завдяки завзятості і величезній внутрішній силі наша Земля продовжує існувати і терпіти підступи, які будує їй людство?

Діва – скеля

Діва – твердиня, незламна і неприступна. Особистості цього знака вирізняються підвищеним почуттям власної гідності, чим дуже нагадують скелю. За характером ці люди неприступні, їх складно здивувати і практично неможливо завоювати. Але знаходяться справжні герої, які здатні подолати всі перешкоди і завоювати серце Діви. Таким особистостям з висоти скелі відкриються неймовірно красиві краєвиди. Там вони зможуть надихатися чистим гірським повітрям і відчути умиротворення, яке не знайдуть в жодному іншому місці. І в цьому величезна заслуга їхніх дбайливих партнерів знака Діва.

Козоріг – камінь

Ще одна твердь, нехай і не така глобальна, як Діва. Козороги – своєрідні особистості. Вони можуть бути холодними і незатишними, але варто зігріти їх своїм теплом, як вони стають гарячими і приємними на дотик. Ба більше, в розігрітому стані камені стають засобом лікування хвороб, а отже, проявивши турботу про Козорога, ви знайдете не тільки хорошого друга, а й вірного помічника, що ідеально підходить для сімейного життя. Щоправда, пам’ятайте, що Козорога дуже легко образити, а коли ця людина розлючена, починається справжній каменепад, що трощить і змітає все на своєму шляху!

Оригінал