Яка життєва місія кожного знака Зодіаку

Народжуючись під будь-яким знаком Зодіаку, ми так чи інакше відчуваємо вплив зірок, що тяжіють над нами. І нехай люди не в силах змінити розташування зірок, ми завжди можемо вносити мудрі корективи у свою долю і прокладати життєвий шлях згідно зі своїми принципами.

Дуже часто нам доводиться чути фрази на кшталт: “У моєї сестри такий самий характер, як у тебе. Ти, напевно, Овен?”, “Усі Скорпіони мислять однаково”. І справді, адже порівнюючи або оцінюючи людей, ми не можемо не враховувати їхні знаки зодіаку – люди, у яких вони збігаються, мають не тільки схожі риси характеру і моделі поведінки, але часто по-особливому розставляють пріоритети в житті.

І якщо вже ми заговорили про схожість, давайте спробуємо порівняти себе зі знаменитостями, народженими під нашим знаком Зодіаку.

Овен

Досить важко знайти таких самих цілеспрямованих людей. Це особистості, які точно знають, що їм необхідно в житті і, крім того, здатні повести за собою натовп. Овен, що володіє лідерськими якостями, не боїться зробити крок у невідомість, адже він точно знає, якою буде його кінцева мета. Під цим знаком зодіаку народилися такі видатні особистості, як Вінсент Ван Гог, Леді Гага, Рене Декарт, Чарлі Чаплін.

Телець

Прийнято вважати, що Телець – один із найупертіших знаків зодіаку. Однак не варто забувати, що на шляху до своєї життєвої мети він проявляє дивовижну мудрість. Зовні спокійний Телець таїть у собі нестримну енергію, яка рано чи пізно, через злети і падіння, приведе його до заповітної мрії. Відомі Тельці: Сальвадор Далі, Зигмунд Фрейд.

Близнюки

Неймовірно гнучкі люди, здатні знайти спільну мову з кожним і вигідно показати себе в будь-якій ситуації. Погодьтеся, корисна якість. Але не можна забувати і про другий бік медалі: вміючи підлаштовуватися під будь-які умови, Близнюкам складно знайти внутрішню гармонію. Саме пізнанню себе і своїх бажань їм варто приділяти багато уваги. Знаменитості, народжені під цим знаком: Джон Кеннеді, Томас Манн.

Рак

Тяга до саморозвитку і самореалізації є ключовою в житті Раків. Особистості дуже захопливі, вони можуть з легкістю змінити одну справу на іншу. У цій гонитві за новими емоціями і враженнями важливо не втратити головну мету – довести розпочате до кінця. Такі відомі люди, як Еріх Марія Ремарк, Антуан де Сент-Екзюпері, Рембрандт, Петрарка були народжені під цим знаком.

Лев

Лев не може прожити без самоствердження і слави. Визнання в суспільстві й усвідомлення своєї значущості вкрай важливі для цього знака. Яку б справу життя не обрав Лев, він має бути найкращим у цьому і ніколи не давати привід іншим засумніватися у своїх здібностях. А нумо, хто серед знаменитих людей це підтвердить? Наполеон, Генрі Форд, Бернард Шоу, Клод Дебюссі!

Діва

Для Діви порядок у речах і думках є основоположним фактором. Люди цього знака методичні та скрупульозні. Розкладаючи все по поличках, плануючи кожен крок і організовуючи свій простір, Діви не сприймають іншого ходу подій. “Ніякого хаосу на шляху до мрії”, – такий їхній життєвий девіз. Видатні особистості-Діви: Агата Крісті, Майкл Джексон, Софі Лорен.

Терези

Якщо хочете навчитися мислити позитивно, у кожній людині знаходити щось хороше, а з кожної помилки отримувати корисний досвід – зверніться до Терезів. Позитивні та врівноважені, ці люди прагнуть “миру в усьому світі” й осявають життя оточуючих добротою та чуйністю. Ось які відомі люди народилися під цим знаком: Бріжит Бардо, Артюр Рембо.

Скорпіон

Безстрашний Скорпіон не звик пасувати перед труднощами і завжди домагається кінцевої мети. Люди, народжені під цим знаком, вирізняються великою силою волі, стресостійкістю і зберігають самовладання в складних ситуаціях. Видатні Скорпіони: Пабло Пікассо, Паганіні.

Стрілець

Віра в людей – ось, що відрізняє Стрільця від інших знаків. Завжди готові прийти на допомогу, ці люди допоможуть тобі знайти правильне рішення, розібратися в собі і направити енергію в потрібне русло. Знаменитості, народжені під знаком Стрільця: Горацій, Людвіг Ван Бетховен, Марк Твен, Волт Дісней.

Козоріг

“Жодного дня без діла”, – з таким девізом живуть Козороги, підкоряючи щодня нові вершини. Цілеспрямовані і працьовиті, вони часом з головою занурюються у світ своїх марнославних ілюзій, що заважає їм правильно оцінювати навколишню реальність. Козороги, яких знає весь світ: Ісаак Ньютон, Нострадамус, Едгар По, Адріано Челентано.

Водолій

Невгамовна життєва енергія Водолія допомагає йому не тільки досягати результатів у своїй справі, а й допомагати іншим людям досягати цілей. Будучи дуже відкритим і товариським, Водолій легко знайде спільну мову з оточенням і дасть кожному цінну пораду. Відомі Водолії: Чарльз Дарвін, Стендаль.

Риби

Готові прибігти на допомогу за першим покликом Риби не повинні забувати і про себе. На жаль, багато людей користуються добротою Риб, використовуючи їх у своїх цілях. Вразливі і витончені натури, ці люди повинні захищатися від часом жорстокого навколишнього світу і навчитися цінувати себе. Знаменитості, народжені під цим знаком: Огюст Ренуар, Віктор Гюго, Елізабет Тейлор, Микола Коперник.

Оригінал