Які сім’ї створюють різні знаки Зодіаку

Овен

Дружина: Легко закохуються, але швидко остигають. Разом з тим, якщо закохані по-справжньому, то це на все життя. Амбітні, рухають чоловіків до успіху. У спілкуванні з ними необхідний такт, вони схильні дуже ображатися на грубість і неуважність до себе.

Чоловік: Знаходять мудрість лише в зрілому віці, після 30 років, при цьому привабливі та комунікабельні. Вони підіймають своїх дружин на п’єдестал, рідко їх критикують. Однак їм часто не вистачає твердості, хоча підкаблучниками їх не назвеш, просто злегка непослідовні та імпульсивні в діях і словах.

Телець

Дружина: У них легкий характер, але, разом з тим, і дуже практичний. Як добрі господині, можуть запропонувати чоловікові турботу, домашній затишок, але і натомість вимагають матеріального і морального задоволення. Розлучитися з ними дуже складно, як власне, і посваритися, якщо вони самі цього не хочуть (в дуже рідкісному випадку), і свідомо не провокують своїх чоловіків. Інститут шлюбу для них дуже важливий як статус, тому й не розлучаються.

Чоловік: Для них важливіший шлюб, ніж просто успіх в любові. Хороші чоловіки: надійні, вірні, справжні господарі у власному будинку. Одночасно небагатослівні та підозрілі, що, втім, при правильному підході дружини легко усунути. Злегка зануди, але зате ґрунтовні у всьому.

Близнюки

Дружина: Жіночні, винахідливі, на перше місце ставлять красу і любов, і лише на друге будинок. Хороші матері. Заради дітей можуть погасити свої емоції. Вимогливі до матеріальної складової свого шлюбу. Можуть справляти враження легковажних, але це не так. Легко і з задоволенням приймають гостей і друзів, дуже привітні господині.

Чоловік : Їх девіз: «Любов – гра». Розвинений інтелект і вразливість. Люблять пофліртувати, і взагалі, сходити на сторону, але зрада фізична для них нічого не значить, – зміна вражень, не більше, а духовно завжди дуже прив’язані до дружин. Не виносять прискіпувань, контролю і будь-яких обмежень своєї свободи.

Рак

Дружина: Ідеальні, вірні дружини та матері. Найчастіше люблять більше дітей, ніж чоловіка. Відмінні господині, пристрасні коханки, однак дуже ревниві та власні. Чудово готують, їхній будинок завжди наповнений затишком і запахом смачної їжі. Чарівні та розумні співрозмовниці з гостями та товаришами по службі чоловіка. Словом, в бруд обличчям ніколи не вдарять. Економні господині.

Чоловік: Для них життя не має сенсу без любові. Цілком віддаються пристрасті та почуттям. Мінливий настрій (від холодності до «вибуху») може поширюватися і на дружин, і на дітей. Але частіше це домашні та зразкові чоловіки. Улюблені дружини завжди надихають їх на активну роботу і великі заробітки, які завжди приносяться в сім’ю. Дуже віддані, але можуть бути надмірно економними.

Лев

Дружина: Дуже привабливі та пристрасні. Хороші господині та кухарки, відповідальні, але вимагають до себе постійної уваги. Підвищені вимоги до свого матеріального стану. Якщо відносини з чоловіком не складаються, можуть цілком віддатися турботам про дітей. Чудові в компаніях і талановиті вихователі не тільки своїх дітей, а й чоловіків.

Чоловік: Романтичні, але жадають від дружини обожнювання. Щедрі, люблять робити подарунки. Можуть проміняти домашній затишок заради товариства, що частенько і роблять, сидіти вдома їм не властиво. Великодушні, але дуже ревниві. Часто сентиментальні. Завжди обожнюють своїх дітей, навіть якщо з дружиною немає гармонійних відносин.

Діва

Дружина: Аналітика переважає над емоціями. Зайва турбота про своє здоров’я, а також чистоту житла. Дуже уважні до чоловіків і дітей, дбайливі й економні господині. Раціональні у всьому, тому у чоловіка може скластися враження, що дружина ставиться до нього з прохолодою, але це не так, просто Дівам властива нотка цинізму.

Чоловік: Подвійні та суперечливі натури: холодність поєднується з сентиментальністю. Дуже бояться критики. Оптимісти, часто обожнюють своїх дружин. Якщо зустрічають повне розуміння своєї натури, то віддаються родині без залишку. Завжди господарські та дбайливі, всю зарплату – в будинок. Дуже люблять дітей. Часто проводять з ними час.

Терези

Дружина: Сентиментальні, жіночні та люблять, коли їх звеличують. Якщо цього не відбувається, може розвинутися депресія. Ревниві, часто можуть ставити на перше місце домашній затишок і лише на друге кохання. Завжди мріють про багатого чоловіка, і ніколи не вийдуть заміж за безперспективного в цьому відношенні суб’єкта.

Чоловік: Напевно, найвірніші чоловіки. Щасливі, коли цінують їхні почуття, разом з тим, пред’являють дуже високі запити до сімейного життя, як і до життя в цілому. Час від часу їм необхідно давати спокій і увагу. Дуже честолюбні, іноді до марнославства.

Скорпіон

Дружина: Динамічні, їм протипоказані одноманітність життя і плавна течія по ньому. Жагучі, почуттєві, не прощають зрад. Дітей розглядають як продовження любові. Дуже віддані і дітям, і чоловікові, за умови, якщо він не зраджує. Можуть стежити за чистотою в будинку, але навряд чи будуть балувати кулінарними шедеврами.

Чоловік: знак, що став символом сексуальності. Владні. Любові віддаються повністю. При нещасному шлюбі жорстокі. Власники та ревнивці. Однак, можуть проміняти всю красу життя на сім’ю, готові пожертвувати собою заради дружини та дітей. Дуже прив’язані до дітей майже завжди, і майже завжди добре забезпечують сім’ю матеріально.

Стрілець

Дружина: Менше за інших знаків схильні до романтики. Для чоловіків, в першу чергу, вони хороші друзі та товариші. Гостинні господині. Від чоловіка також вимагають надання свободи. Цінують домашній затишок. Не виносять ревнощів у будь-яких проявах.

Чоловік: Добродушні та товариські. У любові щирі, але сімейне вогнище для них часто не на першому місці (на відміну від роботи). Вимагають від дружин надання свободи та розділення нею його інтересів. Відмінні батьки. Часто беруть з собою дітей на відпочинок, особливо якщо займаються активним відпочинком.

Козоріг

Дружина: Прагнуть мати впливових і практичних чоловіків. Але, разом з тим, дуже вірні дружини. Не виносять критики, самі критикують. Часто домашній затишок розглядають як головний доказ любові. Трохи агресивні стосовно домашніх.

Чоловік: Дуже практичні, не виносять самотності. Надійні, прагнуть до лідерства в будинку. Небагатослівні, свої почуття висловлюють вчинками, а не словами. Часто розділяють свою любов між дружиною і дітьми, всім дістається потроху. У сім’ї прагнуть до лідерства, особливо якщо на роботі не є такими. Можуть непогано готувати, особливо якщо до цього змушують обставини.

Водолій

Дружина: Високі запити до свого обранця, велика потреба до стабільності. Люблячі матері та господині, цінують хорошу кухню. Велика увага духовної складової. Відсутність підозрілості, але великі претензії до матеріального боку життя. Якщо чоловік замало заробляє, будуть відчувати себе не дуже щасливо з ним. Рай в курені не для них.

Чоловік: Часто виявляються ідеалістами. У любові вірні та постійні. Легко йдуть на компроміс, не ревниві. Від дружини часто вимагають мати схожі інтереси зі своїми. Але любов для них не єдина утіха, а лише складова їхнього життя, через різнобічність їхніх інтересів.

Риби

Дружина: Головне чеснота – здатність цілком віддаватися любові та розуміти чоловіка. Вірні та віддані. Часто лестиві. Будинок і діти для них не менш важливі, ніж палке кохання. І все ж, для них понад усе спокій і щастя чоловіка і дітей. Як правило, добре готують і люблять смачно поїсти.

Чоловік: Пристрасні, великі вимоги до фізичної та духовної любові. Часто нерішучі. Щедрі, обожнюють своїх дружин. Ніколи не командують дружинами, а розглядають їх скоріше як опору в житті. Без рясного сексу гармонія в сімейних відносинах часто неможлива. Все інше для цих чоловіків другорядне, хоча хто ж не любить затишок і смачну вечерю.

Ну що, впізнали себе? Діліться в коментарях наскільки точно зірки передбачили Ваше сімейне життя!

Оригінал