Тварина-талісман для вашого знака Зодіаку

По даті народження будь-якої людини можна багато чого сказати про її характер, майбутню долю і навіть підібрати дієві талісмани. До певних знаків зодіаку підходять різні за своїми впливами натуральні камені і мінерали, метали і дерева. Але особливе місце в цій області займаю тварини-талісмани. Залежно від того, до якого зодіакального знаком з дванадцяти ви відноситеся, різні тварини зможуть вас захистити та полегшити життя, оскільки будуть ментально підходити саме вам. Ваша тварина-талісман по знаку Зодіаку:

Складно переоцінити значення тварин в нашому житті. Навіть в сучасному світі брати наші менші завжди залишаються поруч з нами, а в стародавні часи від них часто залежало життя всього народу в цілому. Багато племен мали священного звіра, вбивство якого, навіть ненавмисне, каралося найсуворішим чином: стратою. До таких тварин можна віднести, наприклад, кішку, якій поклонялися люди в Стародавньому Єгипті, або корову, культ якої обожнювали в Індії.

Інші народності вважали, що їхній рід походить від певного звіра, а значить це вже не просто менший член сім’ї, а прабатько, який заслуговує найбільшої пошани. До подібних прикладів відноситься, наприклад, культ мавпи в Китаї. Також здавна людство помітило, що для певних людей, конкретні види тварин підходять більше інших: вони здатні зберігати і оберігати людину, як на фізичному, так і на духовному рівні. Такі талісмани-тварини можуть ділитися життєвою енергією і навіть зцілювати людей. Щоб визначити, який саме звір стане вашим оберегом і амулетом на все життя, варто звернутися до дати свого народження: саме за знаками зодіаку відбувається подібна градація.

Як використовувати такий талісман

Якщо ви вже визначили, який же саме звір є вашим амулетом, то перед вами може постати питання, як саме привнести його силу у ваше життя. Адже якщо вашим амулетом є, наприклад, кіт чи кролик, то такого звірка можна легко завести вдома. Доглядаючи за ним, ви зміцнюватиме вашу зв’язок і будете постійно перебувати під його захистом.

Але як бути, якщо вашим талісманом є, наприклад, змія або ведмідь? Навряд чи у звичайного сучасного жителя мегаполісу з’явиться можливість забезпечити такого звіра всім необхідним для життя, щоб він був постійно поруч. В цьому випадку вам буде потрібно придбати або виготовити самостійно стилізоване зображення або фігурку вашого талісмана. Це може бути що завгодно: прикраса з зображенням, деталь інтер’єру або вишивка на одязі.

Крім того, іноді можливо придбати частину самої тварини: наприклад його зуб або кіготь. Звичайно, слід пам’ятати, що заподіювати при цьому шкоди самому звіру неприпустимо.

Тварини-талісмани для земних знаків

До знаків зодіаку, які мають прив’язку до землі, відносять Козорога, Діву і Тельця. Люди, народжені під цим знаком зодіаку, дуже наполегливі і прагматичні. Для них найголовніше в житті і в побуті – порядок і чіткість, в хаосі і творчому безладі вони відчувають практично фізичні страждання.

Найбільший приплив сил і заспокоєння вони отримують, коли зайняті роботою з землею: це може бути навіть догляд за кімнатними рослинами або просто прогулянка в невеликому лісі або парку.

Тварини, які є талісманом для них, також прив’язані до землі, це дозволяє створювати між людиною і звіром найбільший зв’язок.

До тварин-талісманів Тельця відносяться:

Сова. Ця сакральна птах забезпечить кожній людині, яка народжена під знаком Тельця, величезну мудрість і терпіння. Крім того вона буде ефективно заповнювати ваші внутрішні резерви, концентруючи на собі енергію космосу. Заводити сову в будинку не варто, навряд чи ви зможете забезпечити цьому птахові належний догляд, але мати фігурку сови для кожного Тельця обов’язково. Найкраще, якщо вона буде виготовлена ​​з натурального онікса, або зроблена з підручних засобів вашими руками.

Золоте теля. Подібний символ обов’язково повинен бути присутнім в житті кожного Тельця: саме такий бичок подарує фінансову стабільність і достаток в будинку.

Корова. Ця тварина здатна зробити сімейне життя Тельця повним і гармонійним.

Дівам найкраще підійде:

Коник. Ця маленьке комаха здатна дати Дівам практично все: любов, благополуччя і захист. Звичайно, завести вдома живого коника у вас навряд чи вийде, тому придбайте його фігурку з жовтої яшми.

Свиня. Ця ніжна і добра тваринка обдарує Діву благополуччям і ситістю на все життя.

Чижі і ластівки. Маленькі співучі нешкідливі пташки краще за інших підходять для Дів за характером. Такі пернаті створіння приберуть всі зайві страждання і підтримають гарний настрій у Дів, незалежно від зовнішньої ситуації.

Якщо ви за датою народження відноситеся до Козорогів, то вам краще за все підійде:

Чорний кіт. Цей сильний і спритний звір принесе будь-якому Козорогу удачу у всіх починаннях і везіння. Навіть якщо ви не можете завести такого кота в домашніх умовах, не проходьте повз нього на вулиці: погодуйте і погладьте, котик обов’язково вам віддячить.

Козлик. Цей невеликий домашній звір принесе з собою здоров’я для людей, народжених під відповідним знаком зодіаку. Звичайно, завести козлика в квартирі просто не вийде, але мати його фігурку, бажано з зеленого малахіту, просто обов’язково.

Тварини-талісмани для знаків вогню

До знаків зодіаку вогню відносять Овна, Стрільця і ​​Лева. Ці зодіакальні знаки дуже активні і люблять відразу діяти, без попереднього довгого обмірковування. Прагнуть вони, перш за все, до сімейного затишку і тепла, це першочергова мета в їхньому житті, яка тягне за собою і всі інші.

Крім того, ці знаки зодіаку дуже сильні внутрішньо і цим привертають до себе інших людей, які злітаються як метелики на світло цих знаків.

Тварини, які будуть зберігати, і покращувати вогнянних людей, також відрізняються кипучою енергією та особливої ​​граціозністю, як наприклад олень.

Овнам слід звернути свою особливу увагу на наступних звірів:

Олень. Цей могутній і прекрасний лісовий звір надійно вбереже всіх Овнів від будь-якого негативу і забезпечить їх додатковою силою. Якщо вам трапиться можливість добути собі шматочок рога оленя, обов’язково скористайтеся нею. Такий талісман буде для вас найкращим помічником у всіх починаннях.

Вівця і баран. Теплі і тихі домашні вівця і баран стануть найкращими помічниками для Овнів в досягнені їхньої головної мети: створення міцної сім’ї та великого вогнища. Дуже добре, якщо ви в своєму будинку розмістите картину, що зображає цих тварин, наприклад, над своїм ліжком.

Якщо ви за датою народження Стрілець, то вам слід просити про допомогу таких тварин:

Олень. Цей рогата граціозний звір, так само як і барана, зможе надати захист і для Стрільця. Ви можете прикрасити ваш домашній інтер’єр будь-яким зображенням оленя, а також, наприклад, поставити його фото на екран мобільного телефону.

Куріпка. Цей птах-квочка символізує собою всі ті сімейні цінності, які так потрібні будь-якому стрільцеві. Саме їх вона подарує кожному, народженому під цим знаком. Крім того куріпка здатна наділити свого власника багатою творчою внутрішньою енергією, що допоможе ефективно і швидко досягати поставлених цілей. Її стилізованої зображення можна носити при собі у вигляді брілка або прикрасити стіни квартири відповідною картиною.

Для Лева талісманами стануть такі звірі:

Лев. Цар звірів несе в собі могутню силу і енергію, якою охоче поділиться зі своїм власником. Також цей сонячний звір зможе привнести разом з собою бурхливу активність і тепло, яке зможе зігріти багатьох і навколо самого Льва. Зображення царя звірів найкраще перенести в образ правдоподібно виконаної статуетки, але обов’язково великого розміру.

Орел. Цей птах також займає місце царя, але піднебесного світу. Він концентрує в собі вищу силу, яку поширює і на Лева. Крім того він здатний поліпшити особисті відносини і забезпечити Леву надійний сімейний побут. В якості талісмана, ви можете носити з собою перо орла.

Божа корівка. Це абсолютно нешкідлива комаха, яка просто не здатна принести нікому шкоди, компенсує гарячу вдачу Лева і врівноважує його запальний характер. Саме тому Левам радять обов’язково носити при собі невеличку фігурку або картинку, яка зображує сонечко.

Тварини-талісмани для знаків повітря

До знаків повітря відносять зодіакальні знаки Терезів, Водолія і Близнюків. Ці знаки відрізняються високою інтелектуальністю і щедрістю по відношенню до інших людей. Вони дуже цінують комфорт і прагнуть забезпечити його не тільки собі, а й своїй родині. Однак представник повітряної стихії вельми напружено сходяться з новими людьми, проявляючи до них велику недовіру при знайомстві. Вельми раціональні і люблять зважувати кожен свій крок, щоб не прорахуватися.

Також люди, народжені під зазначеними знаками, нерідко мають кипучу енергію та тягу до подорожей і пізнання всього нового. Саме з цієї причини, тваринами-талісманами повітряних знаків в основному виступають птиці.

До таких тварин-талісманів для Водолія можна віднести:

Голуб. Цей вільний птах здатний наділити будь-якого Водолія енергією, яка потрібна для здійснення бурхливої діяльності, властивої цьому знаку. Також такий птах забезпечує Водолія вдалими подорожами і захищає його від різних неприємностей в дорозі. У містах живе багато цих птахів, Водолія слід проявляти по відношенню до них особливу турботу.

Козел. Це домашня тварина, що володіє великою принциповістю, вносить в життя будь-якого Водолія удачу. Тому придбайте обов’язково статуеткою такого звіра.

Для людей, які за датою народження потрапляють під знак Близнюків, талісманами стануть:

Ґава. Це хитрий птах, що володіє неабияким інтелектом, буде підтримувати в Близнюках тягу до пізнання світу. Крім того ворон здатний зміцнити інтуїцію і розвинути магічні здібності в окремій людині. Дуже добре, якщо вдома ви повісите талісман з пір’я ворони виготовлений своїми руками.

Слон. Цей величний звір подарує Близнюкам спокій і силу, як фізичну, так і духовну. Обов’язково помістіть в будинку його портрет.

Якщо ви Терези, то вашими помічниками стануть:

Гусак. Така домашня птиця додасть Терезам більше впевненості і спокою, які знадобляться їм у багатьох ситуаціях. Варто носити при собі велике перо гусака.

Голуб. Він так само, як і Водоліям, додасть Терезам трохи сили і захистить від будь-якого негативу.

Віслюк. Незважаючи на свою уявну дурнуватість, ця тварина має високу інтуїцію і охоче поділиться нею зі своїм хазяїном. Щоб залучити собі на допомогу його силу, Терезам слід мати вдома його стилізовану фігурку.

Тварини-талісмани для водяних знаків Зодіаку

Водяні знаки, до яких відносять Раків, Риб і Скорпіонів, вважаються замкнутими знаками зодіаку. Їм властиві певні холодність і відстороненість, серед цих знаків майже не зустрічаються дуже товариські люди. Зате народжені під цими знаками зодіаку люди, відрізняються високою творчою жилкою і особливим світосприйняттям. Ці знаки зодіаку досить стабільні у своїх звичках і рішеннях, а також дещо надто образливі.

Для Раків талісманами виступають:

Раки, омари і краби. Ці прісноводні мешканці допоможуть Ракам уберегтися від неприємностей на своєму шляху і наділять їх так необхідною їм активністю і додатковою силою духу. Постарайтеся організувати в своєму будинку невеликий акваріум, де будуть жити ці членистоногі.

Хом’ячки, кролики. Невеликі миловидні пухнасті гризуни подарують Ракам рівновагу і спокій.

Для людей, що знаходяться під знаком Риб, талісманами будуть:

Рибки. Завівши в домашньому акваріумі декоративних рибок, ви завжди зможете безпосередньо спілкуватися з ними. Такі талісмани подарують вам удачу в будь-яких ваших починаннях.

Черепахи. Спокій і розміреність привнесуть в ваш будинок черепахи. Крім того, вони здатні наділити вас здоров’ям, якщо ви і їх заведете в якості домашніх улюбленців.

Для Скорпіонів підійдуть такі звірі:

Газель. Легка і швидка газель дасть Скорпіонам саме те, чого їм так не вистачає: бурхливої енергії та успіхів у починаннях. Найкраще, якщо у вас буде амулет зі шматочком рога газелі.

Перепілка. Цей птах забезпечить сімейний спокій і позбавить Скорпіонів від хронічних хвороб.

Оригінал