Рейтинг дружин та коханок за знаком Зодіаку

Давайте ж дізнаємося, хто у нас на першому місці!

12 Місце – Скорпіон

Вона до біса гарна, неймовірно приваблива і страшенно розумна. При цьому вважається, що саме тому жінка-Скорпіон – найгірша дружина у світі. Чоловік, який потрапляє в її тенета, опиняється в справжньому рабстві. Звісно, служити такій дорогоцінній панянці почесно і приємно, але поки звикнеш до її складного характеру, встигнеш заробити лисину, еректильну дисфункцію і розгубити авторитет у друзів.

11 Місце – Риби

Астрологи кажуть, що одружитися з Рибою — це немов кошеня завести — вони дуже милі, але користі від них не дуже багато. Риби – істоти не від світу цього, хоч і дуже привабливі. Практичності нуль, здорового глузду ще менше, зате емоції через край. При цьому вона не буде виносити чоловікові мозок, а скоріше тихо поплаче осторонь. З якоїсь загадкової причини представники сильної статі впадають у справжню залежність від жінок-Риб. А порвавши стосунки з цими мрійливими жінками, тривалий час вважають, що життя без них – марнота.

10 Місце – Лев

Тільки найвідважніші чоловіки здатні зважитися на такий союз. Дружина-Лев – це розкіш, пафос, дифірамби, і все тільки в найвищому ступені. Найкращі машини, прикраси, автомобілі – її апетити не дуже скромні. Теоретично розлучитися з такою хижачкою можна, але ось практично після розлучення з Левицею всі жінки здаються її блідими копіями.

9 Місце – Стрілець

Дружина-сатана, жінка-вогонь – це саме вона зупиняє на скаку коня і входить у хату, що палає. Поруч із нею рідкісний чоловік відчуває свою перевагу – цей вулкан змітає на своєму шляху будь-які перешкоди. До того ж жінка-Стрілець завжди права. І ще одне: у цій родині як дружина скаже, так і буде.

8 Місце – Близнюки

Найнебезпечніший вид дружини. Найпідступніший. Вона настільки прониклива, що бачить людей наскрізь. І знає, хто її чоловік насправді. Навіть не намагайтеся приховувати від неї щось чи мати бодай натяки на секрети – цей агент 007 крутіший за будь-якого чекіста. Наважуються на шлюб із такими жінками тільки найвідчайдушніші чоловіки.

7 Місце – Овен

Фатальна жінка, мрія поета. Жінка-Овен – найкраще, що могло статися з чоловіком. Принаймні, сама вона думає саме так. Вона битиметься до останнього, але чоловіка перевиховає. У хід ідуть будь-які інструменти, і вона впевнена – йому це на користь!

6 Місце – Терези

Розумниця, красуня, майстерний кулінар, чудова коханка – так, це дружина-Терези. Саме Терезів називають мрією будь-якого чоловіка. Однак є одне “але” – все це чекає на чоловіка тільки в ті дні, коли її величність прихильна до добра і ніжності. Весь інший вільний час на обранця чекає витончений винос мозку та складносурядні істерики.

5 Місце – Діва

Дружина-Діва – це найкращий друг, компаньйон і соратник. Вона настільки затято виступає за партнерство в шлюбі, що вибирає потрібний ракурс для обох у парі – і чинити опір її натиску марно. І навіть якщо у чоловіка є ілюзії, що керує він, рано чи пізно до нього дійде, хто в домі господар. Утім, Діва нічого не робить у лоб – її віртуозності створювати ілюзію чого завгодно можна позаздрити.

4 Місце – Телець

З такою жінкою потрібно одружуватися без роздумів, особливо якщо ти дуже веселий і не дуже багатий роздовбай. Вона сильна, розумна, гарна собою, але головне – її вольова натура не відступить, поки не виростить з обранця успішного чоловіка. Якщо ти готовий прийняти її методи – наприклад, сервіз, що летить у голову, – і вважаєш, що це весело, то вперед!

3 Місце – Козоріг

Ідеальний чоловік має бути чоловіком ідеальної жінки – так розмірковує ця дама, яка вміє рахувати, мислити раціонально і не схильна до емоцій хоч трохи. У виборі партнера жінки-Козороги теж керуються виключно вигодою, вважаючи, що закоханість – це розбещеність. І якщо вже вона вибрала свого чоловіка, то на нього чекає довге і повне самовіддачі життя.

2 Місце – Водолій

Майже лідери нашого рейтингу, жінки-Водолії – це просто бальзам на серце майже кожного чоловіка. Вічно юна, позитивна, легка, реготушка, вона вся така повітряна і злегка суперечлива, зате ніколи не виносить мозок і створює атмосферу драйву. Утім, якщо ставити їй ультиматуми або банально намагатися домовитися, то можна напоротися на залізобетонну стіну нерозуміння. Гнучкість Водоліїв – це міраж, а свою свободу вона ставить понад усе.

1 Місце – Рак

Ось вона – головна героїня нашого рейтингу найкращих дружин, наречених і бойових подруг. Сім’я для Рака понад усе, а домашнє вогнище – той самий тил, який допомагає представникам цього знака отримувати енергію і підкорювати світ. Жінка-Рак – ідеальна мати, чудова господиня, дотепний співрозмовник, обожнює чоловіка і навіть його родичів. Словом, жінка без недоліків. Дрібний жіночий шантаж та істерики не рахуються!

Оригінал