Які помилки найчастіше роблять різні знаки Зодіаку

Астрологи стверджують, що всі помилки людина робить так, як диктує це її знак Зодіаку. Погодьтеся, ми часто робимо одні й ті самі помилки, іншими словами – наступаємо на одні й ті самі граблі. Дивно те, що кожна людина робить це по-своєму. Чи правда це? Давайте перевіримо цю гіпотезу в жартівливому гороскопі!

Овен

Панянка-Овен вважає, що вона все вміє і все знає. Для неї не існує безвихідних ситуацій і нездоланних стін, тому всі проблеми вона вирішує з розбігу. Причому всі повинні знати, що Овен все може і їй зовсім не слабо! У реальності ж їй просто страшно, що раптом хтось подумає про неї, що вона слабка. Це ж неприпустимо!

Телець

Тельців усюди переслідують граблі відповідальності. Хоч панянка-Телець щоразу переконує себе не вплутуватися в чужі проблеми, у неї це слабо виходить. Вона вважає, що без неї завалиться небо, компанія розориться, а дітей чоловікові довірити не можна за жодних обставин. Сама, все сама! Телець однаково схоплюється і біжить рятувати всіх і керувати процесом, щоб зробити людям якнайкраще. Хоча завжди з’ясовується, що треба було залишити як було.

Близнюки

Близнюки постійно наступають на міфічні граблі. Навіть якщо в їхньому житті затишшя, вони знайдуть, якими граблями похвалитися перед оточуючими. Поки інші сором’язливо ховають синці від чергового провалу, Близнюки у барвах розповідають, що незвичайного і жахливого у них сталося.

Рак

Раки страждають від власної доброчесності. Усіх принижених і ображених треба пригріти на грудях. Усіх, хто заплутався в житті – наставити на шлях істинний. Дати поради, де навіть не просять. Але чомусь завжди виявляється, що нещасні, заплутані в житті страждальці цього зовсім не цінують. Зовсім. Вони, невдячні редиски, замість того, щоб у ніжки своїй рятівниці кланятися, крізь зуби шиплять, що їй за доброту відплатять.

Лев

Левиці наступають на граблі марнославства. Якщо раптом Левиця запідозрить, що хтось сумнівається в тому, чи вона на світі всіх миліша, всіх рум’яніша і біліша, – все: гаси світло, кидай гранату. Левиця зі шкури вистрибне, щоб довести, що це вона, вона, вона! Вона тут найкрасивіша, найрозумніша, найпрекрасніша.

Діва

Дів переслідують граблі перфекціонізму. При цьому Діва наступає на граблі обережно, намагаючись розрахувати силу удару і ступінь заподіяного болю. Діва вважає, що наступати на одні й ті самі граблі можна, якщо правильно все передбачити і розпланувати.

Терези

Терези наступають на граблі довірливості. Інтуїція у панянок-Терезів розвинена чудово, тому зв’язків із відвертими лиходіями вони зазвичай щасливо уникають. А ось дрібні капосники – о, це наше все. Цим панянки-Терези віритимуть завжди. На щастя, і втрачають вони через свою довірливість небагато. Але зате регулярно.

Скорпіон

Панянка-Скорпіон у всьому бачить підступ, прихований сенс і масонську змову. Нічого не може бути просто так! Кругом вороги! Ворогів, звісно, слід покусати, а то чого вони. Загалом, озираючись на свій тернистий життєвий шлях, панянка-Скорпіон зазвичай виявляє, що він усипаний прекрасними принцами і хорошими дівчатками. І всі вони такі милі, виявляється! Вони її так любили, так любили! А вона знову їм не повірила, жорстокосердна! Ну, нічого. Нові з’являться.

Стрілець

Стрільці регулярно наступають на граблі оптимізму і виявляють, що нічому їх життя не вчить. Особиста думка Стрільця обов’язково має стати істиною в останній інстанції для всіх, хто випадково опинився поблизу. Висловлює цю думку охоче і вкрай часто, і навіть тоді, коли йому настійно рекомендують цього не робити, попереджаючи, що його битимуть, можливо навіть ногами.

Козоріг

Козороги наступають на граблі принципів. Панянка-Козоріг щиро думає, що “вона не така, як усі”. Тому в її житті є величезний багаж втрачених можливостей і прекрасних принців. Вона може тільки подивитися на результат. І зрозуміти, що вкотре з принципу викинула виграшний лотерейний білет.

Водолій

Водолії наступають на граблі мрійливості. Водоліїв взагалі хлібом не годуй – тільки дай їм чимось зачаруватися як слід і помріяти про ідеальний світ. Майже завжди панянки-Водолії носять рожеві окуляри, знімаючи які, дивуються: який жорстокий цей світ. Але окуляри, на жаль, не рятують Водоліїв від чергових негараздів.

Риби

Риби наступають на любовні граблі. Крім того, якщо Риби хоча б раз наступлять на граблі, то все життя будуть про це пам’ятати і шкодувати. До глибокої старості Риби зберігатимуть у своїй шафі вже заіржавілі, але ще цілком придатні грабельки і важко зітхатимуть, дивлячись на них.

Оригінал