Топ найбільш сексуальних знаків Зодіаку

Представники всіх знаків Зодіаку по-своєму привабливі, але серед них все ж таки можна виділити тих, у кому є щось невловиме… Щось, що робить їх дуже привабливими. Іноді їм достатньо одного погляду, щоб викликати в людини, на яку вони поклали око, любовне почуття. У великій грі кохання вони часто виявляються переможцями.

Отже, представляємо рейтинг найсексуальніших знаків Зодіаку, побудований у висхідному порядку.

12. Водолій

Як правило, Водолії є одинаками та індивідуалістами, і тому відкритися партнерові їм може бути дуже непросто. Водолії за своєю природою досить стримані та мовчазні люди, що подобається далеко не всім потенційним партнерам, і тому цей знак Зодіаку займає місце наприкінці списку.

11. Козоріг

Справа не в тому, що Козороги не вміють любити, зовсім ні… Просто любити їх не так просто, тому що вони дуже вимогливі до партнерів, і це часто призводить до конфліктів.

10. Телець

Так, безумовно, Тельці славляться своєю вірністю, але ще вони відомі своєю неймовірною впертістю. Це часто веде до непорозуміння, образ і, відверто кажучи, не найкращих відносин.

9. Діва

Коли справа доходить до інтимної близькості, Діва може здатися вам дуже дивною, тому що в інших людях її приваблюють і збуджують найнесподіваніші риси характеру. Але коли ви до цього більш-менш звикнете, то зрозумієте, що насправді Діви дуже ніжні та люблячі люди.

8. Терези

Терези часто бувають найбільш креативними і пристрасними людьми, яких ви тільки можете зустріти. Однак ця ж пристрасність і креативність можуть зіграти з Терезами поганий жарт, тому що викликають власницьке ставлення до його або її партнера, і далеко не всім припаде до душі, коли хтось чіпляється за тебе, немов реп’ях.

7. Близнюки

Близнюки можуть бути дуже пристрасними… якщо ви знаєте, що саме їх збуджує. Якщо ви намагалися з’ясувати, що Близнюкам подобається в ліжку, а що — ні, і «підіграєте» їм, то забезпечите собі незабутні враження.

6. Стрілець

Відомо, що Стрільці люблять досліджувати нові горизонти, і ця їхня схильність не обмежується тільки життєвими можливостями. Якщо ви опинилися в ліжку зі Стрільцем, будьте готові покинути його після незвичайного, але дуже приємного сексуального досвіду, який залишить на вашому обличчі мрійливу посмішку.

5. Рак

Раки дуже пристрасні та емоційні, і це проявляється не тільки у звичайному житті, але й коли вони опиняються у ліжку. З Раком ви то злітаєте в небеса, то падаєте вниз. Загалом відносини з ним схожі на «американські гірки».

4. Лев

Леви схильні панувати і це проявляється, зокрема, й у романтичних відносинах. Одним своїм виглядом вони «випромінюють» таку пристрасть і силу, що їхні партнери весь день мріють про момент, коли знов зможуть опинитися з ними в ліжку. Однак Леви часто бувають схильні до нарцисичного самолюбування, і це неабияк псує імідж пристрасних і чуттєвих коханців.

3. Овен

Овни, як правило, є пристрасними коханцями та чуттєвими партнерами. Але їхня схильність доводити партнерів цією пристрастю мало не до божевілля вказує на їхню потяг до домінування, і тому цей знак Зодіаку займає нижчу позицію, ніж наступні.

2. Риби

На перший погляд, уявлення Риб про романтичні відносини може здатися дещо старомодним, але в ньому ховається неймовірний шарм. Коли ж доходить до ліжка, ви раптово відкриваєте океан пристрасті, прихований за зовнішністю ідеального джентльмена або леді, океан, який не залишає байдужих.

1. Скорпіон

Ніхто не знає, як любити, краще за Скорпіона. Скорпіона цілком можна назвати найпристраснішим партнером з усіх, з ким ми могли б пов’язати своє життя. Він цілком здатний піднести вас на саме небо, і вам захочеться, щоб ця подорож ніколи не закінчувалася.

Оригінал