Гороскоп на 8 вересня 2023 року

Овен ♈

Ви зараз маєте достатній шарм для того, щоб отримати бажане – Вам лише потрібно трохи більше помічників. Так попросіть же про це! Здебільшого люди вельми задоволені тим, що Ви просите їх про послугу, тому якщо Вам це потрібно, Вам варто почати пошуки того, хто простягне Вам руку допомоги. Уже щонайменше одна людина помітила Ваші муки, але боялася образити Вас, запропонувавши сприяння. Вона просто чекає ініціативи з Вашого боку – так проявіть же її сьогодні.

Телець ♉

Сьогодні річниця весілля Ваших батьків або день народження близького друга? Вам варто перевірити ще раз – найімовірніше, Ви зараз злегка плутаєте дрібні деталі та дати. Ви зосереджені на більших справах. Тож поставте собі кілька нагадувань про заплановані зустрічі, і якщо Ви зібралися на побачення, переконайтеся, що маєте номер телефону цієї людини на випадок, якщо Ви спізнюватиметеся. Для того, щоб залишатися в курсі останніх подій, великих зусиль не знадобиться і Ваш день пролетить непомітно.

Близнюки ♊

Ваше життя строго ділиться на дві категорії – задовільна і незадовільна. Вас спокушатимуть лише приємні й цікаві завдання та проєкти, але це не найкращий варіант тривалої стратегії. Зрештою, вам доведеться зайнятися всім іншим, тому прагніть рівноваги і чергуйте свої заняття. Не зациклюйтеся тільки на одній людині або на якійсь конкретній ідеї. Заряджайте своєю енергією всіх і вся. Позитивні сторони є в кожному занятті, Ви просто цього ще не бачите.

Рак ♋

Сьогоднішній день почнеться неймовірно спокійно – можливо, Ви навіть отримаєте несподіваний і приємний подарунок. Але протягом дня можуть виникнути складнощі у стосунках між Вами і Вашим другом. Він захоче щось, що Ви не будете готові йому дати. Найкращий спосіб розв’язати цей конфлікт – це гранично ясно пояснити чого Ви хочете і що не готові робити. Постарайтеся не давати неоднозначних натяків, і Ви зможете уникнути головного болю надалі.

Лев ♌

Можливо, Ви сьогодні будете абсолютно не налаштовані на романтику. Може, річ у погоді або Ви на підсвідомому рівні захочете зосередитися виключно на собі. Хоч би якою була причина, ви будете не в настрої ділитися своїми почуттями з будь-ким. Якщо Ви у стосунках, то зараз слушна нагода, щоб зробити перерву і відпочити одне від одного. Якщо Ви вже тривалий час були в пошуках партнера, то зараз, мабуть, краще пригальмувати і гарненько подумати, чого Ви дійсно хочете.

Діва ♍

Якщо Вам здається, що у стосунках з Вами не так поводяться, Вам варто подумати про те, як розв’язати цю ситуацію, перш ніж Ви робитимете догану цій людині. Візьміть до уваги цінність Ваших стосунків – невже поведінка Вашого партнера дійсно є вирішальним несприятливим фактором? Або ж Ви зможете закрити на це очі? Зважайте на ті складнощі, з якими ця людина зіткнулася – їй потрібно, щоб Ви поставилися поблажливіше. Зрештою, поблажливість – це той дар, який друзі мають давати одне одному час від часу.

Терези ♎

У плані романтичних стосунків сьогодні Ваші пріоритети зміняться. Ви будете менш стурбовані відвертим фліртом і більше зосереджені на пошуку того, з ким можна завести довгу і цікаву бесіду. Ця зміна означатиме, що Ви сконцентровані на тому, чого Вам не вистачає для справжнього щастя, а не на тому, що, на Вашу думку, Вам наразі потрібно. Прислухайтеся до себе і дайте собі час, щоб усе це з’ясувати. Було б непогано утриматися від побачень доти, доки Ви не будете впевнені.

Скорпіон ♏

Не бійтеся бути маловіром. Розбіжність у поглядах – це невід’ємна частина змін на краще, тому не мовчіть, якщо бачите, що назрівають проблеми. Усе зовсім не так, як здається, тому будь-хто, хто стверджує, що має панацею, – несе повну нісенітницю. Поставте такій людині кілька цілеспрямованих запитань, і Ви дуже швидко розкриєте її неправду. Неправильне уявлення, як і раніше, залишається неправильним, незалежно від того, наскільки впливова людина так вважала. Ви лише зробите їй послугу, вказуючи на її помилку.

Стрілець ♐

Якщо сьогоднішній день стає для Вас важким, згадайте, що навіть після найпотужніших гроз небо стає неймовірно мирним. Звісно, у Вашому житті можуть бути якісь неприємності, які зводять Вас з розуму, але вони закінчаться. Вам лише варто на цьому зосередитися. Зверніться по допомогу до друга або співробітника, який уже стикався з подібними проблемами. Завдяки цьому досвіду в нього з’явилася мудрість і знання, якими він не проти з Вами поділитися – все, що Вам потрібно зробити, це запитати його думки, і Ви її отримаєте.

Козоріг ♑

Перед Вами відкриються нові кар’єрні перспективи, які здаватимуться дедалі реальнішими, але Ви, найімовірніше, не зможете скористатися цією можливістю. Чи будете Ви взагалі коли-небудь готові до такого? Страх не зникне сам по собі. Настав час перестати шукати відмовки. Почніть думати про потенційну вигоду, яку Ви можете отримати. Щоразу, коли ви стикатиметеся з незвіданим, у вас не буде можливості довго розбиратися з цими загадками. Вам потрібно мислити позитивно і просто діяти.

Водолій ♒

Ті поради, які Ви дасте своїм друзям сьогодні, будуть серйозно ними сприйняті, тому будьте обережні й не ставтеся до того, що говорите, занадто легковажно. Ви завжди мали великий вплив на людей, але зараз оточуючі як ніколи потребуватимуть Вашої думки. У Вас є щось, що приваблює інших людей. Ви ніколи не проявляєте байдужість або стриманість. Постарайтеся сьогодні ще більше зміцнити свої взаємини з людьми.

Риби ♓

Сьогодні нерозумно ставитися надто критично до оточуючих, тому будьте стриманішими у своїх висловлюваннях, особливо якщо ви знаєте, що іншій людині не сподобається почуте. Люди з крихким самолюбством не оцінять негативні слова від Вас зокрема. Тому, якщо Ви відчуваєте, що не зможете проявити тактовність, нехай хтось інший висловить Ваші зауваження чи критику. Якщо Ви докладете додаткових зусиль, щоб зберегти почуття гордості цієї людини, воно буде того варте – у цьому немає сумнівів.