6 знаків Зодіаку, які відлякують і відштовхують людей

Зовсім не важливо, наскільки ви доброзичливі, завжди знайдуться люди, яких ви чимось відлякуєте. Ваша миролюбна поведінка не має значення, адже оточення часом боїться наблизитися до вас і вважає вас гордовитими, холодними або неприступними. А якщо людям некомфортно з вами, вони не прагнуть спілкуватися або запрошувати вас у свою компанію.

Однією з причин може стати ваше неусвідомлене прагнення вибудувати стіни навколо себе, що не залишає шансу іншим навіть наблизитися до вас. Відштовхуючи від себе тих, хто вас оточує, ви можете переступити межу і зайти занадто далеко. Давайте подивимося, чи належите ви до цих знаків.

Овен

Більшу частину часу Овни не такі вже й відразливі, але рівно до того моменту, поки вони не стають пихатими і зарозумілими. Овни можуть бути зарозумілими, навіть просто висловлюючи свою думку, особливо якщо вони не стримуються і не намагаються підбирати пом’якшувальні слова для тих, кого не хочуть поранити.

Коли вони хочуть щось сказати, вони не думають про це заздалегідь, а просто вивалюють свою думку, після чого цілком можлива конфліктна ситуація. Найцікавіше, що через деякий час Овен цілком здатний вибачитися за нетактовні слова.

Телець

Тельці, безумовно, схильні відштовхувати людей, особливо тоді, коли вони вважають, що завжди і в усьому мають рацію (а трапляється це практично постійно). Якщо вони упруться в щось рогами, їх неможливо переконати або змусити побачити першопричину.

Ніхто не ризикує наблизитися до бика, коли його ніздрі роздуті й випускають пару – аж надто вже в цей момент Телець упертий і злий. Він не з тих, хто легко відпустить ситуацію. Тельці наполегливо концентруються на негативі, поки не виплеснуть усю свою лють і гнів.

Лев

Леви можуть бути жорстокими, коли їм неусвідомлено цього захочеться, і така лютість – це надзвичайно відлякуюча риса. Вони непохитні й неухильно дотримуються своїх принципів і переконань. Парадокс у тому, що люди хочуть бути схожими на Лева – і водночас він їх може часом відштовхувати.

Цей знак має приголомшливу впевненість у собі (навіть самовпевненість) і чудово знає собі ціну. У Левів величезне почуття гідності, і це часто відлякує людей, не впевнених у собі або своїх здібностях.

Діва

Надмірні знання лякають – а Діва якраз і є ходячим джерелом мало не енциклопедичних знань. Люди цього знака нічого не можуть вдіяти з цим і часто неусвідомлено ставлять оточуючих у дурне становище. Кому ж сподобається почуватися неосвіченою людиною або просто невігласом і дурнем поруч із Дівою? До того ж Діви можуть бути надмірно критичні щодо людей, і ця їхня вічно осудлива поведінка може неймовірно відштовхувати.

Скорпіон

Скорпіони відлякують людей, тому що вони дуже сприйнятливі й одночасно потайливі. Ви ніколи не знаєте, як відреагує Скорпіон на будь-яку ситуацію, і часто ця реакція досить непередбачувана. Він може розлютитися через невинну брехню, але залишатися абсолютно спокійним, якщо ви пошкодите його автомобіль.

Саме тому вам не хочеться звертатися до Скорпіона через страх його можливої реакції. Іноді здається, що поруч із ним неможливо повністю розслабитися, і ви маєте бути завжди напоготові, перебуваючи в його товаристві.

Водолій

Оскільки Водолії – особистості не найемоційніші з усіх знаків, вони схильні часом бути холодними і байдужими, що однозначно відштовхує і відлякує. Вони також дуже розумні, і легко помітити, що у цього знака не вистачає терпіння на тих, чий рівень розвитку зовсім інший. Однак, зовнішність часом оманлива, і, якщо вам одного разу вдасться пробити стіни Водоліїв, ви виявите, що вони зовсім не відштовхують: насправді вони цілком поступливі та щедрі.

Оригінал