Які фрази ніколи не можна говорити знакам Зодіаку

Кожен знак Зодіаку відрізняється своїм характером і особливостями. При цьому всім подобається чути від інших певні приємні слова, але одночасно є фрази, які їм не можна говорити ніколи, ні за що і, ні за яких обставин. Якщо, звичайно, не хочете відчути себе тореадором, який бере участь в кориді. Ось лише кілька з них:

Овен: «Я сам вирішу, що ми будемо робити»

Якщо ви скажете Овну, що ви, мовляв, передзвоните йому пізніше, при наступній зустрічі він обвалить на вашу голову і грім, і блискавки, і ураганний вітер. А якщо дзвінок стосувався чогось дуже важливого для Овна, ви ще більше погіршите ситуацію, адже він не відрізняється терплячістю і всепрощенням.

Отримавши відмову, вони починають нервувати, займатися самокопанням і намагатися аналізувати, наскільки вони важливі для вас… Що для їхнього роздутого его те ж саме, що сипати сіль на відкриту рану. А ще вони будуть дуже неприємно здивовані, почувши з ваших уст щось на зразок: «Знаєш, з тобою нудно» або, скажімо, «Я сам вирішу, що ми будемо робити».

Телець: «Подивися на мене»

Найбільше на світі представники цього знака ненавидять хвальків – особливо тих, чиї хвастощі не ґрунтуються ні на чому конкретному. Коли хтось в їхній присутності хвалить себе без міри, їхня посмішка стає вельми натягнутою, або зникає зовсім. І вже зовсім до небес кров’яний тиск Тельця злітає тоді, коли ви до того ж скажете, що він занадто прискіпливий. Представники цього знака терпіти не можуть, коли хтось ставить під сумнів їхню об’єктивність.

А ще – знаючи, наскільки трепетно ​​Телець ставляться до їжі, він навряд чи буде щасливий, якщо, покуштувавши приготовану його руками страву, ви скажете, що їли й смачнішу.

Близнюки: «Та замовкни ти вже»

Представники цього знака відомі своєю балакучістю, прямотою, а також нездатністю тримати рот на замку. Вони часто базікають для того, щоб заспокоїтися і відвернути себе від похмурих думок. Їм просто потрібно комусь виговоритися. І якщо ви спробуєте перервати одну з промов Близнюків словами «Так замовкни ти вже, скільки можна», це стане для них мало не зрадою.

А якщо доповните сказане питанням: «Ну і до чого ця кисла міна?», Ситуація може моментально дійти до критичної точки. Тому що Близнюки, як правило, дуже прямі та безпосередні люди, які, якщо вже щось і роблять, роблять це не просто так. І у відповідь на «чергове» питання, яким ви намагалися розрядити ситуацію, цілком можете почути правду, яка, цілком можливо, прийдеться вам не до вподоби.

Рак: «Почекай секундочку, дай мені дещо сказати»

Представників цього знака дратують занадто напористі люди, особливо якщо ті перебивають Раків і відтягують на себе чужу увагу. Хоч Раки й не пихаті, вони не люблять такого перетягування уваги, сприймаючи його, як несправедливе ставлення до них.

А ще вони пунктуальні настільки, що їх дуже схвилює ваша пропозиція прийти на призначену зустріч трохи раніше, тому що вони люблять, щоб все відбувалося в призначений час. Повірте, Рак буде куди більш прихильний до запізнення, ніж до того, що ви прийшли раніше і застали його зненацька.

Лев: «Знаєш, тобі було б краще надягти…»

Представники цього знака високої думки про власну зовнішність і почуття стилю. І тому навіть слабкий натяк на те, що якийсь елемент їхнього одягу не цілком їм підходить, навіть якщо ви говорите це з найкращих спонукань, може сильно їх засмутити.

Тому якщо ви не можете змусити себе сказати щодо їхнього зовнішнього вигляду хоч щось позитивне, краще не говорити нічого – це хоча б вбереже вас від сварки.

Діва: «Та мені все одно, що ти думаєш з цього приводу»

Представники цього знака дуже зібрані та організовані – і тому дуже трепетно ​​ставляться до граматики, орфографії та правильної вимови. Суржик діє на них, немов червона ганчірка на бика.

У Дів, можна сказати, «пунктик» з приводу ввічливого спілкування з іншими людьми, і вони ненавидять фрази, які вважають проявом неповаги: ​​«А, думай, що хочеш», або, скажімо, «Та мені все одно, що ти думаєш з цього приводу».

Терези: «Та вибери вже хоч щось»

Представники цього знака – ті ще меломани, які віддають перевагу ритмічній і гучній музиці, і ті, хто слухає її в машині, на роботі, вдома – словом, скрізь, де тільки можна. Саме тому прохання злегка зменшити гучність буде сприйнята ними вельми неприхильно – навіть якщо це прохання виражене цілком ввічливо.

А ще їм дуже не подобаються фрази на кшталт «Та вибери вже хоч щось», або «Перестань вже говорити по телефону», тому що вони не люблять, коли їх кваплять, або намагаються вплинути на їхнє рішення.

Скорпіон: «Хочу зробити тобі пропозицію, від якої ти не зможеш відмовитися»

Представники цього знака дуже погано реагують на будь-якого роду ультиматуми – настільки погано, що, можна сказати, у них алергія на ультиматуми.

А ще вони дуже хочуть бути незамінними, чи то в любові, чи в дружбі, і ображаються, коли розуміють, що це не так. Варто вам сказати Скорпіону, що ви не зможете сходити з ним у кіно тому, що вже обіцяли провести цей день разом з кимось ще, і він ще довго буде на вас дутися.

Стрілець: «У мене таке складне життя»

Представники цього знака терпіти не можуть людей, які постійно ниють і скаржаться на своє життя, і тих, хто переконаний в тому, що проти них постав весь світ. Їх дратує безпричинний песимізм і пишномовні фрази на кшталт «Ах, це життя просто безглузде», тому що вони ненавидять фаталістів, які пускають все на самоплив.

А ще їм зовсім не сподобається, якщо після того, як ви домовилися кудись сходити, ви скажете їм: «Знаєш, мені щось перехотілося… Може, залишимося вдома?», Тому що це йде всупереч з їхньою природою.

Козоріг: «Не позичиш мені трохи грошенят?»

Хоча представники цього знака відрізняються добротою і щедрістю, вони терпіти не можуть позичати комусь гроші – перш за все, тому що їхній розум мучать думки про те, що боржник в майбутньому не захоче або не зможе повернути борг, і це назавжди зіпсує їхні стосунки.

А ще їх дуже дратують фрази, що ставлять під сумнів їхні вчинки («Ну ось чому ти завжди так робиш?»), Тому що вони звучать так, наче ви їх засуджуєте. І занадто пафосні визнання в любові на кшталт «До того, як я тебе зустрів, моє життя не мало сенсу».

Водолій: «Знаєш, це дурна ідея»

Представники цього знака, хоч і не дуже залежать від чужої думки та схвалення, проте не терплять фраз, що не залишають від їхніх ідей каменю на камені. І особливо ці фрази для них болючі, коли їх вимовляє хтось із близьких людей.

А ще їхні нерви вібрують, немов натягнута струна, від слів на кшталт: «Та залиш, потім приберемо», тому що вони не терплять бруду і безладу. Або, скажімо «Ти просто не розумієш», тому що ця фраза ставить під сумнів їхні інтелектуальні здібності.

Риби: «Ти чув, що про тебе говорять?»

Представники цього знака терпіти не можуть будь-які чутки, особливо негативні, і відчайдушно прагнуть завоювати повагу інших людей. Однієї згадки про погані чутки щодо них, зазвичай, виявляється досить, щоб довести їх до сказу.

А ще вони закипають, немов чайник, якщо чують від близьких людей щось на кшталт «А тобі ніколи цього не вивчити». Промовляючи подібне, ви, по-перше, ображаєте їхній інтелект, а, по-друге, змушуєте Риб засумніватися в тому, що їх по-справжньому люблять і цінують. Саме тому після таких розмов Риба буде ще кілька днів сумувати в куточку і відмовлятися спілкуватися.

Оригінал