Як знаки Зодіаку заліковують своє розбите серце

У кожного є свій метод пережити крах стосунків, і у всіх він різний. І хоча ви напевно вислухали купу порад, це все одно удар під дих. Хороша новина: ви зможете оговтатися, але період відновлення залежить тільки від вас. Хтось вважає за краще зберігати емоції в собі, а іншим необхідне спілкування з близькими друзями, сім’єю або навіть психологом. Як знаки зодіаку це переживають, і які особливості їхньої поведінки?

Овен

Можливо, це занадто по-дитячому, але тепер, коли стосунки завершено, Овен насолоджуватиметься своєю навіженою поведінкою. Він робитиме все, що він хоче зробити зі злості, помсти або духу протиріччя. Раніше Овен тримав свої пороки під контролем, але тепер він дає собі волю, щоб поводитися так, як не сподобалося б колишньому партнеру.

Телець

Телець переживає розрив, шукаючи спілкування з усіма людьми і навіть попередніми колишніми, з якими він втратив зв’язок, поки був у стосунках. Чи використовує він інших людей для полегшення болю? Так, і він поводиться не дуже чесно, даючи іншим колишнім надію, щоб залікувати своє серце. Він занадто емоційний у цей період і активно шукає хоч якийсь комфорт.

Близнюки

Близнюки переходять у режим вічної вечірки з алкоголем і відривом від реальності. Цей знак дуже хоче поділитися своїми думками про те, що він переживає, але спочатку йому потрібна доза розслаблюючого. Мало того, він думає, що вже ніколи не зможе відновитися після такого краху, і часом стає надто плаксивим або нав’язливим.

Рак

Він збирається розповісти про свої почуття всім, хто готовий уважно слухати: хоч лікарю, хоч священнику. Особливо Рак любить виливати душу друзям і членам сім’ї. Він буде ретельно “опрацьовувати” свою ситуацію, висловлюючи свої емоції і покладаючись на співчуття інших.

Лев

Лев оновить свій гардероб і викине якомога більше одягу, пов’язаного з колишнім партнером. Він не хоче нагадувань про минуле, тому все, що партнер йому подарував, відправиться в сміттєвий бак. Для Лева це життя з чистого аркуша, і йому потрібно мати гарний і стильний вигляд, тому, можна сказати, що це один з найбільш стресостійких знаків у цьому плані.

Діва

Вона робить свідоме зусилля, щоб зупинити негативне мислення у зв’язку з крахом стосунків. Діви взагалі славляться тим, що вони здатні “полагодити” будь-яку ситуацію, тому замість того, щоб перебирати все в болісних подробицях, вона спробує відпустити ці стосунки з миром.

Терези

Терези намагаються себе змусити якомога частіше виходити в люди, навіть якщо це похід у кіно або на фермерський ярмарок. Проблема в тому, що їхній колишній партнер завжди незримо присутній поруч, природно, в їхніх думках. Коли ніхто не дивиться, Терези шукатимуть свого колишнього і скануватимуть очима натовп, щоб раптом його побачити.

Скорпіон

Оскільки Скорпіону дуже складно пробачити і забути, то їхня поведінка після розриву міститиме безліч атак: наприклад, переслідування у Facebook. Цей знак волів би, щоб колишній партнер виглядав нещасним і пригніченим, щоб він неймовірно мучився і страждав. Він не хоче знову з ним бачитися, але бажає, як і раніше, відчувати якийсь зв’язок.

Стрілець

Стрілець продовжуватиме рухатися. Якщо він не зможе одразу залікувати розбите серце, то тоді вирушить у нові місця, де він не був із колишнім партнером, щоб не виникало жодних спогадів. Якщо поїздки не складаються, то Стрілець нервуватиме і шукатиме інші нові враження. Він хоче створити новий пейзаж свого життя без будь-яких зачіпок за старе.

Козоріг

Коли серце Козорога розбите, він налягає на їжу і набирає вагу, після чого почувається ще нещаснішим і вирішує відпрацювати ці кілограми додатковим фізичним навантаженням. Його секретний план полягає в тому, щоб колишній партнер луснув від заздрощів, побачивши, як Козоріг має гарний вигляд і задоволений життям, хоча насправді цей знак ще довго оплакуватиме роман, що закінчився.

Водолій

Він не бажає нічого поганого для колишнього партнера, хоча любить думати про те, що його новий обранець (обраниця) Водолію в підметки не годиться. Він спробує уникнути нападів душевного болю і спрямує енергію у волонтерську діяльність або роботу. Коли він чимось зайнятий, біль вщухає, а оточуючі люди стимулюють Водолія і дають йому можливість повернутися до нормального життя.

Риби

Риби весь свій біль трансформують у креатив. Цьому знаку може бути незручно і сором’язливо говорити те, що він хоче сказати, тому він висловлює всі свої емоції творчим шляхом. Розрив – це його муза, і що інтенсивніші почуття, то талановитішими виходять роботи. Риби навіть відчувають вдячність за розбите серце, оскільки це робить їхнє мистецтво глибшим і пристраснішим.

Оригінал