8 речей, про які потрібно знати всім, хто полюбив Діву

1. Діви чутливі.

Коли справа доходить до їхніх почуттів, важливо бути дуже уважними. Діви хочуть бути почутими. Вони хочуть, щоб ви розуміли їхні почуття.

Можете порівняти їх з розетками. Якщо ви будете ігнорувати Дів і зростання напруженості, то одного разу вони стануть вибухонебезпечними.

2. Будьте прямолінійні.

Вам краще відразу сказати їм все прямо. І пояснити, що ви маєте на увазі. Діви не грають в ігри та недомовки. Вони не приховують свої емоції від інших, ненавидять інтриги та маніпуляції.

Вони самі відкриті та вимагають відкритості від інших.

3. Вони люблять порядок.

Порядок і чистота обов’язкові для Дів. Тому поставте ці пріоритети на перше місце.

Якщо ви залишаєте сміття за собою всюди, де з’являєтеся, будьте готові натрапити на грубість своєї другої половинки Діви.

Звичайно, ви не можете задовольнити всі їхні абсурдні стандарти чистоти, але хоча б спробувати безперечно варто. Вона помітить ваші зусилля та оцінить їх.

4. Побалуйте їх.

Діви розумітися в тому, як балувати себе. Разом з тим вони вміють дбати про інших. Тому цілком логічно, що якщо Діва постійно дарує вам купу подарунків, то приблизно такого ж ставлення він/вона вимагатиме і для себе.

Переконайтеся, що ви відповідаєте їм в цьому взаємністю.

5. Вони вміють користуватися своєю інтуїцією.

Дів неможливо обдурити. Тому найправильніша стратегія в спілкуванні з ними – завжди говорити правду. Якою б жорсткою і неприємною вона не була.

Діви цінують відвертість. Коли вони бачать, що ви щирі з ними, їм буде комфортно і спокійно поруч з вами.

6. Вони роботяги.

Діви пишаються своєю роботою більше, ніж чимось ще. Люди цього знака краще за інших розуміють, що виграшу без болю не буває.

Вони дуже серйозно ставляться до своєї кар’єри та зазвичай мають нульову терпимість до нероб і тих, хто «даремно проживає своє життя».

7. Діви потребують простору.

Іноді люди, народжені під цим знаком, здаються трохи замкнутими. Але це тільки тому, що їм потрібно трохи більше особистого простору, ніж більшості інших людей. Дайте їм його!

Коли вони будуть готові вилізти з-під свого «панцира», ви зможете оцінити їхню приязність і відкритість по повній.

8. Діви – люди творчі. І це найголовніше.

Діви люблять тільки тих, хто може вважати себе їхнім головним шанувальником. Вони потребують підтримки більше інших. По-перше, тому що завжди намагаються слідувати абсурдно високими стандартами. По-друге, тому що часто страждають від невпевненості в собі.

Якщо ви хочете побудувати приємні стосунки з Дівами, ви повинні бути готові стати для них опорою і «кам’яною стіною».

Оригінал