Гороскоп на 18 липня

Овен ♈

Ви готові виявити чуйність навіть до людей, які Вас розчарували. І навіть готові простягнути їм руку допомоги! Адже це того варте: нехай інший дивиться на речі інакше, він раніше показав готовність так само підтримати Вас!

Телець ♉

Щоранку, прокинувшись, радіти новому дню – ознака справжнього успіху. Якщо гроші у Вашому житті поки що не стали побічним продуктом улюбленої справи, скоро стануть. Настав час додати собі натхнення і повірити в кращий результат. Можливості стукатимуть у Ваші двері – і будуть стукати все голосніше та голосніше, поки Ви не відкриєте!

Близнюки ♊

Якщо щось здається марною тратою часу, може бути, що Ви просто не приділяєте йому достатньо часу. Ви звикли діяти певним чином, особливо якщо у минулому він приносив результат. Але зараз настав час спробувати новий підхід, інакше розпорядившись часом і силами.

Рак ♋

Ми добре вміємо створювати собі проблеми. Достатньо зосередитися на негативі, і він не змусить на себе довго чекати. Ви “так і знали” – і тому так і сталося! Але важливо розуміти, що позитивний результат також потребує уваги – яку не можна безроздільно віддавати “поганому сценарію”.

Лев ♌

Якщо Ваша думка з якогось приводу змінилася, це не означає, що раніше Ви були неправі. Ми переростаємо власні переконання, як одяг, тільки цей процес триває все життя. Відмовляючись від старого, Ви звільняєте місце для нового, і перша ознака змін – зміна думки та настрою.

Діва ♍

“У ногах правди немає”: сидіти легше, ніж стояти, а ми, люди, не любимо зайвих зусиль. Знаходяться індивіди, які самі створюють собі складнощі, але Вам сьогодні краще обрати шлях найменшого опору – і справа зовсім не в лінощах. Це просто розумно!

Терези ♎

“Ми те, що ми робимо день у день”. Арістотель сказав ці слова понад дві тисячі років тому. Звичка – друга натура; ми не любимо порушувати комфортну рутину. Але зараз вам доведеться це зробити. Настав час розірвати коло, яке встигло стати порочним.

Скорпіон ♏

Які три слова можуть привести людину в жах, так що їх і не вимовити? “Я тебе кохаю” – так, запросто. Але є ще одна така “страшна” фраза: “Я не знаю”. Вимовити її – смерті подібно! Саме тому таке признання – найчудовіша і найчесніша ознака справжньої сміливості. Скажіть ці три слова!

Стрілець ♐

“Всі тварини рівні, але деякі – рівніші”. Ці слова зі “Скотного двору” Джорджа Оруелла – приклад тієї суперечливої ​​риторики, яка часто зустрічається нам у промовах політиків. Але Вам немає потреби підкорятися чужим абсурдним правилам – або визнавати їхню абсурдну впевненість у власній величі.

Козоріг ♑

Вам не позичати терпіння, дисципліни, самоконтролю. Це добре відоме. Але часом ці якості виявляються швидше проблемою, ніж плюсом: Ви упираєтеся і відмовляєтесь зрушити з місця. І витрачаєте час даремно, намагаючись “виправити” знайоме зло – хоча краще було б кинути згубну справу та спробувати сили у чомусь новому.

Водолій ♒

“Зелений екран” – велика кінотехнологія, без якої не обходиться жоден блокбастер. Ми бачимо на екрані яскраву картинку – але актори, які в ній знімалися, бачили лише суцільний зелений колір і не знали, якою вийде фінальна сцена. І якщо зараз Ви не до кінця розумієте, що відбувається, знайте: картинка просто не змальована; момент істини настане пізніше.

Риби ♓

Розставляти пріоритети у правильному порядку – велике вміння. Звичайно, якісь справи потребують уваги тихенько, а інші буквально стукають кулаком по столу. У минулому щось було дуже важливим – і визнати, що тепер це не так, нам буває страшнувато. Але поки Ви тримаєтеся за старі пріоритети, ризик не помітити можливість, яка чекає на Вас на відстані витягнутої руки.