Які дружини виходять із жінок різних знаків Зодіаку

Не можна не погодитися, що зірки, так чи інакше, впливають на наше життя. Складно знайти людину, яка не цікавилася б гороскопом, не знала б свого знака Зодіаку і, відповідно, своїх “зоряних” особливостей. Хоча місяць народження не є визначальним фактором становлення, все ж таки давайте подивимося, які дружини виходять із жінок різних знаків Зодіаку.

Овен

Дружина Овен – жінка владна, яка завжди готова помірятися силою характеру зі своїм чоловіком. Вона просто не потерпить біля себе “нюнь”, слизняків та інших особин чоловічої статі з недостатньо міцними “плечима”. Регулярні перевірки на “міцність”, супроводжувані бурею емоцій, – це норма в сімейному житті для жінки Овна, адже всередині у неї завжди вулкан пристрастей.

Телець

Дружина Телець – жінка, яка не погребує будь-якими методами маніпуляції, щоб домогтися свого. У чоловіки обирає веселого і безтурботного чоловіка, з якого виховує справжнього добувача і захисника, здатного і гори звернути, і зірку з неба дістати для своєї коханої дружини.

Близнюки

Дружина Близнюки – жінка, яку абсолютно не турбують думки про облаштування сімейного гніздечка. У пріоритеті – ніжні почуття, підкріплені матеріальною стабільністю. Якщо обранець не в змозі забезпечити життя сім’ї на належному рівні – її любов зникає так само швидко, як і бутерброди зі столу голодного.

Рак

Дружина Рак – жінка, яку по праву можна назвати ідеальною дружиною. Тут, як то кажуть, повний набір: друг, господиня і прекрасна коханка. Але тільки, якщо чоловік так само, як і вона, сім’ю ставить понад усе. В іншому випадку, жінка Рак покаже свої “клешні”.

Лев

Дружина Лев – жінка горда, але ласа на лестощі. Світ просто зобов’язаний крутитися навколо неї. Чоловік регулярно повинен “годувати” свою кохану вишуканими компліментами, захопленнями тощо. Жінка Лев переконана, що вона народжена для того, щоб блищати в суспільстві, а рідні та близькі повинні цьому всіляко сприяти. Тому для гармонійного сімейного життя, чоловік повинен обожнювати свою левицю всіма фібрами душі.

Діва

Дружина Діва – жінка, яка вміє встановити правильний контакт із чоловіком настільки, що і друзі йому не потрібні. Але бувають періоди, спровоковані волею випадку, і Діву немов підміняють: тут тобі і скандал, і винесення мозку на повну. Але вже наступного дня вона візьме себе в руки і, звичайно ж, вибачиться за свою поведінку.

Терези

Дружина Терези – жінка не особливо корисна, але до того чарівна, що без неї дім немов завмирає і провалюється в безодню, і тільки з її появою, він знову оживає. Така жінка потребує трепетної уваги з боку чоловіка, інакше її душу починають долати сумніви і, затамувавши образу, вона просто втече.

Скорпіон

Дружина Скорпіон – жінка, харизма якої б’є наповал. В її образі є щось демонічне. Якщо вона тільки забажає – від неї неможливо буде відірвати погляд. Така жінка сама вибирає собі чоловіка. Чи то їй відомі головні секрети Всесвіту, чи то й справді їй допомагають надприродні сили – чоловік жінки Скорпіона просто приречений на успіх і багатство.

Стрілець

Дружина Стрілець – жінка, яка за своїм чоловіком піде на край світу. “Коня на скаку зупинить, у палаючу хату увійде” – це все про неї. Єдине – не варто затівати з нею суперечку. Таку жінку переконати неможливо. Краще відразу погодиться з нею в усьому. Тим паче що вона так затято відстоює свою точку зору з найкращих спонукань, а не зі шкідливості.

Козоріг

Дружина Козоріг – жінка принципова до мозку кісток. До вибору чоловіка вона підходить дуже відповідально. У такої дами все має бути по поличках. У неї є своє чітке уявлення про те, яким має бути шлюб, і яка роль у ньому відведена чоловікові. І жінка Козоріг докладе всіх зусиль, щоб усе було саме так, як вона задумала. Опір марний.

Водолій

Дружина Водолій – жінка, яка наповнює сімейне життя легкістю і веселощами. Чоловікові Водолія не доведеться нудьгувати. Так, може, не скрізь буде порядок і борщ не завжди буде гарячим, але зате гарний настрій і розуміння забезпечені протягом усього спільного життя.

Риби

Дружина Риби – жінка, яка ніколи не відкривається повністю. Чоловік ніколи не дізнається, яка вона насправді, навіть якщо проживе з нею все життя. Та й вона навряд чи здатна охопити розумом усю глибину своєї душі. Заміж найчастіше виходить за чоловіка набагато старшого за себе, який стає для неї всім: і другом, і захисником, і добувачем, і коханцем. А вона прикрашає собою його життя.

Оригінал