Гороскоп на 4 жовтня

Овен ♈

Якщо у Вас виникне бажання підійти до якоїсь справи за принципом “або я буду один/одна на цьому шляху, або на ньому мене не буде зовсім”, скажіть собі, що таке ставлення є вкрай неадаптивним, а, відповідно, марним. Ви маєте рацію в тому, що надаєте своїй роботі величезне значення, але це не означає, що внесок інших людей у ​​Вашу справу непотрібний або марний.

Телець ♉

Перебування у підвішеному стані щодо якогось питання може бути дуже незручним. Однак у Вашому випадку це, ймовірно, найкращий вибір, оскільки зайнявши той чи інший бік Ви посилите своє становище і приречете себе на неприємності. Є дуже очевидні переваги в тому, щоб залишатися осторонь або просто спостерігачем. Так і зробіть.

Близнюки ♊

Приймати швидкі та зважені рішення – це Ваш коник. А, значить, Ви не змусите довго чекати в складній ситуації, вирішення якої вимагатиме від Вас і оточуючих максимум оперативності. Таким чином, Ви не тільки полегшите життя і собі, і людям, а й доведете всім, на що Ви здатні.

Рак ♋

Хорошого слухача часто і зі свічкою в руках не знайти. І дуже часто Ви практично можете бачити, як невидимий годинник відраховує час, а разом із ним зникає й інтерес людей до того, про що Ви їм хочете розповісти. Утім, це не привід засмучуватися, адже Ви точно знаєте, хто готовий завжди Вас вислухати і навіть дати слушну пораду. Якщо Вас щось турбує, сміливо йдіть до свого надійного і перевіреного друга. Така людина в житті може бути тільки одна.

Лев ♌

Іноді життя може нагадувати експеримент із перевіркою міцності сталевого троса на розрив. Його розтягують на спеціальному стенді до тих пір, поки волокна не почнуть рватися від надмірного навантаження. Зараз Ви, можливо, зможете легко провести аналогію з якоюсь життєвою ситуацією. Так от, не дозволяйте іншим людям тягнути Вас до критичної точки.

Діва ♍

Певні обставини, мабуть, більш контрольовані, ніж Вам здається. Якщо Ви вважаєте, що перебуваєте у владі ініціативи та зусиль інших людей, Вам варто взяти себе в руки та рухатися вперед за своєю волею. Так Ви можете досягти дуже обнадійливих результатів. Пам’ятайте: сміливість міста бере.

Терези ♎

Коли Ви пригнічені й перебуваєте в поганому настрої, слова “давай, збадьорись”, що пролунали з вуст когось із оточуючих, просто не допомагають. Звісно, люди намагаються Вас підтримувати, але Вам би хотілося, щоб вони відчували, що відбувається у Вас у душі, а не допомагали Вам якимись банальними фразами. Однак не всім дано зрозуміти Вас і тим паче читати Ваші думки, тож відкрийтеся близькій людині й розкажіть усе як є.

Скорпіон ♏

Ефект плацебо просто заворожує. Двоє ліків даються двом групам людей. Одні дійсно є медичним препаратом, а другі – чистого роду фікція. Проте люди, які приймають фальшиві ліки, стверджують, що почуваються краще. Чому? Тому що вони вірили, що ліки їм допоможуть. Так само і в житті. Якщо ви бажаєте досягти чогось, ви повинні сказати собі, що це реально. Пам’ятайте, віра творить чудеса.

Стрілець ♐

Якщо щоранку дивитися у вікно, ймовірно, Ви побачите там день, який мало чим відрізняється від попереднього. Коли Ви дивитеся у дзеркало, ситуація приблизно така сама. Однак при цьому людина часто не помічає глобальних еволюційних процесів, що відбуваються крихітними непомітними кроками. А це означає, що і навколишній світ, і Ви міняєтеся буквально щоночі. Можливо, це привід замислитися над тим, щоб змінити щось у житті. Наприклад, викинути щось застаріле.

Козоріг ♑

Нічого не говорити і нічого не робити за певних обставин – це варіант. Ви знаєте, що якщо залишити все як є, ймовірно, з часом ситуація так і не зможе зрушити з мертвої точки. Втім, це не те, що Вам зараз потрібно, особливо якщо йдеться про Ваш емоційний стан. Напевно, настав час відверто поговорити про те, що Вас турбує. Чесна щира розмова – це вирішення всіх проблем.

Водолій ♒

Напевно, в одній з Ваших шаф лежить складений прапор дивака, який чекає особливого випадку, щоб гордо майоріти на вітрі. Іноді Ви дістаєте його, але тільки в особливі випадки, коли хочете показати всьому світу, як сильно Ви відрізняєтеся від інших людей. Звісно, ​​комусь це може не сподобатися, але не варто перейматися. Просто будьте собою та продемонструйте всьому світу свою унікальність.

Риби ♓

Коли життя кидає Вам виклики, без яких, здавалося б, можна обійтися, Ви ставите питання, до чого ці тести? Звичайно, Ви знаєте, що труднощі роблять людей сильнішими, але іноді відчуваєте, що на Вас впало дуже багато і Ваші плечі не витримають такої тяжкості. Зараз буде саме так, але не впадайте у відчай. Ноша Вас не зламає, а лише відкриє Вам шлях до нових обріїв. Тож йдіть вперед із гордо піднятою головою.