Яка ваша мова кохання за знаком Зодіаку

У кожного знака зодіаку своя власна мова кохання. Є деякі певні закономірності щодо того, що для кожного знака зодіаку є найкращим способом висловити любов. Ось кілька цікавих особливостей.

Овен

Овни не бояться робити якісь жести і відверто висловлювати свої почуття, коли вони хочуть показати зацікавленість у якійсь людині. Коли справа доходить до кохання, то представники цього знака хочуть того, щоб людина, з якою вони перебувають у стосунках, підтверджувала, що вона кохає і цінує їх. Ви не хочете гадати, чи любить вас людина, яка перебуває поруч. Ви цінуєте будь-які спроби проявити любов, але найбільше вам подобається, коли партнер говорить про це прямо.

Телець

Телець може цінувати будь-який добре продуманий подарунок або добре слово від коханої людини. Крім того, вам подобаються фізичні дотики, чи то тримання за руку, чи обіймання на дивані, чи просто легкий дотик до руки. Коли людина, яку ви кохаєте, проявляє фізичну прихильність, то ви відчуваєте розраду і підтримку.

Близнюки

Більшість людей вважають, що Близнюки дуже сильно полюбляють похвалу та компліменти, проте це не зовсім так. Представники цього знака люблять ділитися з іншими людьми тим, що їм цікаво. Ви почуваєтеся коханими тоді, коли хтось знаходить час, щоб посидіти з вами і вислухати те, що ви говорите. Вам важливо поговорити з кимось відверто. Увага людини говорить вам багато про що.

Рак

Усі знають про те, що ви багато зробите для своєї сім’ї та близьких. Раки щосили намагаються піклуватися про інших усіма можливими способами. Коли справа стосується вашої мови любові, то ви просто хочете того, щоб про вас подбали.

Ви почуваєтеся найулюбленішими, якщо хтось щосили намагається допомогти вам або подбати про вас. Чи то пропозиція допомогти вам прибрати кухню, чи то виконання будь-яких доручень, які надходять від коханої людини, це дасть вам змогу почуватися в безпеці й відчути турботу про себе.

Лев

Леви можуть добре знати про свої досягнення і вірити в те, що вони дійсно великі люди, проте їм обов’язково потрібно чути похвалу від тих, кого вони люблять. Вам подобається отримувати вдячність. Коли ваші близькі підбадьорюють і роблять компліменти, то це дуже багато для вас означає.

Діва

Діви витрачають досить багато часу на те, щоб у їхньому житті все йшло гладко, і у них є кілька хороших способів, як домогтися позитивного результату. Незважаючи на те що більшість людей не настільки добре організовані, як ви, ви відчуваєте себе найулюбленішими, коли хтось намагається допомогти вам. Дівам складно просити про допомогу, навіть якщо вона їм потрібна. Коли хтось самостійно прагне вам допомогти, то це є для вас проявом сильної любові.

Терези

Ви не є поверхневою людиною, проте відчуваєте справжнісінький трепет, коли хтось намагається щосили вибрати для вас щось особливе. Це зовсім необов’язково має бути щось дороге, просто має йти від серця. Вам подобаються особливі подарунки, що мають для вас символічне значення. Це свого роду відчутне нагадування для вас про те, що хтось думає про вас.

Скорпіон

Іноді Скорпіони можуть поводитися досить дивно, проте це зовсім не означає, що їм весь час подобається залишатися на самоті. Вам подобається спілкуватися з іншими людьми, і ви хочете себе почувати якомога ближче до них. Скорпіони будуть буквально на сьомому небі від щастя, якщо хтось виявлятиме до них фізичну прихильність. Їм подобаються навіть найменші дотики. Це дає можливість відчувати себе потрібним.

Стрілець

Стрільці практично весь час перебувають у русі. Вони завжди дуже оптимістичні щодо своїх почуттів. Коли справа доходить до почуття любові, то вам потрібен хтось, хто зможе не відставати від вас. Більшість людей вважають, що для гарного проведення часу зовсім не потрібно просто сидіти на дивані. Вам потрібен той, хто з ентузіазмом буде поруч із вами і стане робити те, що ви самі любите.

Козоріг

Ви той, хто не тільки цінує важку працю, а й допомагає людям, які вам небайдужі. Для такої цілеспрямованої людини, як ви, важливо, щоб із вами поруч була людина, яка робитиме щось корисне. Це говорить багато про що.

Водолій

Ви звикли розмірковувати багато про що і хочете, щоб світ навколо вас став набагато кращим. Коли хтось говорить вам про те, що ви робите чудову роботу, ви почуваєтеся коханим і захищеним. Це для Водоліїв найголовніший прояв любові.

Риби

Вам подобається проводити час разом зі своїми близькими. Іноді ви занурюєтеся у свої думки і мрії, але спілкування з людьми, яких ви любите, повертає вас до реальності. Ви цінуєте, коли близькі знаходять час, щоб просто вас вислухати. Це і є найголовніший прояв любові.

Оригінал