Гороскоп на 13 вересня 2023 року

Овен ♈

У цей період Ви відчуєте, що у Вашому житті настало затишшя перед бурею, і дуже скоро події помітно наберуть обертів. Однак, замість того щоб впадати в паніку, повірте в себе! Ви цілком готові до всього, що назріває у Вашому житті, і Вам буде надзвичайно важливо зберігати спокій і впевненість у своїх силах – оточення за Вами пильно спостерігає, і енергетика, яку Ви випромінюєте, передаватиметься і їм.

Телець ♉

Сьогодні Вам буде дуже складно знайти можливість провести час на самоті – Ваша популярність буде неймовірно високою, і оточення постійно шукатиме Вашої поради. Що швидше Ви зумієте адаптувати до цього свій графік, то краще. Вам навряд чи вдасться відгородитися від зовнішнього світу, тому буде краще піти іншим людям назустріч і дати їм те, чого вони потребують. Дуже скоро Ви зможете розслабитися і провести час у тиші та спокої – але для цього Вам доведеться трохи потерпіти.

Близнюки ♊

Останнім часом один з оточуючих Вас людей постійно читав Вам якісь моралі і нотації, і це починає Вас стомлювати. Їм здається, що вони намагаються сказати Вам щось надзвичайно важливе, але Ви вважаєте, що в їхніх словах немає ні грама користі! Тому сьогодні дайте їм зрозуміти, що не плануєте дотримуватися їхніх порад. І, що хоча Ви безумовно цінуєте їхню підвищену увагу до Ваших інтересів, їм більше не варто витрачати на Вас свої сили. Нехай вони нададуть свою допомогу кому-небудь іншому.

Рак ♋

Сьогодні вам випаде можливість завести знайомство з низкою дуже незвичайних людей у низці дуже незвичайних місць. Імовірно, Ви самі того не очікуючи, зловите себе на тому, що активно розмовляєте з якоюсь людиною, з якою ніколи раніше не мали наміру вступати в контакт – і Вам це подобається. У Вашому житті настає новий період, коли Ваші колеги почнуть здаватися Вам дуже цікавими натурами, та й загалом Ваш інтерес до інших людей відчутно зросте. І нехай сьогодні у Вашому житті буде не надто багато соціальних заходів і вечірок, дуже скоро Ваш графік помітно ними поповниться.

Лев ♌

Сьогодні Ви перебуватимете в дуже безтурботному умонастрої, який допоможе Вам спокійно перенести всі ті неприємні події, що розгортатимуться навколо Вас. Ті легковажні люди, з якими Ви сьогодні зустрічатиметеся, аж ніяк не діятимуть Вам на нерви – вони наповнюватимуть Ваше життя радістю і сміхом. Загалом, Вам буде приємно спостерігати за оточуючими збоку, тож підшукайте собі якийсь затишний куточок, де Ви могли б цим зайнятися.

Діва ♍

Сьогодні Вам слід поставити свої особисті цілі на чільне місце. Не потрібно витрачати свій час і сили на конфлікти і драми, які розгортатимуться в особистому житті інших людей. Нескінченні скарги та стогони Ваших товаришів не тільки вганятимуть Вас у зневіру, а й викликатимуть у Вас депресію! Тому сконцентруйте свою увагу на власних пріоритетах і справах. А якщо Вам захочеться вийти в місто і повеселитися, то так і вчиніть. Не картайте себе за те, що Ви розважаєтесь у хвилини, коли один із Ваших друзів переживає якісь складнощі. Живіть своїм власним життям.

Терези ♎

Сьогоднішній день дуже добре підходить для того, щоб провести його в безтурботному і веселому ключі. Присвятіть свій час тому, що приносить Вам щире задоволення і дарує Вам відчуття задоволеності та повноти. Відкладіть на деякий час усі нудні турботи й клопоти. А краще, делегуйте їх кому-небудь іншому. Якщо хтось заборгував Вам якісь послуги, то попросіть цю людину надати Вам посильну допомогу. А самі почитайте якусь цікаву книжку або зробіть прогулянку на свіжому повітрі.

Скорпіон ♏

Сьогодні вам буде потрібно проявляти максимальну концентрацію в питаннях, що стосуються сфери фінансів. Активно вивчайте останні глобальні тенденції в цій царині і, за необхідності, оформіть позику на побутові потреби. Намагайтеся розраховуватися готівкою і не користуватися кредитними картами. Цілком можливі деякі помилки з Вашого боку. Перевірте стан свого банківського рахунку і погасіть усі заборгованості, що накопичилися у Вас.

Стрілець ♐

Якщо останнім часом Ваші сновидіння і мрії здавалися Вам дуже незрозумілими і туманними, то сьогодні вони нарешті почнуть прояснюватися – ті підказки, які давала Вам ночами Ваша підсвідомість, почнуть ставати на свої місця. Образи, що з’являлися Вам, починають ясно вказувати Вам на ті основні проблеми, які простежуються у Вашому житті, – і сьогодні Вам буде потрібно поглянути їм прямо в обличчя. Що швидше Ви доберетеся до їхньої суті, то швидше Ви почнете спокійно спати ночами.

Козоріг ♑

Вам подобається вести розмірений і організований спосіб життя, але часом буває корисно розслаблятися і давати волю спонтанній стороні своєї натури. Відмовтеся від звичного Вам графіка і рутини та починайте імпровізувати. Дозвольте собі трохи полінуватися. Залиште ліжко не заправленим. Відкладіть миття посуду на потім. Невеликий безлад – це аж ніяк не кінець світу! Вам буде дуже приємно розслабитися і дозволити собі день побайдикувати. Цей легкий хаос додасть Вам заряд позитивної енергії та гарного настрою.

Водолій ♒

У цей період нові члени Вашого соціального або робочого колективу почнуть чинити сильний вплив на динаміку наявних у ньому стосунків, і Вам буде важко зрозуміти, подобається Вам це чи ні. Однак, не поспішайте розривати стосунки з цими людьми – почекайте ще кілька днів. Цілком можливо, що з часом Ви перейметеся до них симпатією. Відкрийтеся і спробуйте поспілкуватися з ними ближче. Продемонструйте їм своє справжнє Я – і вони дадуть Вам відповідь тим самим.

Риби ♓

Схоже, що останнім часом Ваші стосунки з одним із Ваших випадкових приятелів набували дедалі глибшого відтінку. І сьогодні Вам випаде нагода ще сильніше зміцнити Ваші узи, поділившись із цією людиною якимось секретом, який Ви досі тримали при собі. Однак, перш ніж іти на такий крок, ретельно продумайте свої слова, щоб вони не привели її в розгубленість або шок. Проявлена Вами відвертість і довіра справить на Вашого товариша дуже глибоке враження. І це може стати поворотним моментом для вас обох.