Знак Зодіаку допоможе зрозуміти, що вас розлюбили

Дуже часто у стосунках виникає переломний момент, коли кохання поступово або стрімко починає згасати. Звісно, це не може не відбиватися на поведінці вашої другої половинки.

Як зрозуміти, що варто забити на сполох і рятувати почуття? Підкажуть зірки. Адже кожен представник знаків зодіаку, через особливості свого характеру, поводиться по-різному. Ви завжди можете помітити деякі зміни поведінки свого обранця.

Овен

Овни не вміють брехати. За поведінкою цих людей можна судити про їхні прямі наміри. Коли Овен зацікавлений у вас – це очевидно. Якщо його запал згасає, він стає холодним, відстороненим і дуже дратівливим. Повернути кохання, яке минуло, практично неможливо. Спроби будуть марними.

Телець

Ці люди не люблять робити різких рухів. Але все ж ви помітите, якщо відбувається щось недобре. Подарунки і компліменти, якими обсипав вас Телець, стали рідкістю, а спільних тем для розмови стає все менше і менше. Такі люди йдуть тихо, без шуму і скандалів.

Близнюки

Це дуже товариські люди, у яких завжди маса друзів і знайомих. Але незважаючи на це, ви в його житті особлива людина. Якщо ж ваш обранець починає під будь-яким приводом уникати спілкування і віддає перевагу товариству друзів, вважайте, що ви його втратили. Він не витрачатиме на вас час і без вагань піде вперед до нових перемог.

Рак

Вам буде складно домогтися правди від Рака, оскільки всі свої почуття він звик ховати під “панцир”. Ознакою того, що Рак охолов до вас, стане відсутність романтики, яку він так любить, довгих цікавих бесід і доброї прихильності. Замість них з’являються сварки, образи та претензії.

Лев

Великодушний Лев не стане зрадницьки позбуватися вас, навіть якщо його почуття минули. Він, найімовірніше, скаже вам гірку правду, бо вивертатися не звик. Але постарається завдати вам якомога менше душевного болю.

Діва

У Діви не вистачатиме на вас часу, який вона так цінує. Ці люди обов’язково знайдуть безліч “поважних причин”, через які вони не зможуть із вами зустрітися. Зрештою вам набридне здійснювати марні спроби вписатися в щільний графік Діви, і ви самі підете в сторону.

Терези

Об’єктивно ви не помітите жодних змін у поведінці Терезів. Вони навіть можуть стати більш ласкавими. Усе тому, що Терезам дуже важко визнати той факт, що кохання згасло. У такий спосіб вони намагатимуться його реанімувати. Але якщо почуття пішло безповоротно, Терези можуть потай підшукувати собі нового супутника життя. Коли така правда буде оприлюднена, для вас це може стати шоком.

Скорпіон

Небезпечний знак у любовних стосунках. Це майстер створювати ситуації, з яких він виходить сухим, але ганьбить свою половину без жалю і співчуття. Коли Скорпіони люблять, то люблять несамовито. Так само вони й ненавидять.

Стрілець

Він не завжди тактовний, зате чесний. Якщо кохання мине, він скаже вам про це прямо. Приховувати щось і вивертатися не в правилах Стрільців.

Козоріг

Козоріг позбавлений почуття обов’язку перед своєю половинкою. Поки він у вас зацікавлений, ви будете оточені любов’ю і турботою. Але якщо Козоріг втратить до вас інтерес, то відсуне вас на другий або третій план без жодного докору сумління.

Водолій

Якщо ця людина проявляє романтичні якості, вона точно щось до вас відчуває. А ось із френдзони вам, найімовірніше, не вибратися ніколи. Якщо Водолій з вами тільки дружить, він навряд чи захоче переводити ці стосунки в любовну площину.

Риби

Їм дуже складно зізнатися собі в тому, що почуття згасає. Риб може мучити почуття провини перед партнером, тому вони спробують врятувати ситуацію, збільшивши порцію уваги до вас. Але вистачає їх, як правило, ненадовго. Гірка правда рано чи пізно відкриється.

Оригінал