Яку таємницю в душі зберігає кожен знак Зодіаку

Гороскоп розповідає про душевні таємниці знаків Зодіаку і про те, як і навіщо вони їх дбайливо зберігають і оберігають. Особисті таємниці і існують для того, щоб бути єдиними для їхніх щасливих володарів. Хоча є такі представники, які з радістю діляться з оточуючими своїми планами на майбутнє, і не боятися зовсім того, що вони можуть не здійснитися. Астрологи трохи відчинять таємну завісу і розкажуть про душевні таємниці знаків Зодіаку.

Овен

Ніхто навіть не може припустити, настільки ці знаки закомплексовані. Вони так майстерно це приховують від оточуючих, що ті не здогадуються про їхні секрети. Своїм зовнішнім виглядом вони гордо демонструють веселість і браваду, і будь-які непередбачені обставини для них ніщо. Їхні рішення і переконання завжди тверді. Але на представників впливають їхні рідні люди, тому удавана хоробрість, лише створена видимість.

Телець

Вони не намагаються приховати щось неординарне, але, що стосується їхнього особистого життя або почуттів – таємниця, покрита мороком. Про любовні тяжіння або почуттях вони не розкажуть, навіть рідній людині. А якщо представники зазнають невдачі, то вони про неї намагаються забути, як можна швидше. І якщо хтось зможе звинуватити в зраді цього представника, то він постарається зникнути і більше ніколи не з’являтися на очі.

Близнюки

Якщо не знайомі з цим представником близько, то про нього дізнатися все просто не представляється можливим. Всі дії і почуття у цього знака чистої води фальш. Вони ніколи не хвилюються з приводу інших, за них переживають і в усьому бачать суперництво. У представників не існує почуття дружби, тим більше вони не вміють бути відданими друзями. Навіть їхня посмішка говорить не про симпатії до свого співрозмовника, а про те, як його можна використовувати у своїх особистих цілях.

Рак

Вони ніколи не буду розпинатися про свої почуття чи дії. Будь-якій людині навряд чи вийде дізнатися про їхні справжні наміри. Раки будуть ігнорувати будь-які ваші питання або прохання, боячись, що хтось зможе зробити їм боляче. Для них надійним притулком є маска байдужості і холодності. А якщо вони демонтують до когось дуже негативне ставлення, то так можуть проявляти свою симпатію.

Лев

Про їхні плани неможливо дізнатися, як і про потаємні мрії. В їхній уяві малюється картинка, як тільки вони поділяться своїми фантазіями, так відразу і перестануть збуватися. А ще вони перебувають від жаху від того факту, що хтось може їх викрити в некомпетентності, і про неї дізнаються всі навколишні. Тому така ситуація стає для них прекрасним способом мотивації для отримання нових знань.

Діва

У своїй природній скупості вони бояться зізнатися навіть самим собі. І вони ніколи не попросять в інших допомоги, на даючи визнавати себе слабкішими. Вони вибирають тактику зменшувати свої справжні доходи і тим самим, прикидатися малозабезпеченою людиною. Вони не наважуються разом з близькою людиною вести фінансові справи, бо вважають, що такою дією вони порушать свою дружбу і втратять зароблені кошти.

Терези

Ці знаки не терплять ворожнечі і чвар, тому будь-якому ворогові вони будуть посміхатися і своїм виглядом випромінювати приязність. І ніхто не зможе під їхньою маскою розгледіти їхнє справжнє ставлення до свого супротивника. Вони можуть і готові йти на найбожевільніші вчинки, попри те, що своїм виглядом випромінюють повну розсудливість. Хоча вони повинні завжди виглядати красиво – з повною доброзичливістю та посмішкою на обличчі.

Скорпіон

Якщо хто може заподіяти шкоду іншій людині, то тільки цей знак. Вони у своїй шафі зберігають незліченну кількість скелетів, хоча про це ніхто не дізнається. При тому, з близькою людиною вони поводяться так, як ніби вона їм абсолютно байдужа. Хоча це далеко не так. В душі представників вирує справжній ураган пристрастей, який вони не можуть правильно показати і в ньому зізнатися. Тому, через ці емоції вони отримують душевне страждання.

Стрілець

Вони ніколи не покажуть нікому, настільки забобонні. І те, що вони вірять прикметам, вважають ганебним і неприпустимим в прогресивному столітті. А у своїх вчинках вони знаходять цілком логічне пояснення, щоб не наражати інших у шок. Представники ніколи не залежать від думки оточуючих, тому не боятися розповісти якусь таємну історію з їхнього особистого життя. І не побоюються, що все сказане, буде використано проти них.

Козоріг

Представники цього знака ніколи не зізнаються про рівень свого матеріального достатку. Якщо у них є гроші, вони будуть отримувати задоволення від їхньої кількості. Якщо ні – постараються здаватися вельми успішною людиною. Вони всіма силами для оточуючих створять успішний світ, в який самі повірять. Рівень добробуту для них – найважливіший аспект їхнього життя.

Водолій

Вони не вміють щиро відчувати почуття, а їхня демонстрація лише вистава для оточуючих. Всі почуття представники вважають проявом слабкості.

Але якщо знак щось задумав, так це план знищення суперника. Їм все одно хто буде страждати, лише б вони отримали від цього задоволення. Свою життєву стратегію вони не уявляють без дрібних капостей, які вони почнуть робити за спиною супротивника.

Риби

Ці знаки вміло приховують свої лінощі. Вони будуть працювати і вдавати, що працюють, але це всього лише жалюгідна видимість. Для них найвищим задоволенням є віддаватися власним фантазіям в горизонтальному положенні. Сімейні обов’язки для них є тягарем, як і всі життєві проблеми.

Представники цього знаку за потреби теж працюють, але таємно будуть мріяти про великий виграш або про манну небесну, яка позбавить їх від трудових буднів.

Оригінал