Гороскоп на 28 лютого

Овен ♈

Зазвичай Ви віддаєте перевагу повністю контролювати свою долю, однак у ці дні Ви витрачатимете більше часу, реагуючи на зовнішні обставини, ніж на прокладання власного шляху. Ви зараз більше залежите від умінь інших людей і від ресурсів, які вони забезпечують, що вважаєте для себе комфортним. На щастя, Ви все ще зможете самі визначати свою долю, якщо перевстановите свої особисті цілі. Вашій незалежності не загрожує те, що Ви хочете прийняти чиїсь щедрі пропозиції, щоб збільшити свій потенціал.

Телець ♉

Хоча Ви нещодавно сховалися у своїх фантазіях і насолоджуєтеся ними, настав час підвести фундамент під свої бачення в реальному тривимірному світі. Нинішня присутність Місяця у Вашому 7-му Домі сподвижників – це м’яке нагадування про те, що не варто ігнорувати людей у своєму житті. Замість того щоб ухилятися від спілкування, сьогодні необхідно взяти найактивнішу участь у стосунках з оточуючими. Ваші шанси на успіх підвищаться, якщо ви подивитеся в обличчя фактам, замість того щоб ховатися в безпеці своєї уяви.

Близнюки ♊

У Вас є шанс уникнути бурхливих вод на шляху, яким Ви пливете. Хоча складна ситуація у стосунках із кимось продовжує розвиватися, очевидно, що Ви повинні скористатися грандіозними ідеями, що панують навколо, щоб із головою пірнути у розв’язання проблеми. Якщо ви відсунете вбік особисті забаганки, то зможете впоратися з труднощами. Самообмеження – це зараз Ваша секретна зброя. Відкладіть найважливіші обговорення на вечір, коли розташування планет буде більш сприяти вирішенню конфліктів.

Рак ♋

Сьогодні ви зможете дуже творчо висловити свої емоції завдяки потужному впливу Місяця в Скорпіоні на ваш 5-й Дім спонтанності. На щастя, ви можете отримати свою частку веселощів, не жертвуючи важливістю моменту. Хоч як дивно, Ваша глибока емоційність подобається оточуючим. Романтична зустріч складеться вдало, якщо Ви покажете свою вразливість, чесно попросивши про те, чого Ви хочете. Ви будете дуже задоволені отриманою відповіддю після того, як розкриєте бажання свого серця.

Лев ♌

Складна динаміка стосунків із домочадцями може призвести до затяжного конфлікту. На щастя, Ваше роздратування вляжеться само собою, якщо ви переключите увагу на роботу або навчання. Проте ви можете послабити тиск, визнавши емоції, які ховаються в глибині, і вивівши їх на поверхню. Хоча чесна розмова спочатку може здаватися незручною, вона дасть вам можливість очистити атмосферу від напруженості, перш ніж негативна енергія вийде з-під контролю.

Діва ♍

Спілкування сьогодні може складатися напружено, проте дуже важливо зберігати свіжий погляд на особисті й ділові стосунки, замість того щоб зациклюватися на питанні, яке зрештою не має значення. Ваша головна турбота – не в який спосіб щось сказати, а чи варто порушувати чутливу тему, чи краще зберігати мовчання. На жаль, заперечення проблеми не може бути постійним її вирішенням. Бенджамін Франклін казав: “Трюки і підступність притаманні дурням, у яких недостатньо розуму для чесності”. Сядьте і чесно обговоріть ситуацію, поки не стало надто пізно.

Терези ♎

Ви є справжнім експертом у тому, щоб залишатися на плаву в стресових ситуаціях на роботі. Проте сьогодні ви побоюєтеся налетіти на підводне каміння, якого не можете побачити. Практично неможливо сказати, наскільки глибокі води на шляху Вашого плавання. У будь-якому разі, ви маєте докопатися до суті того, що відбувається, інакше сядете на мілину. Переоцінка свого становища допоможе Вам відновити рівновагу. Підтримування своїх основних цінностей забезпечить Вам повний контроль над Вашим кораблем. Зберегти баланс цілком можливо, якщо Ви розумієте свою позицію.

Скорпіон ♏

Подорож у свій внутрішній світ невисловлених емоцій часто провокується щомісячним візитом Місяця в сузір’я Вашого знака. Однак цього разу ситуація ще складніша, бо хтось може розсердитися на Вас, проте не поділиться своїми почуттями. На щастя, зараз немає потреби домагатися взаєморозуміння. Це Ваше почуття невпевненості піднімається на поверхню. Просто поспостерігайте за тим, що відбувається навколо Вас, не приймаючи це так близько до серця. Ніхто не може поставити Вам у провину Ваші наміри, якщо Ви дієте з добрих спонукань.

Стрілець ♐

Сьогодні у Вас може з’явитися спокуса сховатися у своєму власному світі – піти в монастир, вирушити в спокійне місце на природі або сховатися у власному офісі. На жаль, втеча від реальності зараз неможлива. Занадто багато відповідальності покладено на Вас. Ви маєте зберігати ясну голову – не лише заради власного добра, а й для людей, які від Вас залежать. Боротьба за те, щоб не випасти з процесу спілкування, окупиться з лишком на вихідних, коли соціальна взаємодія принесе Вам бажане задоволення.

Козоріг ♑

Ви можете відчути почуття поразки сьогодні, якщо на Вас покладено обов’язки, які не відповідають Вашим особистим інтересам. Ви ясно розумієте свої довгострокові цілі, однак, можливо, доведеться їх на деякий час відкласти на той час, коли Ви зайняті роботою. Що більше Ви сконцентруєтеся на термінових завданнях, то швидше закінчите їх. Може здатися, що Ви перебуваєте всередині відеогри, де інші люди заважають дістатися до місця призначення. Але Ви можете обдурити систему, вступивши в гру. Ввічливо визнайте бажання інших і повертайтеся до своїх справ якомога швидше.

Водолій ♒

Ви не боїтеся труднощів; насправді, Ви любите складні розумові загадки та механічні концепції. Проте, Ви набагато менше зацікавлені у вирішенні заплутаних емоційних проблем. На жаль, у Вашому житті зараз може початися дивна і незрозуміла боротьба за владу. Не наполягайте на негайному вирішенні. Ваше терпіння буде винагороджено, і ви зможете отримати своє наприкінці тижня без будь-якого відкритого конфлікту. Життя – це баланс між наполегливістю і готовністю відпустити.

Риби ♓

Ви зараз дуже чутливі й можете розпізнати найменші пульсації в широкому морі свідомості. На жаль, буде майже неможливо вирішити, що робити з усіма цими відчуттями, які кружляють у Вашій голові. Емоційне напруження може бути настільки виснажливим, що Ви почнете подумувати про те, щоб здатися. Але фокусування на конкретних завданнях і сумлінне їх вирішення – це Ваш ключ до успіху. Залиште загальну картину того, що відбувається, на інший день, коли не будете так легко відволікатися.