У чому різниця між чоловіками і жінками одного знака Зодіаку?

Про те, в чому різниця між чоловіками і жінками одного і того ж знака Зодіаку, читайте в нашій статті.

Не секрет, що представники різних знаків Зодіаку відрізняються характерами і ставленням до життя. Але якщо поглянути пильніше, чоловіки і жінки одного і того ж зодіакального знака не схожі один на одного. Належність до певної статі може як підкреслювати окремі риси характеру, так і нівелювати їх. Про те, у чому різниця між чоловіками і жінками одного і того ж знака Зодіаку, читайте в нашій статті.

Овен

Чоловіки: Активні та рішучі особистості. Такі чоловіки вибухають в один момент і готові вв’язатися в бійку з будь-ким, хто встане у них на шляху. Усього домагаються за рахунок своєї сили і напору. Змагаються до останнього подиху. У них відсутня витримка, але люті й сили духу стільки, що вистачить вступити в бій поодинці з цілою армією.

Жінки: Не менш активні особистості. Такі жінки байдужі до конфліктів і всіляко уникають їх. Свого вони домагаються за рахунок жіночої чарівності, інтелекту і дотепності. Жінки Овни, як правило, розумніші й мудріші за чоловіків свого знака. До того ж ці панянки менш агресивні. Вони вважають за краще вихлюпувати свою агресію не на полі бою, а в спортивному залі.

Телець

Чоловіки: Розмірені та спокійні особистості, які довго думають, але роблять все ґрунтовно і на століття. Це відповідальні люди, які зберігають вірність даному слову, обожнюють комфорт і намагаються стати прикладом для оточуючих. Такі чоловіки не особливо стежать за своїм зовнішнім виглядом, адже для них головний критерій – внутрішні якості. За характером частіше є інтровертами.

Жінки: На відміну від чоловіків Тельців, панянки цього знака можуть лінуватися. Вони чудові господині і люблять доглядати за домом, але чітко усвідомлюють, що добувачем у сім’ї має бути чоловік. Вони не надто люблять працювати руками, вважаючи за краще командувати і давати поради. Обожнюють доглядати за собою, приділяючи підвищену увагу зовнішньому вигляду. Якщо ж говорити про характер, ці жінки більш відкриті, ніж чоловіки знака Телець.

Близнюки

Чоловіки: Сильна стать цього знака діяльна й активна. Близнюк завжди на перших ролях, він природжений дипломат, адже здатен домовитися буквально з будь-якою людиною і про все на світі. Такий чоловік частіше є кар’єристом і може використовувати інформацію для того, щоб дискредитувати конкурентів і роздобути бажану посаду.

Жінки: Панянки знака Близнюки теж товариські й навіть балакучі. Вони відомі пліткарки, але їхні пересуди не несуть у собі небезпеки. Спілкування просто приносить їм задоволення. Вони не стануть підставляти інших людей або обмовляти їх заради власної вигоди. На відміну від безтурботних чоловіків знака Близнюки ці жінки дуже багато думають і аналізують.

Рак

Чоловіки: Добрі й чуттєві чоловіки знака Рак намагаються здаватися безтурботними і з усіма зберігати дружні стосунки. Це стійкі особистості, які намагаються нікому не показувати своїх слабкостей і вирішувати свої проблеми самостійно. У них спостерігається сильна материнська прихильність, через що вони шукають собі дружину, яка за своїми якостями нагадуватиме маму.

Жінки: На відміну від чоловіків, жінки знака Рак часто скаржаться на життя, вони більш депресивні та плаксиві. Усі їхні емоції на видноті, адже це їхній спосіб привернути до себе увагу, попросити допомоги та підтримки. Щоправда, через свою поведінку вони нерідко псують настрій усім оточуючим. У складних ситуаціях вони стають безпорадними і нерідко сподіваються на інших.

Лев

Чоловік: Представники цього знака шукають визнання в оточуючих. Леви – визнані лідери, вони завжди забирають собі найкраще. Щоправда, часом їхній егоїзм може переходити всі межі. В іншому ж вони надзвичайно контактні, є “душею компанії” і людиною, на яку рівняються оточуючі. Леви рідко просять допомоги, але при цьому надзвичайно чуйні і готові піклуватися про інших.

Жінки: Панянки цього знака стриманіші й “холодніші”, ніж представники сильної статі. Вони мріють, щоб ними захоплювалися, але в реальному житті роблять для цього набагато менше, ніж чоловіки. Водночас вони менш егоїстичні за чоловіків Левів. Ці пані й самі не соромляться просити допомоги, але роблять це надзвичайно елегантно і природно.

Діва

Чоловіки: Володарі математичного складу розуму, чоловіки знака Діва є дуже цілеспрямованими особистостями, які завжди домагаються свого за рахунок чітко вивірених планів. Це головні трудоголіки серед усіх знаків Зодіаку, люди обов’язкові, які говорять тільки у справі. Вони надзвичайно контактні і легко знаходять спільні інтереси з будь-якою потрібною людиною.

Жінки: Діва – жіночний знак, а тому представниці слабкої статі цього знака найжіночніші створіння на Землі. Як і всі жінки, вони менш націлені на роботу і більше зосереджені на сім’ї та порядку. У них немає чоловічих амбіцій, і вони більш закриті порівняно з чоловіками, але якщо представники сильної статі цього знака впевнені в собі, то жінки Діви – самовпевнені.

Терези

Чоловіки: Таких чоловіків відрізняє сильний темперамент і бажання доводити розпочате до кінця. Це злегка зарозумілі особистості, які вважають себе вищими й розумнішими за інших, але намагаються робити так, щоб ця їхня особливість ніколи не ставала причиною конфлікту. Чоловіки Терези намагаються все врівноважити навколо себе, хоча самі є доволі неспокійними та неврівноваженими особистостями.

Жінки: У представниць слабкої статі знака Терези темперамент менш виражений. Вони взагалі намагаються домогтися гармонії всередині себе, приділяючи значно менше уваги тому, що діється навколо. Це надзвичайно чуттєві особи, які тягнуться до мистецтва і готові присвятити себе творчості. Жінки знака Терези абсолютно позбавлені зарозумілості.

Скорпіон

Чоловіки: Рішучі та прямолінійні чоловіки Скорпіони завжди говорять те, що думають, і “загоряються” немов сірник від будь-якого неприємного слова. Це люди дії, які приходять і беруть те, що їм потрібно, не звертаючи уваги на те, що думають оточуючі. При цьому Скорпіони – досить неспокійні люди, які вічно за щось переживають і про щось думають.

Жінки: Панянкам цього знака також не відмовиш у рішучості, але ці особи вважають за краще діяти приховано, руками інших людей. Скорпіонки мають неймовірний магнетизм, який допомагає цим жінкам керувати людьми. Вони не такі неспокійні, як чоловіки, і при цьому більш злопам’ятні, а отже, більш небезпечні. У стосунках же такі жінки більш надійні та вірні, порівняно з чоловіками.

Стрілець

Чоловіки: Це справжні балагури, які не уявляють свого життя без друзів і відпочинку в хорошій компанії. Стрільці – велелюбні чоловіки, які легко ставляться до стосунків і не надто вірні своєму слову. На власну зовнішність вони не звертають особливої уваги, роблячи акцент на чарівності. Такі чоловіки легко йдуть по життю, вважаючи за краще не звертати уваги на проблеми.

Жінки: На відміну від чоловіків, панянки цього знака більш ґрунтовні та стримані. Для них важливі сімейні цінності, а на інтрижки та любовні пригоди наважуються тільки вільні дівчата Стрільці. До того ж дане слово ці жінки намагаються не порушувати, за що їх люблять і цінують оточуючі. Нарешті, як будь-які інші представниці прекрасної статі, ці дами суворо стежать за своїм зовнішнім виглядом.

Козоріг

Чоловіки: Потайливі й холодні чоловіки знака Козоріг віддають перевагу усамітненню, оскільки звикли покладатися виключно на себе. Вони постійно перебувають у думках про майбутнє, через що виглядають спантеличеними і злегка напруженими. Це ґрунтовні особистості, які можуть керувати колективами і дарувати знання оточуючим.

Жінки: Панянки цього знака більш відкриті й товариські, порівняно з чоловіками. У них теж є стрижень, але завдяки своїй жіночності, пані Козороги більш гнучкі та виверткі. Вони не прагнуть кар’єрних висот, але в будь-якій обраній справі досягають вершини професіоналізму. До того ж вони менш неспокійні порівняно з чоловіками свого знака.

Водолій

Чоловіки: Представники сильної статі знака Водолій – привітні й контактні особистості. Вони віддають перевагу безтурботному життю і не прагнуть створювати сім’ю. Для них важливіші друзі, особливо ті, які повністю поділяють надії і прагнення Водолія. Домогтися прихильності Водолія важко, а змусити його працювати в підпорядкуванні керівництву і зовсім неможливо.

Жінки: Панянки знака Водолій більш закриті і менш доброзичливі, ніж чоловіки. Водночас вони більш націлені на сім’ю і їх можна зустріти такими, що працюють у складі організації. У таких жінок немає близьких подруг, адже вони дуже важко сходяться з людьми. Від них віє гордістю і незалежністю, а отже, не кожен чоловік наважиться залицятися до такої дами.

Риби

Чоловіки: Вразливі й чутливі представники знака Риби часто сумніваються в собі й важко приймають рішення, через що вони можуть втрачати свої чоловічі якості. Їм важко жити без людини, яка здатна надати підтримку і вказати напрямок розвитку. До того ж ці чоловіки схильні до різних шкідливих залежностей, на кшталт алкогольної та нікотинової. Водночас їх вирізняє потужний творчий потенціал.

Жінки: Порівняно з чоловіками, панянки знака Риби більш дієві та менш залежні від оточуючих. Завдяки природній чарівності вони зачаровують протилежну стать і завжди домагаються того, до чого прагнуть. На відміну від чоловіків, такі дами ніколи не втрачають своєї жіночності. Крім того, представниці прекрасної статі більш стійкі до різних залежностей.

Оригінал